دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷

تبلیغات

 |  ۹/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
  |   نظرات: بدون نظر
717 نفر بازدید

برگزاری آخرین تمرین پرسپولیس پیش از دربی

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین خود را پیش از دربی انجام داد.

تمرین امروز پرسپولیس از ساعت ۱۱ با صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ آغاز شد. حال و هوای پرنشاط و اشتیاق برای بازی دوباره نیز بین بازیکنان به وضوح دیده می‌شد.

* سرخپوشان بعد از گرم کردن بدن‌های خود فوتبال هدفمند را در دستور کار خود قرار دادند.

*  در بخش بعدی تمرین، بازیکنان تمرینات بدنی جدی‌تری را زیر نظر مارکو استیلینوویچ انجام دادند. این بخش از تمرین مانند همیشه به برنامه‌هایی اختصاص داشت که بازیکنان را در طول بازی با چالش‌های بدنی ناگهانی روبه‌رو می‌کند.

* در ادامه، بار دیگر فوتبال هدفمند و تمرینات بدنی دیگری در برنامه کاری بازیکنان قرار گرفت تا نوبت به تمرینات تاکتیکی برسد.

* دروازه‌بان‌ها، تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر ایگور پانادیچ دنبال کردند.

* اجرای برنامه‌های حمله و گلزنی و دفاع،  از بخش‌های تمرین امروز بود که برانکو ایوانکوویچ روی آنها نظارت ویژه‌ای داشت و در همین زمان گروهی از بازیکنان نیز، پاسکاری و شوتزنی را زیر نظر زلاتکو انجام می‌دادند.

* سانتر از جناحین و ضربات شروع مجدد هم از برنامه‌های تمرینی امروز بود. همچنین شایان مصلح امروز با تیم تمرین کرد و محمد انصاری به کار با وزنه و دیگر تمرینات مرتبط با شرایط خود در سالن پرداخت.

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر فردا (شنبه) از ساعت ۱۶ در دربی ۸۹ در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال خواهد رفت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13932 بازدید

بازدید دیروز: 74881 بازدید

بازدید کل : 8878445 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر