دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۹/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
  |   نظرات: ۲ نظر
2,731 نفر بازدید

حضور سروش رفیعی در فولاد خوزستان هم منتفی شد

پرسپولیس نیوز : در حالی که سروش رفیعی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس مذاکراتی با باشگاه فولاد برای حضور در این تیم در نیم فصل اول لیگ داشت، هیات مدیره فولاد با این درخواست مخالفت کرد.

باشگاه پرسپولیس باوجود بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی خود تا تعطیلات نیم فصل، اقدام به خرید چند بازیکن از جمله سروش رفیعی، مهدی شیری، مهدی ترابی و مهدی شریفی کرده است.

به خاطر محرومیت پرسپولیس و بعد از مذاکره این باشگاه با پیکان، قرار شد مهدی شیری تا نیم فصل در پیکان بماند تا از آمادگی دور نشود. مهدی ترابی هم با موافقت باشگاه سایپا تا نیم فصل در این تیم بازی خواهد کرد.

سروش رفیعی که فصل گذشته در تیم الخور بازی می کرد، قصد داشت در نیم فصل همانند دو بازیکن فوق تیمی را انتخاب کند تا ۱۵ هفته ابتدایی لیگ را از دست ندهد و از نظر فیزیکی هم در شرایط آمادگی باقی بماند.

این بازیکن ابتدا مذاکراتی را با باشگاه پیکان انجام داد ولی پیکانی ها با مبلغ نیم فصل رفیعی مخالفت کردند. رفیعی که سابقه بازی در فولاد خوزستان را هم دارد، همچنین با مسئولان این باشگاه برای بازی در نیم فصل در اهواز رایزنی کرد.

این مذاکرات که به صورت دوستانه صورت گرفته بود، در نهایت با مخالفت هیات مدیره باشگاه فولاد مواجه شد تا احتمال بیرون ماندن چند ماهه رفیعی در نیم فصل اول قوت بگیرد. در صورتی که رفیعی به تیم دیگری نرود با سرخپوشان تمرین می کند و از نیم فصل دوم به مسابقات پرسپولیس اضافه می شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “حضور سروش رفیعی در فولاد خوزستان هم منتفی شد”

 1. محمد گفت:

  ۱۱

  ۱

  سروش جان برای نیم فصل ی کم قید مسائل مالی رو بزن و برو سایپا ، قطعا بری سایپا هم به نفع خودته هم پرسپولیس ، از ی طرف بازی تو تهران برای شما بهتره از طرف دیگه با ترابی هماهنگ میشی و کارت راحت تر میشه تو نیم فصل دوم با پرسپولیس .

 2. رولی پرسپولیسی گفت:

  ۵

  ۱

  سروش عشقه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر