دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵

تبلیغات

 |  ۱۶/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
  |   نظرات: بدون نظر
232 نفر بازدید

حمایت فدراسیون فوتبال مراکش از رنار؛ تا ۲۰۲۰ با او ادامه می‌دهیم

پرسپولیس نیوز: فدراسیون فوتبال مراکش شایعه مذاکره با لوران بلان برای جانشینی اروی رنار در تیم ملی این کشور را تکذیب کرد.

سایت مراکشی «lesiteinfo.com» گزارش داد، در حالی که کمتر از سه ماه تا شروع مسابقات جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۹ باقی مانده، شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای اروی رنار مطرح شده است. برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند که فدراسیون فوتبال مراکش با لوران بلان وارد مذاکره شده و او را به عنوان جانشین این سرمربی فرانسوی در نظر دارد.

 یکی از اعضای فدراسیون فوتبال مراکش که نامش فاش نشده به این سایت مراکشی گفته است اروی رنار تا سال ۲۰۲۰ با این فدراسیون قرارداد دارد و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مراکش به جایگزین او فکر نمی‌کند.

در سوی دیگر برخی رسانه‌ها هم گزارش داده‌اند اروی رنار در پایان مسابقات جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۹ از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال مراکش کنار خواهد کشید و هدایت المپیک لیون از لیگ یک فرانسه را از ابتدای فصل آینده برعهده خواهد گرفت.

«lesiteinfo.com» در ادامه نوشت: این تمام ماجرا نیست و شایعه حضور این سرمربی ۵۰ ساله روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نیز مطرح است و حتی گفته می‌شود فدراسیون فوتبال ایران با رنار به توافق رسیده و او به زودی سکان هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 14356 بازدید

بازدید دیروز: 74881 بازدید

بازدید کل : 8878869 بازدید

افراد آنلاین: 32 نفر