یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۳/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵
  |   نظرات: يك نظر
2,484 نفر بازدید

بیانیه شهر خودرو درباره نحوه جدایی گل‌محمدی و حضورش در پرسپولیس

باشگاه شهر خودرو مشهد با صدور بیانیه‌ای نحوه جدایی یحیی گل‌محمدی از این تیم و حضور او در تیم فوتبال پرسپولیس را شرح داد.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد از ابتدای فصل تا امروز، پس از پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس در نهایت جدایی‌اش از این تیم مشهدی را قطعی کرد تا راهی پایتخت شود. به دنبال این مسئله، باشگاه شهر خودرو مشهد بیانیه‌ای در این زمینه صادر کرد و نحوه جدایی گل‌محمدی مسائلی را شرح داد. متن بیانیه باشگاه شهر خودرو به شرح زیر است:

«بسمه تعالی
هواداران پرشور و عزیز باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان
سلام
در روزهایی که بی‌مهری‌های زیادی به یکی از ارزنده‌ترین سرمایه‌های ملی فوتبال ایران شده بود، دست در دست یحیی گل‌محمدی گذاشتیم و با او یاعلی گفتیم. شهرخودرو خراسان با یحیای دوست‌داشتنی موفق شد تا برای اولین بار آسیا را برای فوتبال خراسان فتح کند و از این باب نه تنها باشگاه بزرگ شهرخودرو که فوتبال استان پهناور خراسان مدیون زحمات اوست.

در ابتدای فصل جاری با مطالبه شما هواداران عزیز با یحیی گل‌محمدی قراردادی دوساله منعقد شد و با وجود درخواست پرسپولیس و تیم فوتبال امید در ابتدای فصل، به جهت تدارک تیمی قدرتمند و متناسب با شأن فوتبال خراسان در لیگ برتر و آسیا، ایشان را در مشهد حفظ کردیم و نیم‌فصلی قابل قبولی را هم کنار هم گذراندیم.

در پایان دور رفت لیگ برتر نوزدهم و در حالی که با خبر هستید، باشگاه پرسپولیس پس از جدایی سرمربی خارجی خود مجدداً خواستار جذب سرمربی شهرخودرو برای هدایت پرسپولیس شد که البته پاسخ ما بازهم منفی بود، اما دوباره تماس‌ها شروع شد و همه برای این انتقال، در این برهه حساس با باشگاه ما تماس گرفتند تا رضایتنامه گل‌محمدی را بدهیم، اما دریغ از یک تماس از داخل استان خراسان رضوی!

به خواست هواداران و پایبندی به برنامه‌های بزرگی که در شهرخودرو داریم تا جایی که زورمان رسید، پای سرمربی‌مان ایستادیم و تمام راه‌ها را نیز به تنهایی طی کردیم، اما در نهایت نشد که نشد و مجبور شدیم رضایتنامه سرمربی تیم‌مان را برای هدایت پرسپولیس امضا کنیم.

با همه این شرایط اما حالا دیگر باید خودمان را برای شروع نیم فصل دوم لیگ برتر و بازی‌های آسیایی آماده کنیم و زمانی برای از دست دادن همین فرصت اندک نداریم. اکنون به پشتوانه هواداران عزیز خود در سراسر خراسان بزرگ به دنبال روزهای خوبی هستیم که قطعاً حمایت شما آن را رقم خواهد زد. در این مسیر با استفاده از پتانسیل‌های استان پهناور خراسان، دست در دست هم، می‌رویم برای تداوم موفقیت در سایه وحدت و با عنایت امام رضا(علیه السلام)، ان‌شاءالله.

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرخودرو خراسان».

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بیانیه شهر خودرو درباره نحوه جدایی گل‌محمدی و حضورش در پرسپولیس”

  1. feriperspolisi گفت:

    ۱۴

    ۱

    اگه اشتباه نکنم منظورشون این بود که مشکلات فراوان مالی داشتیم و از داخل استان خراسان کسی تماس نگرفت که پاسخ درخواستهای مالی مارا بدهد و باشگاه پرسپولیس با خرید یحیی کمک بزرگی به ما کرد، پس اومدن یحیی دو سر سود بوده. ولی متن خیلی خوب و محترمانه ای داشت. ولی دمتون گرم که زود به توافق رسیدید و مثل بعضی تیمها عقده ای بازی در نیاوردید و کلاس نذاشتید. ممنون

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13715 بازدید

بازدید دیروز: 36313 بازدید

بازدید کل : 25382980 بازدید

افراد آنلاین: 25 نفر