شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۸:۵۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۹/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
  |   نظرات: ۲ نظر
2,125 نفر بازدید

تکلیف علیپور با پرسپولیس فردا مشخص می‌شود

پرسپولیس نیوز: در صورتی که باشگاه زولته وارخم تا فردا ۷۰۰ هزار دلار به حساب پرسپولیس واریز کند، علی علیپور به این تیم خواهد پیوست.

علی علیپور مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس با پیشنهاد باشگاه زولته وارخم بلژیک روبه‌رو شده و این باشگاه حاضر است ۷۰۰ هزار دلار برای رضایتنامه علیپور بپردازد.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس به این باشگاه بلژیکی فرصت داده که تا ۱۰ تیرماه (فردا) این پول به حسابش واریز شود و در صورتی که تا این تاریخ این پول به حساب باشگاه واریز شود، رضایت‌نامه علیپور برای زولته وارخم واریز خواهد شد.

در صورتی که این پول تا فردا به حساب پرسپولیس واریز نشود، علیپور باید در تمرینات تیم پرسپولیس حاضر شود چرا که تنها باشگاهی که حاضر بود ۷۰۰ هزار دلار برای رضایت‌نامه او بدهد، فقط همین باشگاه بلژیکی بود. هر چه که هست فردا تکلیف علیپور برای لژیونر شدن مشخص خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “تکلیف علیپور با پرسپولیس فردا مشخص می‌شود”

 1. afshin گفت:

  ۰

  ۰

  مگه بهانشون این نبود که نمیتونیم پول برانکو رو به حسابش بریزیم(تحریم بانکی) باید خودش بیاد بگیره؟؟؟؟ حالا چطور باشگاه بلژیکی میخواد پول بریزه به حساب باشگاه!!!

 2. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  تیم خودش کمبود مهاجم داره و مهاجم میخاد مگه دیوونه اید که علیپور هم بدید بره طارمی هم که نمیاد یه مهاجم خوب داریم اونم علیپوره اونم بدید بره که تمومه دیگه علیپور باید بمونه و یه مهاجم خیلی خوبه دیگه در سطح طارمی و استوکس جذب شه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17923 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24409799 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر