دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۴
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: حواشی
 |  ۴/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰
  |   نظرات: بدون نظر
2,033 نفر بازدید

حاشیه دیدار پدیده – پرسپولیس| حرکت عجیب مربی پدیده/ تماشاگران در انتظار آب + عکس

پرپسولیس نیوز: در جریان دیدار تیم‌های پدیده و پرسپولیس تعداد زیادی از هواداران در حسرت یک جرعه آب بودند.

دیدار تیم‌های پدیده و پرسپولیس در شرایطی از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (پنجشنبه) آغاز شد که شاهد سبک جدیدی از ورود بازیکنان به زمین در ورزشگاه امام رضا (ع) بودیم.

* با تصمیم مسئولان ورزشگاه تعدادی از خادمین حرم امام رضا (ع) با پرچم متبرک شده به ضریح تونلی را در کنار زمین تشکیل دادند تا بازیکنان دو تیم از میان آن و با بوسیدن پرچم وارد زمین شوند، موردی که با استقبال سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ مواجه نشد.

* علیرضا بیرانوند و ابوالفضل درویش‌وند هر دو در لیست ۱۸ نفره سرخپوشان قرار داشتند تا این تیم دو دروازه‌بان روی نیمکت ذخیره‌های خود داشته باشد.

* یحیی گل‌محمدی و برانکو ایوانکوویچ که قبل از آغاز بازی برخورد بسیار دوستانه‌ای با هم داشتند، هر دو از همان ابتدا بازی را لب خط دنبال می‌کردند.

* وقتی داور مسابقه در دقیقه ۷ برای پرسپولیس اعلام پنالتی کرد کل ورزشگاه به شادی پرداختند تا مشخص شود پدیده در زمین خودش غریبه است.

* ساکت الهامی قبل از پنالتی علیپور مدافع تیمش را صدا زد و به وی گفت از ناصری بخواهد برای مهار پنالتی به سمت راستش بپرد که البته تشخیص او اشتباه از آب درآمد. عکس‌العمل مربی پدیده بعد از گل شدن این ضربه جالب توجه بود.

* روی نیمکت پدیده فقط پنج بازیکن حضور داشتند که نفراتی جوان و گمنام بودند.

* تماشاگران مشهدی بعد از گل علیپور برای لحظاتی به شادی پرداخته و در ادامه در سکوت کامل به تماشای بازی نشستند!

* شمار زیادی از هواداران تا پایان نیمه اول بیرون ورزشگاه تجمع کرده بودند تا اجازه ورود پیدا کنند، اما به علت پر بودن ورزشگاه در به روی آنها باز نشد.

* تعدادی از خبرنگاران و عکاسان که همزمان با آغاز بازی به ورزشگاه رسیدند اجازه ورود به داخل را پیدا نکردند. دلیلش این بود که مأموران انتظامی نمی‌توانستند به خاطر ازدحام جمعیت در ورزشگاه را حتی برای یک لحظه باز کنند.

* نیروی انتظامی تا پایان نیمه اول همچنان به تماشاگران اجازه نزدیک شدن به آبخوری‌ها را نمی‌دادند تا مبادا آنها بطری‌ها را پر از آب کرده و به زمین پرتاب کنند. این مسئله با اعتراض شدید تماشاگران که بسیار تشنه بودند، مواجه شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر