یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۲/ مهر/ ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۱
  |   نظرات: بدون نظر
21 نفر بازدید

جدایی بوناچیچ از سپاهان قطعی شد

مرجع خبری پرسپولیس : با وجود همه ابهامات حل نشده، جدایی لوکا بوناچیچ از تیم فوتبال سپاهان قطعی شد، اما او در جلسه امروز(جمعه) با مدیرعامل و رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان، درباره چگونگی جدایی‌اش توافق می‌کند!

سرانجام مشکلاتی در همکاری لوکا بوناچیچ و مسوولان تیم فوتبال سپاهان وجود داشت باعث جدی شدن قطع همکاری او با سپاهانی‌ها شد. جدایی که چهارشنبه بخاطر حاضر نشدن بوناچیچ بر سر تمرین‌های تیم سپاهان بروزی عینی یافت؛ هرچند باشگاه سپاهان تلویحا این جدایی را تکذیب کرد، اما در واقع همان موقع که حتی از مدتی پیش این موضوع قطعی شده بود!

** باشگاه سپاهان: بوناچیچ خواسته بود تا چند نفر از اعضای کادرفنی کنار تیم نباشند

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان درباره علت حاضر نشدن بوناچیچ در تمرین روز چهارشنبه تیم گفته بود: ” بوناچیچ از مسوولین باشگاه سپاهان خواسته بود تا تعدادی از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم در مسابقه بعدی تیم سپاهان که مقابل تراکتورسازی خواهد بود، طلایی‌پوشان را همراهی نکند. ‌در همین رابطه هم مسوولان باشگاه سپاهان از لوکا خواستند که علت این موضوع را با یک درخواست کتبی به باشگاه ارائه دهد تا کمیته انضباطی باشگاه درباره آن تصمیم بگیرد، اما مربی کراوت از این کار امتناع ورزید و امروز بر سر تمرین سپاهان حاضر نشد. به همین دلیل کریم قنبری سپاهان را تمرین داد.” ضمنا قنبری هدایت سپاهان در بازی امروز مقابل تراکتورسازی را هم برعهده دارد.

** آیا علت جدایی سرمربی کروات بخاطر نتایج سپاهان است؟!

سپاهان اکنون با ۱۴ امتیاز در رده پنجم جدول و بالاتر از تیم‌هایی چون پرسپولیس و فولاد قرار دارد؛ این تیم در آخرین بازی خود سه بر صفر مغلوب تیم مس شد هرچند پیش از آن توانسته بود با چهار گل سایپا را شکست دهد. بنابراین نتایج این تیم در ۹ هفته گذشته نمی‌تواند دلیل جدایی او باشد. همچنین حذف سپاهان از لیگ قهرمانان به اذعان مدیران سپاهان بخاطر ضعف‌های مدیریتی و سرپرستی تیم بوده که باز این هم دلیلی برای کنار رفتن لوکا نیست!

** اختلاف با کریم قنبری کجای ماجراست؟

الان هم به نظر نمی‌رسد مدیران سپاهان در نهایت دلایل فنی را علت این قطع همکاری عنوان کنند؛ در مقابل باید نظرات بوناچیچ که بیشتر از یکماه است تمایلی به همکاری با کریم قنبری (دستیارش در کادر فنی) ندارد را شنید. اختلافات این دو به حدی بود که حتی چهار روز پیش از بازی رفت مقابل السد زمزمه‌هایی مبنی بر جانشینی مجید بصیرت با قنبری به گوش می‌رسید. بصیرت چهارشنبه در گفت‌وگویی با ایسنا عنوان کرد بوناچیچ خواسته بود که قنبری مدتی استراحت کند تا درباره‌اش تصمیم بگیرند.

** سپاهانی‌ها تمایل به ادامه همکاری با لوکا نداشتند!

این مربی کروات هرچند اظهارنظر رسمی در این باره نداشته، اما در بیان کلی و غیررسمی اعتقاد داشته که مسوولان باشگاه سپاهان در وهله اول تمایل به ادامه همکاری با او نداشتند، بنابراین زمینه را برای همکاری بهتر فراهم نکرده و خواسته‌هایی دارند که غیرقابل اجراست.

** لوکا توافقی از سپاهان جدا می‌شود!

در نهایت هرچند سوالات و ابهامات زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد اما در هر حال باید جدایی لوکا از سپاهان را باید قطعی دانست و چگونگی این جدایی هم به جلسه امروز (جمعه) یا نهایتا فردای او با سپاهانی ها بستگی دارد؛ نشستی که علیرضا رحیمی مدیرعامل و حسینی رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان رودررو با بوناچیچ مذاکره و درباره نحوه جدایی او، حساب و کتاب‌های مالی و احتمالا مصاحبه‌های لوکا در این‌باره، توافق خواهند کرد!

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6166 بازدید

بازدید دیروز: 57734 بازدید

بازدید کل : 19362867 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر