یکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶
  |   نظرات: ۳ نظر
1,420 نفر بازدید

بیرانوند: با کسب ۲ جایزه انتظارها از من ۱۰ برابر خواهد شد/به انتخاب ها باید احترام گذاشت

پرسپولیس نیوز: برترین دروازه‌بان ایران گفت: با ۲ جایزه‌ای که گرفتم کارم در ادامه سخت و انتظارها ۱۰ برابر خواهد بود.

علیرضا بیرانوند در حاشیه مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال ایران اظهار داشت: دست تک تک کسانی که حمایتم کردند را می‌بوسم. فکر می‌کنم اولین بار بود که یک دروازه‌بان مرد سال فوتبال ایران می‌شد. با این اتفاق کارم در ادامه سخت شد و انتظارها ده‌ برابر می‌شود. امیدوارم بازهم روز به روز پیشرفت کنم.

وی در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها به خاطر تاخیر مراسم ناراحت بودند، گفت:‌هر سال این مراسم قبل از آغاز لیگ برگزار می‌شد اما این بار با تاخیر برگزار شد. فکر می‌کنم به خاطر اینکه اجازه ندادند هواداران به سالن بیایند هیجان مراسم کم و مانند گذشته نبود. ایکاش هواداران حتی شده گزینشی می‌آمدند. در مجموع خوشحالم جایزه را بردم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تاخیر اذیتتان کرد یا خیر، گفت: به هر حال وقتی قرار است انتخاب شوید باید صبر کنید و اگر حوصله حاضران سر رفته بود به خاطر همین جو کم‌هیجان سالن بود.

بیرانوند در مورد انتخابش گفت: به هر حال این انتخاب نظر سرمربیان، کاپیتان‌ها و فدراسیون فوتبال است. هر کسی که انتخاب شد باید احترام گذاشت. پرسپولیس هر سال ۵-۴ بازیکن در میان برترین‌ها داشت، اما امسال به ۲ رسیده بود.

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد اینکه غیر از شما چه کسی شایسته دریافت این جایزه بود، گفت: تیم‌های مدعی دروازه‌بانان خوبی داشتند، خود من هم عملکردم خوب بود و بیشترین کلین‌شیت را انجام دادم و به فینال آسیا رسیدیم و در لیگ هم قهرمان شدیم. به نظرم پیام نیازمند خوب کار کرد و سید حسین حسینی هم عملکرد قابل قبولی داشت هر چند به خاطر حضور رحمتی کمتر بازی کرد. وحید شیخ ویسی و یکی دو دروازه‌بان دیگر هم عملکردشان خوب بود. به هر حال دروازه‌بانان ۵۰ درصد تیم هستند و مدعیان باید دروازه‌بان خوب داشته باشند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “بیرانوند: با کسب ۲ جایزه انتظارها از من ۱۰ برابر خواهد شد/به انتخاب ها باید احترام گذاشت”

 1. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  مبارکهبسوزن کیسه کشا

 2. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  مبارکش باشه. بیرانوند تا سال ۱۴۰۰ با تیم قرارداد داره. امیدوارم همیشه تو تیم باشه. ولی اگه با پیشنهاد خوب تیم های مطرح خواست بره باید باشگاه از قبل یه جانشین مطمئن براش جذب کنه.

 3. پرهام بهرامی پور گفت:

  ۰

  ۰

  خدا رو شکر که بهترین گلر تاریخ ایران رو داریم زنده باد پرسپولیس

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17526 بازدید

بازدید دیروز: 48641 بازدید

بازدید کل : 20696978 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر