دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۰/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
  |   نظرات: ۲ نظر
1,698 نفر بازدید

حسینی: همه می‌آیند و می‌روند اما آنچه می‌ماند نام بزرگ پرسپولیس است/ هر موفقیتی با کنار هم بودن به دست می‌آید

پرسپولیس نیوز : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان و مربیان یک به یک به پرسپولیس می‌آیند و می‌روند، اما آنچه می‌ماند نام بزرگ پرسپولیس است.

سیدجلال حسینی در حاشیه تمرین عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران و تعدادی از هواداران این تیم اظهار داشت: ما هر چی داریم از هواداران داریم. حرف حسین، حرف من است. یک سال سخت در انتظارمان است و در این مسیر سخت باید همه کنار هم باشیم.

وی در ادامه افزود: شما هواداران همیشه برای تیم سنگ تمام گذاشته‌اید و می‌خواهم همین روند ادامه پیدا کند. پرسپولیس متعلق به شماست و ما هر کاری می‌کنیم برای شما هواداران است. وجود شما هواداران باعث می‌شود که ما با سختی‌ها و مشکلات بسازیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنان و مربیان یک به یک به پرسپولیس می‌آیند و می‌روند، اما آنچه می‌ماند نام بزرگ پرسپولیس است. هر موفقیتی با کنار هم بودن به دست می‌آید. ما در این دو سال که قهرمان شدیم متحد و همدل بودیم و با خیلی از مشکلات ساختیم، اما همدلی و اتحادمان دلیل اصلی موفقیت‌مان بود. از همین الان باید اختلافات را فراموش کرده و همه در کنار هم کمک کنیم تا مشکلات حل شود و به مسیر موفقیت‌آمیز‌مان ادامه دهیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “حسینی: همه می‌آیند و می‌روند اما آنچه می‌ماند نام بزرگ پرسپولیس است/ هر موفقیتی با کنار هم بودن به دست می‌آید”

 1. سیروان سی ام پانک گفت:

  ۱

  ۰

  ……..پرسپولیسی های عزیزم….بعداز بازی استقلال خوزستان هر موقع بریم استادیوم باید فقط و فقط پرسپولیس رو تشویق کنیم و به هیچ کس و هیچ تیمی اهمیت ندهیم و به همه جز پرسپولیس و پرسپولیسی بی محلی کنیم…برای هواداران پرسپولیس کسر شان هست برای سایر تیم ها اللخصوص استقلال شعاد بدیم و اسمش رو بیاریم. کاری کنیم دیگه ،،،،،،،،،،کسی جرات نکنه و شرمش بیاد ضد ما صحبت کنه

 2. عالی گفت:

  ۱۰

  ۰

  طرفدار پرسپولیس کبیر باید وقتی طرفدار مقابل حرفها ی زشت که نشان دهنده فرهنگ پایین و بیشخصت بودن آنها است پرسپولیسی بادانش پرسپولیسی با فرهنگ پرسپولیسی جوانمرد پرسپولیسی هوشیار. با صدای بلند تر پرسپولیس و بازیکنان و مربیان پرسپولیس کبیر تشویق کنید تا صدای بی فرهنگها شنیده نشود این فرهنگ پرسپولیس کبیر است بگفته کاپیتان سید جلال مقابله خوب نیست تشویق تشویق تشویق حمایت حمایت حمایت به پرسپولیس در روزهای سخت کمک می کند لطفا هوشیار باشیم ازتیم حمایت کنیم اتحاد و همدلی رمزه پیروزی پرسپولیس کبیر است سپاس از همه. ❤❤❤❤❤❤

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15820 بازدید

بازدید دیروز: 63232 بازدید

بازدید کل : 11084270 بازدید

افراد آنلاین: 35 نفر