شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۳
 |  ۱۷/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
  |   نظرات: ۲ نظر
2,414 نفر بازدید

تماس مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال با طلبکاران پرسپولیس

پرسپولیس نیوز : مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال برای حل مشکل پرسپولیس با طلبکاران این باشگاه وارد کار شده و از طلبکاران خواستار مصالحه با پرسپولیس شدند.

باشگاه پرسپولیس تا امروز فرصت دارد مطالبات طلبکارانش را بپردازد وگرنه به دلیل شکایت شاکیان، این باشگاه فصل آینده از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهد شد.

بر همین اساس مذاکراتی در ماه‌های گذشته بین باشگاه پرسپولیس و نمایندگان علی دایی، محمدامین آرام‌طبع و مسعود همامی انجام شد اما این مذاکرات خروجی نداشت و حالا کار به روز آخر کشیده شده است و این در حالی است که هنوز طلبکاران پرسپولیس از موضع خود کوتاه نیامده‌اند.

در همین خصوص، امروز برخی از مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال در تماس‌های تلفنی با آرام‌طبع و همامی خواستار کنار آمدن آنها با باشگاه پرسپولیس شد اما این طلبکاران اعلام کردند که از موضع خود کوتاه نخواهند آمد.

این طلبکاران به مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال اعلام کرده‌اند که تنها در صورت گرفتن وجه نقد، مصالحه خواهند کرد و در غیر این صورت شکایت آنها از پرسپولیس به قوت خود باقی خواهد بود.

این طلبکاران اعلام کرده‌اند که در صورت گرفتن وجه نقد حاضر خواهند بود باز هم به این باشگاه تخفیف بدهند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “تماس مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال با طلبکاران پرسپولیس”

 1. ALIREZA گفت:

  ۴

  ۰

  آرام طبع و همامی حالا خوبه آش دهن سوزی هم نبودن وگرنه خدا رو هم بنده نبودن.دم امثال خلیلی کاظمیان صادقیان و اون بازیکنهایی که طلبشون رو با تعصب به پرسپولیس بخشیدن خیلی خیلی گرم

 2. مرتضی گفت:

  ۴

  ۰

  دایی برای سه فصل سه میلیارد قرارداد داشته . یک میلیارد گرفته. حالا دو میلیارد برای دو فصل بعدش میخواد . جالبه فصل سوم صبا بود. دایی گفته چون خوزه گرفته منم از پرسپولیس میگیرم.پول پرست، پاتو از گلوی پرسپولیس بردار. اندازه مربیگریت پول بگیر

آمار بازدید:

بازدید امروز: 24402 بازدید

بازدید دیروز: 49013 بازدید

بازدید کل : 12939929 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر