پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۰/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
  |   نظرات: ۲ نظر
142 نفر بازدید

حسن‌زاده: رأی تخلفات دربی به زودی اعلام می‌شود

پرسپولیس نیوز: رئیس کمیته انضباطی با اشاره به گزارش ناظران مسابقه بزرگ شهرآورد اعلام کرد رأی دربی به زودی اعلام خواهد شد.

اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: از سوی ناظران کمیته انضباطی و مسئولان برگزار کننده مسابقه پرسپولیس و استقلال، گزارش‌های مختلفی به این کمیته ارسال شده است که در اولین فرصت پس از رسیدگی، رأی آن را صادر خواهیم کرد.

وی گفت: آن چیزی که در گزارش قید شده در مقایسه با سایر دربی‌ها شاهد بودیم، این است که مشکلات بسیار کمتر شده، اما خالی از رفتارهای انضباطی نبوده و به این موضوع هرچه سریع‌تر رسیدگی می‌کنیم.

رئیس کمیته انضباطی اظهار داشت: در مقایسه با شهرآوردهای قبلی، شاهد دربی آرام و قابل قبولی بودیم، اما همانطور که اشاره کردم بخشی از رفتارها مربوط به پرتاب اشیا و موارد دیگر گزارش شده که در اولین فرصت به آن رسیدگی و رأی را صادر خواهیم کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “حسن‌زاده: رأی تخلفات دربی به زودی اعلام می‌شود”

 1. Payam گفت:

  ۰

  ۰

  آقای حسن زاده رای بازیه پیکان و صنعت نفت یادت نره،هرچند همشون جریمه مالی میشن که بازدارنده نیست ولی واسه شما و فدراسیون بی ستاره تون نووون داره!!!!!

 2. دست خدا گفت:

  ۱

  ۰

  همه دیدندکه کدوم تماشاگران سنگ به میدان پرتاب کردند حالا اگربخواهی مثل همیشه تااونها را۲۰ تومن جریمه کردی برای خالی نبودن عریضه بایک بهانه اینطرف جریمه کنی این اسمش رسیدگی نیست وبدردخودت میخوره.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر