دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۷
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  |   نظرات: ۳ نظر
179 نفر بازدید

تأکید تاج برای استفاده از داوران شایسته در هفته‌های پایانی لیگ

پرسپولیس نیوز: رئیس فدراسیون فوتبال در نشستی با مسئولان کمیته داوران، تأکید کرد که در هفته‌های پایانی لیگ برتر و لیگ یک از داوران شایسته استفاده شود.

نشست مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال با محمدرضا ساکت، دبیرکل، رئیس و سخنگوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال امروز (شنبه) در دفتر رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در این نشست، مهدی تاج با تأکید بر ضرورت استفاده از داوران شایسته درهفته‌های پایانی لیگ برتر و لیگ یک، افزود: در این مقطع حساس از فصل، باید روند قضاوت‌ها به شکل مطلوب پیش برود و در نهایت با حفظ و حفاظت از کیان داوران برتر، لازم است با اشتباهات احتمالی برخورد قاطع صورت پذیرد. این  فرآیند باید به اطلاع عموم هم برسد و در نهایت جامعه فوتبال با طیب خاطر و آرامش کامل، نظاره‌گر مسابقات حساس باقیمانده در لیگ برتر و لیگ یک باشند.

وی افزود: کمیته داوران در روز برگزاری تمامی مسابقات لیگ برتر و لیگ یک در هفته‌های باقیمانده، ستاد مستقر در فدراسیون را تشکیل خواهد داد تا به شکل منظم کلیه فعل‌وانفعالات مرتبط را قبل، حین و پس از بازی‌ها زیر نظر بگیرد. ضمن اینکه بحث بازبینی کلیه مسابقات هم طبق برنامه پیش خواهد رفت.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین از دبیرکل فدراسیون بابت برگزاری نشست‌های ویژه با کمیته اخلاق، کمیته انصباطی، حراست، مسئولان برگزاری و سایر نهادهای ذی‌صلاح در هفته‌های گذشته تقدیر به عمل آورد و بر برگزاری این جلسات در هفته‌های آینده به صورت منظم تأکید کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “تأکید تاج برای استفاده از داوران شایسته در هفته‌های پایانی لیگ”

 1. alirezagp125 گفت:

  ۲

  ۰

  تاکید تاج بر استفاده از داوران شایسته جهت قطعی کردن جایگاه دوم استفراغ … فکر کنم منظورش این بوده سایت بد منظورشو فهمیده

 2. پرسپولیس 5 گفت:

  ۰

  ۱

  من فقط میدونم ، الان چند وقته برا قهرماتی پرسپولیس شعر گفتم همین طوری داره خاک میخوره، بچه هام باهام شوخی میکنن و سر به سرم میزارن ،
  خدا کنه امروز دیگه ۱ امتیاز رو بگیریم منم شعرمو بفرستم پرسپولیس نیوز .

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر