جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۷/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
  |   نظرات: بدون نظر
2,480 نفر بازدید

جلسه گل‌محمدی و پیروانی با انصاری‌فرد / تعحب از برخی اتفاقات در دیدار با تراکتور

پرسپولیس نیوز: سرمربی و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس امروز در جریان حضور در باشگاه قبل از بازگشت مدیرعامل به باشگاه ضمن بررسی فیلم مسابقه به مسائل داوری پرداختند و موارد کاری درباره تیم را نیز با مسوولان باشگاه مطرح کردند.

یحیی گل محمدی و افشین پیروانی امروز دوشنبه برای پیگیری امور کار مربوط به تیم در باشگاه حضور پیدا کردند.

یحیی گل محمدی که از هر فرصتی برای بررسی مسائل فنی تیم بهره می‌گیرد، در جریان این حضور برای دومین بار از روز گذشته، فیلم بازی با تراکتورساز را بررسی کرد و همکارانش هم به او گزارش هایی ارایه خواهند کرد.

سرمربی سرخپوشان در جریان مشاهده فیلم بازی از بعضی تصمیم‌های داوری نیز متعجب بود و آنها را به افشین پیروانی و‌ مدیر روابط عمومی باشگاه منتقل کرد. همچنین یلوه و خبیری معاونین باشگاه درباره برخی برنامه ها هماهنگی هایی با پیروانی و گل محمدی داشتند.

مواردی چون؛ اعلام خطای بی مورد در جریان حمله و موقعیت گل و بعضی کارت‌های زرد صادره برای سرخپوشان و‌‌ دیگر اتفاقات از موارد مورد اشاره پیروانی و گل محمدی در بازی دیروز بود.

در ادامه یحیی گل محمدی و افشین پیروانی در جریان جلسه خود با انصاری فرد ضمن بیان این نکات، موارد کاری دیگر مربوط به تیم و برنامه‌ریزی‌ها را با مدیر عامل و مسوولان باشگاه در میان گذاشتند و گل محمدی برنامه های تمرینی، پروازها و سفرها با توجه به فشردگی بازی های مهم و شش امتیازی در لیگ و آسیا را به باشگاه اعلام کرد.

گل محمدی و پیروانی درباره مشکلات مالی در تیم هم مفصل با انصاری فرد صحبت کردند. گل محمدی خواستار حل مشکلات مالی شد تا تیم و بازیکنان با آرامش و تمرکز به کار خود ادامه دهند.

همچنین بررسی های باشگاه و اظهارنظرهای کارشناسان داوری نشان می دهد دو بازیکن تراکتور می توانستند کارت زرد دوم را هم دریافت کنند و اسدی قبل از دریافت کارت زرد با تکل از پشت روی ترابی مانع از یک حمله خطرناک سرخ ها شد و می توانست در این بازی دو کارت زرد دریافت کند.

در صحنه لگد خانزاده به بیرانوند که طبق نظر کارشناسان سه جلسه محرومیت دارد این بازیکن می توانست با کارت قرمز مواجه شود. خلیل زاده که انصاری فرد برای آگاهی از محرومیت او و برخی اتفاقات دیگر این بازی به کمیته انضباطی رفته‌بود مانع از ادامه درگیری خانزاده با بیرانوند شد. همچنین باشگاه مستنداتی را از اتفاقات روی سکوها، داوری و سایر مسایل به فدراسیون ارایه می کند. انصاری فرد بعد از اتمام ‌جلسه با گل محمدی درباره حضور خود در فدراسیون توضیحاتی ارایه خواهد کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 26717 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20965984 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر