جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۳
  |   نظرات: ۷۵ نظر
8,926 نفر بازدید

حمله زشت و بی‌سابقه کی‌روش به برانکو: پروفسور به تیم من سَم وارد کرد!

پرسپولیس نیوز : سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران پس از پایان جام جهانی برای ایران در مصاحبه ای تند و آتشین  به شدت از برانکو ایوانکوویچ انتقاد کرد.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در این صحبتها ابتدا درباره عملکرد تیم ملی توضیح داد:

بسیار خوشحالم،‌بعد از بازی دیشب راحت خوابیدیم، چون افتخار کسب کردیم و کاری کردیم که هواداران به این تیم افتخار کنند. مطمئناً از این به بعد باید اجازه دهم بازیکنان صحبت کنند همانطور که دیروز پژمان به من گفت اجازه بده از این پس بازیکنان در زمین صحبت کنند. چون آنها مستحق این احترام هستند. قهرمانان واقعی ما بازیکنان هستند با عملکرد فوق‌العاده‌ای که دیروز به نمایش گذاشتند.

اصولاً مربی نیستم که باخت را دوست داشته باشم از حذف و باخت ناراحت می‌شوم و از درون درد می‌گیرم اما حالا زمان آن است که چشم در چشم و به صورت مستقیم با افرادی صحبت کنم که به آماده‌سازی نهایی تیم ملی لطمه زده‌اند که می‌توانست تغییر نهایی و تأثیرگذاری نهایی را ایجاد کند الان زمان آن است که با این افراد صحبت کنم.

کی روش در ادامه در اقدامی غافلگیرکننده به سراغ برانکو رفت و گفت: الان مستقیم صحبت می‌کنم چشم در چشم با افرادی که به تیم ملی لطمه زدند. مشکلاتی که با لغو شدن اردوی ما در دوبی آغاز شد و برنامه آماده‌سازی ما لطمه خورد. به برانکو و افرادی که از او حمایت کردند مستقیم می‌گویم که به تیم ما لطمه زدند بعد از آن اتفاقات دیگر هیچ چیز در تیم ملی مانند قبل نشد. اختلافاتی بین اعضای کادر به وجود آوردند که دیگر اوضاع را مانند قبل نکرد.

وی ادامه داد:‌ با لطماتی که برانکو زد و با سم‌هایی که پرفسور به تیم من تزریق کرد تیم ما لطمه خورد. ما کاملاً آنها را می‌شناسیم اما فراموش کردند در یک سال گذشته طبق برنامه‌ای که داشتیم، کمال، روزبه، حسینی، امیری و بیرانوند در هفته به مدت یک روز و یک روز و نیم در اختیار تیم ملی بودند اما فراموش کردند رامین و مهدی با چه کیفتی در تیم ملی بازی کردند بازیکنانی که شما آنها را از پرسپولیس فراری دادید. تحسین شما از بازیکنان داخلی می‌دانم برای چیست چون می‌خواهید در تیم من اختلاف افکنی کنید و با این سم به تیم ملی لطمه بزنید.

سرمربی تیم ملی فوتبال تصریح کرد: وقتی فراموش کردید از طارمی و رضاییان تحسین کنید نه تنها این بازیکنان را دست کم گرفتید بلکه به تیم ملی توهین کردید. آقای برانکو شما دنبال این بودید که ساختمان پک را به دست آورید شما و دوستان شما دنبال این بودید. شما شخصی بودید که به برنامه آماده‌سازی تیم ملی لطمه زدید به همین دلیل رئیس فدراسیون به من گفت اگر بخواهیم این برنامه را پیاده کنیم افرادی به ما سنگ خواهند زد.

آقای پروفسور وقتی شما درباره بازیکنان لیگ صحبت می‌کنید باید یادآوری کنیم که چه کسی این بازیکنان را به باشگاه آورد و در تیم ملی پرورش داد. مردم ایران یادشان است که شما بازیکنان اوکراینی را آوردید و هزاران دلار خرج آنها کردید شما و دوستان شما در پشت صحنه برنامه تیم ملی را بایکوت کردید. شما قدرت دارید چون صورت خود را پشت باشگاه پرسپولیس پنهان کردید به همین خاطر است که شاید این کشور برای من و شما کوچک شده باشد.

وی ادامه داد:می‌گویم که امروز اعضای خانواده من در تیم ملی نیستند هیچ وقت برادرم را در کنار خودم نیاوردم و هیچ زمان پسرم با من کار نمی‌کند و هیچ‌وقت داخل تجارت با فدراسیون نبودم. برعکس اگر کسی بدهکار باشد این فدراسیون است که به من بدهکار است چرا که از جیب خودم برای تیم ملی هزینه کرده‌ام در آن زمان وقتی که برانکو بازیکنان اوکراینی را آورد که حتی یک دقیقه هم بازی نکردند من از جیب خودم برای ساختمان پک هزینه کردم. من فقط حقایق را بازگو می‌کنم به خاطر اینکه در چهار سال گذشته باید سکوت می‌کردم.

سرمربی تیم ملی فوتبال درباره دیدار مقابل پرتغال گفت: آنچه شما در صورت من می‌بینید در درون من نیست به خودمان افتخار می‌کنیم دیشب با صلح و آرامش خوابیدیم و امروز با یک تفکر جدید بیدار شدیم امیدوارم خداوند حواسش به دوستانم باشد چون خودم حواسم به دشمنانم هست بازیکنان هم کمی بهتر هستند اگر خوش‌شانس بودیم شاید اتفاقات دیگری می‌افتاد اما وقتی آب از رودخانه رد می‌شود دیگر رفته است.

تفاوتی بین هیچ‌کدام از بازیکنان داخلی و لژیونرها قائل نیستم چون نمی‌خواهم در تیمم تفرقه بیندازم. این توهین و تفرقه است که فقط از یک طرف تعریف می‌شود. این سمی است که برانکو می‌خواهد به تیم من تزریق کند و بین بازیکنانم تفرقه بیندازد. اما من بلند می‌گویم بازیکنان متشکرم.

وی درباره حضورش در جام ملت‌های آسیا گفت: همانطور که گفتم یک بار دیگر هم شفاف می‌گویم این یک افتخار برای من است که این پیشنهاد را از طرف فدراسیون فوتبال دریافت کردم و آماده‌ام به این توافق پایبند باشم. اما یک بار دیگر تکرار می‌کنم بعد از اینکه درباره برنامه توافق کردیم نمی‌توانم قبول کنم رئیس فدراسیون بگوید آقای برانکو حرفی زده و هواداران پرسپولیس سنگ می‌اندازند و اگر بخواهیم برنامه‌مان را پیاده کنیم هواداران به سمت کی‌روش سنگ خواهند زد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

75 Responses to “حمله زشت و بی‌سابقه کی‌روش به برانکو: پروفسور به تیم من سَم وارد کرد!”

 1. جاوید گفت:

  ۰

  ۰

  بیشخصیت تر از این مردک ندیدم.فدراسیون خفش کنه تا خودمون دست بکار نشدیم

 2. 6305230 گفت:

  ۰

  ۰

  چرا نظرات بر علیه کیروش رو نشون نمیدین

 3. Eh... گفت:

  ۰

  ۰

  مرتیکه مسخره گول این حمایتهایی که الان داره از تیم ملی میشه رو نخور..تیم ملی فقط بخاطر غیرت بازیکنا بود که اینقدر به چشم اومد وگرنه تو که تاکتیک بلد نیستی اجرا کنی…۱۱ تا بازیکن جمع کردی تو محوطه ۶قدم دلتم خوشه که گل نمیخوری…..بااااار آخرت باشه با کسی که با پرسپولیس بزرگ نسبت داره توهین بکنی

 4. پرسپولیس57 گفت:

  ۰

  ۰

  به نظرمن دوستان تهرانی جمع بشن درفدراسیون اعتراض کنن که دیگه ازاین گوهها نخوره

 5. Shanti fathi گفت:

  ۰

  ۰

  سلام بر عوامل سایت پرسپولیس نیوز. و آدمین عزیییییییز
  آقا، چرااااااااا ما کلی پیام نوشتیم دیشب، ولی چاپش نکردی؟
  واقعا خیلییییییییییییی ناراحت شدم.
  یاحق

 6. hossein گفت:

  ۰

  ۰

  ما فکر می کردیم ما ایرانی ها جنبه نداریم
  دیدم نه کیروش از ماها دیگه بی جنبه تر هستش
  حالا یه نتیجه ای گرفته ای باز جو گیر شد
  خوبه بهترین بازیکن ها ، بازیکنایی بودن که تو لیگ بازی میکردن
  بیرانوند – ابراهیمی – امیری – حسینی
  دو تا دیگشم که پرورش یافته زیر دست برانکو بودن رضاییان و طارمی که خود … از پرسپولیس فراریشون دادی
  بهترین مدافع لیگ را هم نبردی که اگه میبردی مطمئنن در ضربات ایستگاهی بهتر از آزمون ضربه سر می زد
  تو بودی که می گفتی بازیکنان لیگ نمی تونن جلو رنالدو پرش کنن و ضربه سر بزنن
  ولی همین بازیکنان لیگ بودن که مهارش کردن
  آقای کیروش بسته دیگه بی احترامی

 7. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  همین آقای کیروش بودند می گفتند! که بازیکنان داخلی آماده نیستند و الآن می فرمایند! “تفاوتی بین هیچ‌کدام از بازیکنان داخلی و لژیونرها قائل نیستم چون نمی‌خواهم در تیمم تفرقه بیندازم”
  این سیاه بازیا و هوچی گریا دیگه در فوتبال امروز جایی نداره …
  آبروی ما توی جهان رفت با بازی صد در صد دفاعی و ضعیف … باید واقع بین باشیم.
  ما خیلی راحت می تونستیم جلوی اسپانیا نتیجه دلخواه رو بگیریم اما با بازی دفاعی تیم نتیجه دلخواه کسب نشد
  عزیزان شما اونور قضیه رو هم ببینید که آقای! کیروش بمدت ۷ سال و ۲ جام جهانی این تیم دستش بوده اتفاقی که توی تاریخ فوتبال ایران سابقه نداشته!
  تیم ما آقای گل هلند، آقای گل یونان، سامان قدوس و وو داشته ما خیلی بازیکن داشتیم و می تونستیم جلوی اسپانیای نا آماده با مربی عوض شدش و مراکش حداقل بازی خوب انجام بدیم.
  التماس تفکر

 8. امیر جواد گفت:

  ۰

  ۰

  برای یه سال ۲۴ میلیارد پول یا مفت بیتالمال را از مدیرکان گاگول مردک گرفته و به پرفسور دانا و مودب و جنتلمن ما توهین می کند با اون بازی دفاعی مسخرش ننه قمر هم مربی تیم ملی بود ایران یا سوم می شد و یا چهارم هنری نکرده طوری که شوت پور در گزارشش از خدا می خواهد هرچه زودتر صفر صفر بازی تمام شود افتضاح نیست مدیرک بی عرضه اصفهان

 9. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  مسئولای فدراسیون مثل اینکه دیر باج دادن بازم این شروع کرده جفتک انداختن .
  باج ها رو سرقت بدن خود به خود خفه میشه .

 10. فرشاد گفت:

  ۰

  ۰

  کلی روز شماری کرد واسه چنین روزی علی کریمی حرف قشنگی زد گفت کیروش سیاه باز خوبیه ما باید مواظب پرسپولیس عزیزمون باشیم

 11. Rouge_1 گفت:

  ۰

  ۰

  با تمتم هحترام باید عرض کنم که بازی تیم ملی شباهتی به فوتبال نداشت و بیشتر به کبدی میخورد. تیم حتی نمیتونست سه تا پاس به هم بدن. اگه گل به خودی و پنالتی نبود تیم ما صد سال نمی تونست یک گل بزنه.

 12. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  در ضمن او شوفر هم زر مفت زد پس چرا نگفتی پسرشو کرده انالیزور تیم در صورتی که زلاتکو کلی مدرک معتبر داره تو پایه ها

 13. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اقای کیروش شما کسی هستی که علیپور که اوج امادگی بود خظ زدیش از تیم ملی همینطور سید جلال که اگه بود قطعا صعود میکردیم اگه علیپور جا ازمون بود الان با تفاضل مثبت رفته بودیم

 14. Vahid گفت:

  ۰

  ۰

  این دیگه‌کیه‌بابا بخدا روانشناس لازمه یکی نیست بگه موزامبیکی مگه چه غلط کردی که داری خودتو اینهمه بالا میگیری؟؟؟کم مونده بود خودتم به همراه کادر فنی بری کنار بازیکنا تو دفاع جمع بشین اخه به چی مینازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 15. RED گفت:

  ۰

  ۰

  تو (کیروش) ترسوترین مربی جهان هستی . بدبخت حتی اگر شجاعت سر مربی تیم ایسلند و شهامت تیم ژاپن را هم داشتی ما الان به دور دوم رفته بودیم .اتوبوسی دفاع کردن که هنر نیست با گل به خودی تیم مراکش سه امتیاز مفت گرفتی حالا اینقدر قدقد میکنی .اگر ۹ امتیاز گرفته بودی که خودتو جر میدادی . خودت هم دیدی که هیچکدام از بازیکنان تیم پرتقال آدم حسابت نکردند معلومه که هیچ گهی نیستی جز یک دلال مافیایی.اینقدر فرافکنی نکن.اگر همین بازیکنان لیگ نبودن که شیش تایی میشدی برو خجالت بکش.ادمین جان لطفاً

 16. hasan گفت:

  ۰

  ۰

  سلام
  وقتی تیم ملی فقط دفاع میکنه-۱۱بازیکن فقط در۱۸قدم خودمون میزاره-ی گل به خودی و ی ضربه پنارتی فقط گل میکنه-کمترین میانگین گل رو داره کمترین موقعیت خطرناک-بعد تمام ملت میگن غرور ملی نتیجش این میشه
  اگه اقای برانکو برادرشو اورده شمام هم به گفته اقای علی کریمی اقای کروز که هیچ مدرک مربیگری نداره اوردی-بازی های تدارکاتتیتو فراموش نکردیم که واسه پاداش با تیم های ضعیف بازی کردی که ببری و پاداش بگیری
  مردم از شما بهتر فوتبال و درک میکنن و میفهمن چه کسی راس میگه و چه کسی دروغ
  زنده باد ایران و پرسپولیس

 17. حسین شعبانی صفادشت شهریار گفت:

  ۰

  ۰

  خداراشکرکه همه رکوردهای مالکیت توپ،وردبدل بیشترین پاس ها درجام جهانی درمقابل ایران شکست وبا کمک وی ای آر یه پنالتی مفت داورکادو دادبهمون،چون همین توپ دیشب بازی نیجریه آرژانتین داورپنالتی نگرفت،البته کارشناسان خارجی هم همگی گفتند پنالتی نبوده،والبته بایک گل بخودی مراکش،که حقمون حداقل سه گل خورده بود،فقط فقط با دعای مردم غیرت ایرانی تونستیم چهارامتیازگرفتیم حرف شدیم بدون هیچ تاکتیک وره آورد خاصی برگشتیم،اینقدگستاخ بیشعوری که برخلاف میل باطنیمون به مرحله دوم نرسیم چون اون موقع ادعای خدایی میکردی حکم اعدام مخالفانت را میدای،مرد..عصبی موازمبیکی.

 18. سرخ دل گفت:

  ۰

  ۰

  عجب تازه فهمیدم حکمت گل نشدن توپ طارمی دردقیقه اخر چی بود بنازمت خدا که به هرکسی در حد شعورش عزت میدی خلاص

 19. سرخ دل گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان منم جا کیروش باشم وحید امیری بازکنان لیگ عالی باشن برخلاف لژونرها وضایع بشم میام اینجوری میگم ولش کنید فقط از برانکو تیم حمایت کنید خلاص

 20. جواد گفت:

  ۰

  ۰

  باید این دفعه حقشو بذاریم کف دستش باز جوگیر شد بنظرم باید ما طرفدارها جلو فدارسیون جمع شده و از فدراسیون خواهان عذر خواهی این هتاک بی آبرو شویم .

 21. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  مربی فوقالعاده ای هستی اقای کیروش و واقعا زحمت کشیدی برای تیم ملی با اون فدراسیون اوراقمون ولی کاش دست از سر برانکو برمیداشتی اخه چرا داعم به مربیه ما گیر میدی کار خودت بکن اخه چیکار به تو داره برانکو

 22. امير گفت:

  ۰

  ۰

  تا جائى که من یادم میاد این خود کیروش بود که گفت بازیکناى لیگ کیفیت پایینى دارند و نمیتونن تو جام جهانى بازى کنند . پس اگر تفرقه اى در تیم به وجود اومده مقصرش خود کیروش بوده . مهدى طارمى هم که اول خودش گند زد و بعدش هم به خاطر تیم ملى به پرسپولیس پشت کرد پس بازهم این کیروش بوده که سم پاشى کرده و میخواسته پرسپولیس رو تضعیف کنه . حالا من نمیفهمم چرا این حرفارو میزنه . ما که یادمون نمیره همه پرسپولیسیها رو از اردوى دوبى دیپورت کرد ، سید جلال رو خط زد و واسه افشین پیروانى واسه اینکه اومد به پرسپولیس پاپوش درست کرد. آقاى کیروش واقعاً نمیدونم چى میشه بهت گفت

 23. سینا گفت:

  ۰

  ۰

  مردتیکه بزدل فک کردی چه غلطی کردی عوضی پست فطرت ، بی فرهنگ بی شخصیت داره به همه ملت توهین میکنه احمق کسی که بین بازیکنا فرق گذاشت برانکو بود یا خودت عوضی ، درضمن اون اوکراینی ها چه ربطی به برانکو داشت ؟! اگه برانکو اونا رو اورده بود که بازیشون میداد ، برانکو حقیقت رو گفت واقعا بازیکنای داخلی بهتر بودن ، درضمن آقای کیروش احمق مردم بهتر میدونن رامین و مهدی طارمی رو پرسپولیس بازیکن کرد تحویل تیم ملی داد نه تو کودن

 24. Mrb666666 گفت:

  ۰

  ۰

  این پفیوس اگه مثل ژاپن بازی میکرد فکر کنم دیگه خدا رو هم بندگی نمی‌کرد.
  Jast branko

 25. شیراز گفت:

  ۰

  ۰

  باز این خرش از پل گذشت زر زر کنه ، قبول دارم که با اقتداردست دلال ها و مرده خور ها و چاپلوس ها رو از تیم ملی دور کردی ولی حق نداری به آقای برانکو مودب ترین مربی که تا حالا دیدم توهین کنی

 26. R گفت:

  ۰

  ۰

  مثل اینکه باورش شده واقعا ایران خوب بازی کرد اگر مثل ژاپن بازی میکردیم یک چیزی ولی واقعا فقط دفاع کردیم اقای کیروش مرد باش برانکو بازیکن داد و هیچ وقت مصاخبه نکرد برانکو حمایتت میکنیم گور پدر کبروش

 27. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان لطفا به شدت هوشیار باشید داخل متن خبر کیروش به شفر هم حمله کرده منظورش از پسرش پسر شفر در استقلال بوده همینطور به ندادن چشمی و حسینی هم در اردوهای هفتگی منظورش شفر بوده اما رسانه ها برای در حاشیه ماندن استقلال و شفر روی برانکو دارن مانور میدن…مواظب باشیم این بار فریب نخوریم حرف های کیروش درباره نحوه جدایی رامین و طارمی نشون میده هیچ اطلاع دقیقی نداره و چند نفر اون رو برای زمین زدن خود کیروش و برانکو و برنه شدن یک نفر سومی به بازی گرفتن

 28. 6305230 گفت:

  ۰

  ۰

  عذر می‌خوام مگه تیم ملی الان نتیجه گرفته؟
  بازی اول با یک شانس ه گل به خودی در صورتی که برد حق مراکش بودش
  بازی دوم۹۰درصددفاع مقابل تیم نه چندان قوی اسپانیا
  بازی سوم هم با پنالتی گل زدیم
  والبته یک پنالتی هم دروازه بان گرفت
  کلا یعنی هیچ و شانس

 29. ایرانی گفت:

  ۰

  ۰

  کاش جای این هوچی بازی ها توضیح می داد چرا تیم ملی با اینهمه مهاجم خوب نتونست یه گل در جریان بازی بزنه؟! فوتبال که همه اش دفاع و خراب کردن بازی حریف نیست. هست؟!

 30. asad گفت:

  ۰

  ۰

  به تو کبروش ای مرد تیره ضمیر
  یکی نکته گویم شنو پند گیر
  که در کشورسرورت پرسپولیس
  هراسی ندارد ز کفتار شیر

 31. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  ببند دهنت را و به کار خودت برس
  به تو چه کی تو پرسپولیس کار میکنه ؟ به تو چی کی به کدام باشگاه میره ؟ ژاپن تو گروهش اوله آیا اندازه تو غلط اضافه میکنه مربی اونها ؟ دیگه شورش را در آورده مردک موزابیکی موزاییکی …. باشگاه پول بازیکن داده و قانون فیفا میگه تیم ملی چه زمانهایی میتونه بازیکن را در اختیار بگیره و تمام باشگاهها بیشتر از اندازه هم با تو همکاری کردن
  فکر کردی بیرانوند و امیری و ابراهیمی را تو بازیکن آماده فرستادی جام جهانی ؟ آیا بازیکنان خارجی و لژیونر اندازه داخلی ها آماده بودن ؟ نتیجه زحمات مربی های دخلی را میخوری و همیشه هم معترض هستی

 32. اميدمهراني گفت:

  ۰

  ۰

  معرفت دُرگرانیست که به هرکی ندهندش
  واقعا این مردک بی شعوره
  خیلی زشتر از اون کار فردوسی پور بود
  گفت۴ سال گیرکرده بود
  یعنی چه این چه حرفیه واقعا فردوسی پور خیلی بی انصافه
  دوتا جام جهانی رفتیم با کیروش
  یکی از یکی دفاعی تر و هردو اوت شدیم
  من درعجبم
  چرا این همه تعریف !!! ژاپن خداوکیلی دیدید؟
  استرالیا
  یا کره با یک مربی داخلی چقدر زیبا بازی میکنه
  عربستان هم برد
  پس کار شاق ما چیه که اینهمه داره فردوسی پور کلاهش بخاطر کیروش در میاره

 33. ReZza گفت:

  ۰

  ۰

  مث این ک نشست با سردار دو تایی گل زدن
  مستر موزامبیکی برانکو عشقه
  چهل میلیون نفر پشتشن
  عشقه پرسپولیس❤❤❤❤❤❤

 34. زُمرّد سُرخ گفت:

  ۰

  ۰

  مَردک روانی دیگه گندش رو در آوردی…از این فدراسیون عقیم هم که انتظاری نمیره.
  آقای گرشاسبی، جناب ادمین، بچه های روزنامه پیروزی و همه هوادارهای متعصّب، دیگه وقتشه به طور هماهنگ و ریشه اى، این پیر کفتار یاوه گو رو سر جاى نجّسش بشونیم.

 35. پرسپولیونایتد گفت:

  ۰

  ۰

  لابد این برانکو بود که اول تفرقه انداخت و گفت بازیکنان لیگ در حد لژیونر ها نیستند
  خوشا کسی که فردوسی پور پشتش باشه وگرنه ایران کار خارق العاده ای نکرد اگه اون گل به خودی مراکش نبود بایستی با یک امتیاز جام را ترک میکردیم وصحنه پنالتی منجر به گل برابر پرتغال هم امشب دفاع آرژانتین انجام داد و با ویدیو چک هم پنالتی نگرفتنش

 36. سروش گفت:

  ۰

  ۰

  برانکوی عزیز جواب کی روش رو نده چون با سکوت خود ارزش کی روش کمتر میکنی و ارزش خودت بسیار میشه
  ما همه پشت پرسپولیسیم و از صحبتها وجنجال های کی روش میگذریم نه بخاطر ترس از او بلکه بخاطر ازبین بردن حاشیه ها و حضور مقتدر در آسیا

 37. سانی گفت:

  ۰

  ۰

  خدا نکنه روزی ما هواداران پرسپولیس در آزادی تورو هو کنیم. با این زبان کثیفت نام بزرگ پرسپولیس رو به زبان نیاور.

 38. پارسا ایران گفت:

  ۰

  ۰

  مردم هزاران مشکل دارند و آقای کی‌روش که این همه پول و سرمایه خرج خودشو تیمش شده داره به مردمی‌ترین تیم ایران حمله می‌کنه!

 39. بهمن پرسپولیسی❤❤❤❤❤❤ گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی بی شرفی آقای کیروش. خاک توسراون آدمهایی که به تو رزل وکثافت باج میدن

 40. سعید.م گفت:

  ۰

  ۰

  خداشاهده اینو باید واسه درمان روح و روانش فقط بستری کرد!!!
  مرد ناحسابی امشب ویدئوی مصاحبه تو در نود که اسمِ تک تک بازیکنایِ لیگ داخلی رو آوردی داره تو فضای مجازی میچرخه… بعد برانکو تفاوت قائل شد؟!! برانکو سم وارد کرد؟!!! تو مریضی؟ روانپریشی؟ چته تو خدایی؟ خودتو نشون دکتر بده, یه مربی در این سطح اینقدر جوگیر! اینقدر نامتعادل!!!!

 41. مجتبی گفت:

  ۰

  ۰

  برو بابا.الان اگه اون گل به خودی نبود .تیم آخر جدول بودیم!!

 42. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  آقای کی روش واقعیت تیم تو اینه نود دقیقه با مراکش تو قوطی بودیم.با گل بخودی حریف بردیم. با دفاع اتوبوسی به اسپانیا باختیم. با پنالتی مشکوک با پرتغال مساوی کردیم.بعضی از آقایون مثل فردوسی پورچشماشونو بستن وبا پول بیت المال برنامه میسازن وتوهمات ذهنی خودشونو تحویل مردم میدن. شما برای فوتبال ایران سمی هستی که با هیچ پاد زهری درمان نمیشه.

 43. علی گفت:

  ۰

  ۰

  از ماست که بر ماست. وقتی مدیران باشگاه لال شدن و هیچ حمایتی از سرمربی تیمشون نمیکنن، وقتی بارها این چرت و پرتا رو گفته و تماشاگرا هیچ واکنشی بهش نشون ندادن، وقتی هر غلطی کرد باز ما رفتیم و از تیم حمایت کردیم معلومه طرف روز به روز پر رو تر و عوضی تر میشه.
  چاپ نکنی خائنی

 44. فرشاد گفت:

  ۰

  ۰

  کلی روز شماری کرد واسه چنین روزی علی کریمی حرف قشنگی زد گفت بهش کیروش سیاه باز خوبیه ما باید مواظب پرسپولیس عزیزمون باشیم

 45. ۶شیشششششش گفت:

  ۰

  ۰

  دوباره شروع کرد…

 46. مجید گفت:

  ۰

  ۰

  هواداران پرسپولیس باید به این لمپن پاسخی محکم بدهند

 47. میلاد 66666 گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو تنها نیست

 48. مصطف گفت:

  ۰

  ۰

  خفه شو اجنبی از فوتبال فقط دفاع کردنو بلدی همه دیدن بازیکنای لژیونرت چه گلی به سر زدن اون روزی که از ایران بری روز جشن ماست

 49. یعقوب گفت:

  ۰

  ۰

  خفه شووووووو
  خفههههههههه دلال موزامبیکی

 50. !alireza! گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی این آقا توقع داشته ما لیگ و آسیا رو بیخیال بشیم و بازیکنان رو در اختیارش قرار بدیم؟ که چی بشه؟ تیم ملی از این دفاعی تر که نمیشد بازی کنه! حیف اونهمه حمایتی که ازش شد.

 51. جواد گفت:

  ۰

  ۰

  خفه بابا..باز دم دارودی…

 52. سیروس گفت:

  ۰

  ۰

  از سردارو جهانبخش و شجاعی و محمدی و اگر کسی چیزی دیده به منم بگه. ضمن اینکه طارمی که الان این موزامبیکی شده لله ش، دوتا فرصتتوی این بازیها داشت که هردوشم زد بیرون.

 53. همیشه سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  سم تو هستی که همه ش دعوا درست میکنی آشغال عوضی

 54. سرخدل گفت:

  ۰

  ۰

  چه گلی به سر این فوتبال زدی؟ فرق تاکتیک تیم ملی جلوی سوریه و اسپانیا چی بود ؟ به تیم ملی بجز دفاع اتوبوسی چی یاد دادی؟
  هدف این مردک بی شخصیت فقط به حاشیه بردن پرسپولیس هست تا انتقام گیری کنه از برانکو
  ارتش سرخ باید یک درس درست و فراموش نشدنی به این آدم متوهم بدهد
  برانکو تنها نیست
  پرسپولیس تنها نیست

 55. سید علی گفت:

  ۰

  ۰

  اون مردک احمدی بعد مصاحبه مزخرف کیروش میگه چهارسال سکوت کرد یهو همه چیزو گفت.اخه مرتیکه اینهمه توی این مدت مصاحبه علیه پرسپولیس حرف زد.بچاپ جان من

 56. کی روش بی مصرف گفت:

  ۰

  ۰

  آقا برو برس به کارت تیم ملی بدون تو هم قهرمان جام ملت ها میشه

 57. ایوب محمودی گفت:

  ۰

  ۰

  خفه شووو دلال موزامبیکی

 58. علی گفت:

  ۰

  ۰

  با این حرفا امسال امیدی به این تیم نداشته باشین هم جامی درکار نیست هم برانکو اخراج میشه.

 59. Ali گفت:

  ۰

  ۰

  دوباره این دم دراورد…این میخواد حاشیه درست کنه که امسال تیم نتیجه نگیره ،فدراسیون هم به تیم ضربه میزنه….این خط این نشون

 60. Only for iran گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو هم مربی تیم ملی تو جام جهانی بودکیروش هم بود ولی این کجا و ان کجا.زمان برانکو افتضاح بودیم

 61. مرتضی گفت:

  ۰

  ۰

  ایران ۴امتیاز گرفت که ۳امتیازش در مقابل مراکش کاملا شانسی و اصلا لیاقت مساوی هم نداشت بازی پرتغال هم که داور برخلاف روند بازی پنالتی تقدیم کیروش کرد…کلا ایران لایق سه تا باخت بود.

 62. sasan-23 گفت:

  ۰

  ۰

  آقا من کاری به کی روش و برانکو ندارم
  واسه من فقط تیم مهمه
  ولی همه حرفاش به کنار ماجرا اون ۲تا اکراینی آخرش مشخص نشد ب همراه گولچ
  امیدوارم هرچی خیر پیش بیاد واسه پرسپولیس و تیم ملی

 63. ۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی چی؟ واقعا چقدر ضعف داره در مقابل برانکو. یکی نیست تو باشگاخ جواب این اقا رو بده الان که جام جهانی تموم شد دیگه بسه مدارا و سکوت

 64. ابوالقاسمپور333333 گفت:

  ۰

  ۰

  مربی تیم ملی هستی احترامت واجب …پرسپلیس ارزشش برا ما از تیم ملی خیلی بیشتره .وای بهات با هرفات تیم پرسپلیس ببری تو هاشیه

 65. سرخدل گفت:

  ۰

  ۰

  چقدر بی شخصیت
  این چند وقت اخیر هم ارتش سرخ به خاطر تیم ملی و پرچم وطن سکوت کرد و چیزی بهت نگفت .
  حالا وقتشه یک درس درست بهت بدیم.

 66. vahabnikrad گفت:

  ۰

  ۰

  چرا بهت زور داره. فقط چهار بازیکن لیگ خوب بازی کردن.

 67. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  شک نکنید کی روش میخواد با به راه انداختن جنگ های روانی علیه برانکو تو دل بازیکنا رو برای اومدن به پرسپولیس خالی کنه .

 68. امیرعلی گفت:

  ۰

  ۰

  الحق که عوضی هستی!

 69. Farzad گفت:

  ۰

  ۰

  اگه مراگش گل به خودی نمیزد و پنالتی کریس رونالدو گل شده بود اینجوری زبون در نمیاورد که واسه برانکو شاخ و شونه بکشه باور کنید بیرانوند و امیری هم از ترس دعوت نشدن. به تیم ملی از پرسپولیس میرن

 70. حسین ص،بهشهر گفت:

  ۰

  ۰

  گوه خورده دلال موزامبیگی که سرمربی پرهوادارترین تیم اسیا رو اینجوری مورد اهانت خودش قرار داده ،کثافت فکر کرده الان که تیم ملی این نتایج رو گرفته از فرصت استفاده بکنه وبه شخص برانکو بتازه ،اگر همین برانکو نبود وامیری وبیرانود رو که جزو بهترین بازیکنان ملی پوش،بودن اماده نمیگرد الان زبونش اینقدردراز نبود وگوه اضافی نمیخورد

 71. جاوید گفت:

  ۰

  ۰

  این مردک یه فرد عقده‌ای که همه تلاشش برای ضربه زدن به برانکو و پرسپولیس میکنه. پستی و حقارت اخه چقدر میتونه باشه .

 72. لیراوی گفت:

  ۰

  ۰

  باز شروع شد..دلال لجن کیفیت بازیکنای برانکو را دیدیم ..سردار دست پرورده تو هم دیدیم

 73. ارش گفت:

  ۰

  ۰

  باز دم در اوردی یعنی بی فرهنگ ترین مربی تاریخ هستی واقعا رزلی و سبک مغزع

 74. علی گفت:

  ۰

  ۰

  اره تو راس میگی
  سردار همه موقعیتاشو گل کرد
  تو خودت اولین نفر بودی که بین بازیکنا تفاوت گذاشتی
  وقتی اقای گل لیگ و نمیبیری
  سید جلال رو نمیبری
  اقای پاس گل رو نمی بری
  ..
  ..
  حالا باز یه بازی خوب بودی و گیر شدی

 75. ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  باز دوتا بازی زشت کرد و اومد غلط کاری بکنه .شورشو در اورده دیگه.فکر کرده کاری کرده با این بازی زشت و دفاعی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19492 بازدید

بازدید دیروز: 31706 بازدید

بازدید کل : 22270571 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر