دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۴/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۴
  |   نظرات: بدون نظر
1,014 نفر بازدید

خلیلی: به دنبال هت‌تریک قهرمانی هستیم/همه بازی‌های ما اهمیت دارد

پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در راستای رسیدن به اهدافمان که مهمترین آنها هت‌تریک در قهرمانی است یک پیروزی خوب بدست آوردیم.

محسن خلیلی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا گفت: بازی خوبی بود ما نتیجه قابل قبولی گرفتیم و در راستای رسیدن به اهدافمان که یکی از مهمترین آنها هت‌تریک قهرمانی است فاصله خوبی با رقیبان ایجاد کردیم. الان فاصله خوبی با تیم‌های دوم، سوم و چهارم جدول داریم و امیدواریم در جام حذفی و لیگ قهرمانان هم نتایج خوبی بگیریم و هوادارانمان را شاد کنیم.

وی در رابطه با اینکه بازی امروز بسیار پربرخورد دنبال می‌شد عنوان کرد: من معمولا به مسائل فنی ورود نمی‌کنم ضمن اینکه تیم ما یک گل دریافت می‌کند و سه بار به حریف گل می‌زند نشان از شخصیت بالا و روحیه قهرمانی پرسپولیس دارد و این تیم توانسته در چند سال اخیر بهترین عملکرد را داشته باشد و شایسته قهرمانی است. خوشحالیم که بازیکنانمان می‌توانند در مقاطع حساس گلزنی کنند و در این بازی پنج گل رد و بدل شد و کسانی که آ‌ن را مشاهده کردند لذت بردند.

مدیر تیم پرسپولیس در رابطه با اینکه آیا این تیم مدعی اصلی قهرمانی است عنوان کرد: همه تمرکز ما روی این مساله است که سه امتیازها را کسب کنیم و زودتر از موعد به مقام قهرمانی برسیم.

خلیلی درمورد دیدار بعدی پرسپولیس عنوان کرد:‌بازی‌ها بسیار فشرده دنبال می‌شود سه شنبه به صورت زمینی راهی اصفهان می‌شویم تا به مصاف ذوب آهن برویم سپس بازی در آسیا داریم که چند روز زودتر به آنجا سفر می‌کنیم تا بازیکنان بتوانند استراحت کنند ما در بازی اول‌مان مقابل الاهلی عربستان برنده شدیم و می‌خواهیم در بازی دوم هم سه امتیاز را کسب کنیم و همچنان امیدوار باشیم.

خلیلی درمورد اینکه از ۵ بازی باقیمانده کدام دیدار سخت‌تر است گفت: همه بازی‌های ما اهمیت دارد ما در هر بازی به دنبال سه امتیاز هستیم و اینطور فکر نمی‌کنیم که در یک بازی سه امتیاز را بگیریم و در دیداری دیگر یک امتیاز کافی است ما تمام تمرکزمان را می‌گذاریم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 14297 بازدید

بازدید دیروز: 74881 بازدید

بازدید کل : 8878810 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر