یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷
بالا داخلی سه
 |  ۱۹/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  |   نظرات: ۴ نظر
2,753 نفر بازدید

تابش: مسلمان مدنظر ماست و مذاکره با او را به بعد از پایان لیگ موکول کرده‌ایم

سرپرست باشگاه سپاهان گفت: برای تقویت تیم در هر پست ۳ گزینه را مدنظر داریم و بر همین اساس مسلمان مدنظر ماست اما تا این لحظه مذاکره‌‌ای با او نداشته‌ و این موضوع را به به بعد از پایان لیگ موکول کرده‌ایم. 

مسعود تابش، درباره آغاز مذاکره مسئولان این باشگاه برای تمدید قرارداد بازیکنان این تیم که قراردادشان تمام می‌شود و در حالیکه هنوز ادامه همکاری با سرمربی این تیم برای فصل آینده مشروط به نتایج تیم تا پایان فصل است، گفت: سپاهان یک باشگاه حرفه‌ای و با زیرساخت‌های محکم و نعریف شده است. متاسفانه در چند سال اخیر تغییرات زیادی در تیم چه در زمینه بازیکن، مدیرعامل و سرمربی تیم داشته که همین موضوع دلیل ناکامی‌های اخیر تیم بوده است و شاید اگر باشگاه‌های دیگری که زیرساخت‌های سپاهان را نداشتند بااین همه تغییرات مواجه می‌شدند آسیب‌های بیشتری می‌دیدند.

وی ادامه داد: اگر ۸۰ درصد تیم‌هایی مثل رئال مادرید و بارسلونا هم تغییر کند و آنها حتی بهترین بازیکنان تیم‌های دیگر را بگیرند بازهم با مشکل مواجه می‌شوند. هدف ما این است که ۸۰ درصد تیم فعلی و بویژه بازیکنان کلیدی تیم را حفظ کنیم هرچند که فقط ۴ بازیکن تیم قراردادشان تمام می‌شود بنابراین از این نظر خیال هواداران راحت باشد. در همین راستا با ابراهیم عالمه دروازه‌بان ملی‌پوش سوریه‌ای برای تمدید قرارداد به توافق رسیده‌ایم و خود او هم تمایل به ماندن در سپاهان دارد.

سرپرست باشگاه سپاهان در باره اینکه این تمدید قرارداد‌ها در حالی صورت می‌گیرد، در حالی که شاید برای فصل آینده به هر دلیلی ابراهیم‌زاده سرمربی نبوده و سرمربی جدید تیم هم خواهان برخی از این بازیکنان نباشد تاکید کرد: ابراهیم‌زاده تا اینجا نتایج خوبی گرفته و امیدواریم این روند تا پاین فصل هم ادامه داشته باشد. با بازیکنانی که تمدید کرده یا قصد حفظ آنها را داریم همه با نظر کمیته فنی باشگاه است که در این زمینه با سرمربی تیم هم مشورت می‌کنند. مطمئن باشید ۹۰ درصد بازیکنانی را که حفظ می‌کنیم مد نظر هر مربی کاربلد و حرفه‌ای خواهند بود.

وی ادامه داد: هدف ما برای فصل آینده بازگرداندن سپاهان به روزهای اوج خود و کسب قهرمانی است. هدفی که با توجه به پتانسیل و سابقه تیمی مثل سپاهان دور از دسترس نیست.

تابش درباره اینکه شنیده می‌شود مذاکراتی را با محسن مسلمان برای فصل آینده انجام داده‌اند، تاکید کرد: مسلمان بازیکن خیلی خوبی است و مدنظر ماست اما تا این لحظه مذاکره‌‌ای با او نداشته‌ایم و این موضوع را به به بعد از پایان فصل موکول کرده‌ایم. ما یک باشگاه حرفه‌ای هستم و هیچگاه با بازیکنی که قرارداد دارد در جریان فصل مذاکره نمی‌کنیم و در این زمینه فرقی بین مسلمان و سایر بازیکنان مدنظر ما وجود ندارد. البته ما برای هر پست که نیاز داریم مثل هافبک طراح حداقل ۳ گزینه را مدنظر قرارداده‌ایم تا بهترین انتخاب را با بهترین شرایط داشته باشیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “تابش: مسلمان مدنظر ماست و مذاکره با او را به بعد از پایان لیگ موکول کرده‌ایم”

 1. Unforgiven گفت:

  ۰

  ۰

  کثافت های نامرد
  رسم جوانمردی را این آشغال ها بلد نیستن
  این آشغالها فقط می خوان قیمت را اونقدر بالا ببرن که پرسپولیس نتونه مسلمان را نگه داره
  با این حرف دروغگو بودن خودشون را هم اثبات کردن ، چرا که تا همین چند روز پیش می گفتن نه نه ما نمی خوایم مسلمان را…

  هرچند مسلمان خیلی مردتر از این حرفاست که تیم محبوبش را تنها بزاره…
  خدا با ماست..

 2. محمدرضا گفت:

  ۰

  ۰

  برید دنبال کسی که بتونید بگیریدش اخه میدونی عزیزم مسلمان خیلی درشته تو گلوتون گیر میکونس…

 3. شادگان عاشق قرمز گفت:

  ۱۰

  ۱

  شما زیر زمینی بواسطه دلالهایی که دارید نه فقط با مسلمان بلکه با خیلیها مذاکره کرده اید ،اینقدر اینقدر دم از حرفه ای گری نکنید ،دروغگو های حرفه ای .

 4. محمد گفت:

  ۲۲

  ۱

  شتر در خواب بیند پنبه دانه.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 36271 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11473702 بازدید

افراد آنلاین: 32 نفر