یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
  |   نظرات: بدون نظر
843 نفر بازدید

بیانیه کارگزار پرسپولیس: دخالت وزیر ارتباطات را تکذیب می‌کنیم

پرسپولیس نیوز: شرکت آتیه‌داده‌پرداز با صدور بیانیه‌ای، هرگونه دخل و تصرف وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات را در فرایند انتخاب کارگزار برند باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد.

در این بیانیه آمده است؛ در فرایند انتخاب و معرفی کارگزار برند باشگاه پرسپولیس خبری تحت عنوان “ تماس وزیر جوان کابینه با وزارت ورزش در جهت تاثیرگذاری بر روند انتخاب کارگزار برند برای این باشگاه “ و اعمال نظر وزیر در این پروسه در رسانه‌ها منتشر شد که به هیچ وجه صحت نداشت، لذا شرکت آتیه داده پرداز طی این بیانیه و با صراحت، ضمن تکذیب هرگونه دخل و تصرف جناب آقای دکتر جهرمی وزیر محترم ارتباطات وفناوری اطلاعات در انتخاب کارگزار، از زحمات و حمایتهای وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکر وقدردانی می نمایند.

بدیهی است اخباری از این دست نمی‌تواند تاثیری در رویکرد حمایتی ایشان از ورزش کشور و خصوصاً باشگاههای پرطرفدار ایران داشته باشد. وزارت محترم ارتباطات و شخص جناب جهرمی پیش از این با درکی صحیح از شرایط بغرنج باشگاهداری در ایران نسبت به همراهی و هماهنگی اپراتورها وشرکت‌های حوزه IT درحمایت از باشگاهها نقش بسزایی ایفا کرده‌اند که برای فوتبال و ورزش ایران غیر قابل انکار و مستحق قدردانی و سپاس می‌باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13508 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24439741 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر