دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۷/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۰:۱۸
  |   نظرات: ۲ نظر
2,202 نفر بازدید

حلالی: بازیکنان تنش‌ها را به سکو نکشانند/ اوساگونا چند بازی نیاز دارد تا خودش را به روز کند

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس گفت: گل‌محمدی برای بازی اول فرصت کمی داشت و نتوانست خواسته‌هایش را دیکته کند اما پرسپولیس بازی مهمی را برد.

اسماعیل حلالی، در خصوص برتری پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس در یک بازی که ۶ امتیازی بود ۳ امتیاز گرفت. آنها بازی مهمی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بردند. این مسابقه بازی اول گل‌محمدی بود به همین دلیل فرصت زیادی نداشت تا آنچه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که مدنظرش بود دیکته کند. تراکتور هم با توجه به ۴-۳ بازی آخر خود از نظر روحی شرایط خوبی داشت و با شکلی خوب وارد زمین شد.

* بازی درگیری زیادی داشت

وی افزود: ما باید یک بازی خوب به لحاظ فنی می‌دیدیم، اما من چنین چیزی ندیدم چون تعطیلی لیگ به تیم‌ها ضربه می‌زند. بازی خوب شروع شد، هر دو تیم سعی در پرس یکدیگر داشتند اما در ادامه به خاطر تنش‌هایی که از بیرون القا می‌شد درگیری زیادی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شاهد بودیم، حتی به نظر می‌رسید مانند دربی فشار زیادی روی بازیکنان بود. فشار از نباختن و خوب بازی کردن باعث شده بود توانایی زیاد بازیکنان به چشم نیاید.

* بازیکنان نباید تنش را به سکو بکشانند

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه نباید اعتراض‌ها به سکوها کشیده شود، تصریح کرد: با هر خطایی اعتراضاتی صورت می‌گرفت. همین موضوع تنش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به سکو می‌کشید. باشگاه ما یک ماه است که آرامش ندارد. هوادار به استادیوم می‌آید که آرامش بگیرد و بازی خوب ببیند. به همین دلیل بازیکنان نباید تنش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به سکو انتقال دهند. فکر می‌کنم حتی اگر هوادار با آرامش به استادیوم هم بیاید با پرخاش خارج می‌شود. اعتراض به داوری هم روی قضاوت داور تاثیر می‌گذارد و هم از کیفیت بازی کم می‌کند. کمیته داوران باید به این موضوع ورود کند. هر کارتی که در این بازی داده می‌شد ۲۰ نفر سراغ داور می‌آمدند.

* بازیکن کاسه داغ‌تر از آش نشود

حلالی خاطرنشان کرد: داور هم تا حدودی حق دارد. وقتی بازیکن پرخاش می‌کند و آرام نمی‌شود، نقطه قوت داور کارت است، چون با صحبت کردن کسی به داور اهمیت نمی‌دهد. داوری مشکلی نداشت، ما باید این مسائل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بین بازیکنان جا بیندازیم اما هر چه به آخر فصل نزدیک می‌شویم تنش‌ها هم زیاد می‌شود. بازیکن باید درست تمرین کرده، بازی کند و پولش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرد. اعتراض بی‌مورد نکند. بازیکن حق ندارد تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از خودش محروم کند و کاسه داغ‌تر از آش شود. این تعصب نیست. تعصب یعنی بازیکن با تمام وجود در اختیار تیم باشد.

* اوساگونا چند بازی نیاز دارد تا خودش را به روز کند

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر عملکرد اوساگونا خاطرنشان کرد: او از بازیکن قبلی که پرسپولیس آورده بود متفاوت است، البته به ۴-۳ بازی نیاز دارد تا خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به‌روز کند. اما مشخص است که یک فوتبالیست است. باید به او زمان داد چون می‌تواند مشکلات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برطرف کند. پرسپولیس مهاجم نداشت و این بازیکنانی که گرفته‌اند باید اول فصل جذب می‌کردند. همین موضوع باعث می‌شود حتی علیپور احساس خطر کند. همانطور که دیدید او در بازی با تراکتور نسبت به فصل قبل متفاوت بود چون احساس خطر می‌کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “حلالی: بازیکنان تنش‌ها را به سکو نکشانند/ اوساگونا چند بازی نیاز دارد تا خودش را به روز کند”

 1. مهران گفت:

  ۴

  ۰

  اول تبریک بخاطر برد. انتقام شیرینی بود خداییش،حسابی بهمون چسبید.. تیمی که نهایت افتخارش قهرمانی لیگ یکه و حذفی میاد برامون کری میخونه..
  دوم، باید به اوساگونا زمان بدیم نه اینکه تخریبش کنیم،بازیکن خوبیه ،امروزم فقط تحت تاثیر جو ورزشگاه و بزرگی تیم پرسپولیس قرار گرفت تا هماهنگ بشه دوسه هفته زمان میبره..
  سوم ،بینهایت از اومدن استوکس خوشحالم، بوقتش هممون متوجه میشیم چه بازیکنیه.. و در اخر، چهل میلیون هواداریم، پونزده بیست میلیونمون اگه اپ پرسپولیسو نصب کنیم باشگاه به یه درامد فوق العاده میرسه و دیگه بی نیاز از حتی اسپانسر میشیمو حتی برا باشگاه پولم اضاف میاد،بشرطیکه هوادار همراهی کنه.. من خودم دارم از اپ استفاده میکنم..
  هممون پشت تیمو کادرو،بخصوص اقای انصاریفرد باشیم که انصافا خیلی زحمت میکشه و هم و غمش باشگاهو هواداره..
  فقط حمایت و حمایت و حمایت،همراه صبر، بزودی اتفاقای خوبی میوفته و از این دوران سخت عبور میکنیم..
  ممنون ادمین
  یاحق

 2. نابودگر مثلث تاس بی شرف گفت:

  ۸

  ۱

  کارشناسیت تو حلقم یک کلام همین بازی از این بهتر آخه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17332 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20750272 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر