جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳/ دی/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
  |   نظرات: يك نظر
2,718 نفر بازدید

جلسه بشار و رادو با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس برگزار شد

پرسپولیس نیوز: جلسه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با بشار رسن و رادو شوویچ امروز سه‌شنبه برگزار شد.

بشار رسن و رادو شوویچ امروز در ساختمان باشگاه پرسپولیس حضور یافتند و بعد از جلسه انصاریفرد با کالدرون، خواگین، اینیگو و پیروانی، با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفتگو کردند.

دو بازیکن خارجی پرسپولیس که بابت فصل گذشته و فصل جاری، مطالبات زیادی دارند درباره زمان دریافت مطالبات خود با انصاریفرد گفتگو کردند و مقرر شد بخشی از مطالبات آنها به زودی و مابقی آن طی توافقاتی که انجام شده است، در آینده پرداخت شود. بشار رسن بالغ بر ۳۰۰ هزار دلار و رادوشوویچ بالغ بر ۱۲۰ هزار دلار از باشگاه پرسپولیس طلب دارند و طی این مدت همکاری خوبی با باشگاه داشتند.

انصاریفرد در این باره گفت: دو بازیکن خارجی پرسپولیس نهایت همکاری را با باشگاه داشتند و از صبوری آنها نهایت تشکر را داریم. اغلب بازیکنان تیم از فصل گذشته مطالباتی دارند و باید قسط بعدی قرارداد آنها با شروع نیم فصل دوم پرداخت شود و از کلیه اعضای تیم که تاکنون تعامل خوبی با باشگاه داشتند تشکر می‌کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “جلسه بشار و رادو با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس برگزار شد”

  1. همه جا قرمز گفت:

    ۱۶

    ۲

    اقای انصاری‌فرد اینقدر تشکر نکن هر بار میبینم فقط تشکر میکنی یه بار نگفتی کی پولشونو میدی خدایی هر کدوم از بازیکنای خارجی بخوان برن کاملا باید بهشون حق داد .

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22776 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20962043 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر