یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۲۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
  |   نظرات: بدون نظر
572 نفر بازدید

بیانیه باشگاه پرسپولیس در ارتباط با شماره حساب‌های اعلام شده برای کمک به باشگاه

پرسپولیس نیوز: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد؛ شماره‌ حساب‌هایی که به نام حمایت از پرسپولیس مطرح می‌شوند به هیچ وجه ارتباطی با باشگاه ندارند.

در این بیانیه آمده است؛ متاسفانه مشاهده شده است که بعضی افراد، تحت عناوینی چون حمایت از پرسپولیس، اقدام به ایجاد تشکل یا اعلام شماره حساب برای جمع‌آوری کمک‌های هواداری کرده‌اند.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن آنکه قویا هرگونه ارتباط خود با این موارد را رد می‌کند، به آگاهی هواداران عزیز می‌رساند چنین اقداماتی، فارغ از نیت عاملان آن، بدون هرگونه هماهنگی و اطلاع این باشگاه صورت گرفته است. بر این اساس ضروری است و تقاضا می‌شود از مشارکت در این طرح‌ها و اهدای کمک تحت هر عنوانی مرتبط با پرسپولیس، جدا خودداری نمایند.

باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید می‌کند؛ هواداران عزیز پرسپولیس اخبار و اطلاعیه‌های رسمی باشگاه را از طریق مراجع و مبادی رسمی اطلاع رسانی آن، دنبال کنند. در همین راستا، هرگونه فعالیت‌های رسمی در زمینه‌های تجاری و اقتصادی باشگاه که به توجه و مشارکت هواداران نیاز داشته باشد نیز صرفا از این طریق به ویژه در سایت رسمی باشگاه، اطلاع رسانی می‌شود.

بدیهی است؛ باشگاه پرسپولیس نسبت به مواردی که خارج از چارچوب اشاره شده، در حال فعالیت هستند، هیچ‌گونه مسوولیت و نفعی ندارد و اتفاقا مشارکت در آن‌ها بر خلاف منافع، مصالح و خواست باشگاه است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13315 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24439548 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر