پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۹/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۷
  |   نظرات: ۳ نظر
2,105 نفر بازدید

خلیلی به هواداران پاسخ داد/ برانکو گزینه اصلی پرسپولیس است، ۱۱ سال است قطبی را ندیدم

پرسپولیس نیوز : مدیر تیم‌ پرسپولیس امروز در میان هواداران معترض این تیم حاضر شد و به آنها دلگرمی داد که گزینه باشگاه پرسپولیس فقط برانکو است.

در پی تجمع عده‌ای از هواداران تیم پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه محسن خلیلی مدیر تیم پرسپولیس در میان هواداران معترض حاضر شد و به صحبت‌های آنها و اعتراض‌شان گوش داد. خلیلی پس از شنیدن صحبت‌های هواداران دقایقی برای آنها به صحبت پرداخت و به آنها دلگرمی داد که گزینه پرسپولیس برای فصل آینده فقط برانکو است.

خلیلی به هواداران گفت که حدود ۱۱ سال است افشین قطبی را از نزدیک ندیده و مدیر برنامه‌های او را هم سال‌ها قبل در مراسم ختم مادر قطبی دیده است و بعد از آن هیچ دیداری با یکدیگر نداشته‌اند.

مدیر تیم پرسپولیس به هواداران این تیم گفت که حتی قطبی بابت اینکه با خلیلی دیدار نداشته از او به سپهر حیدری گله کرده است و این در حالی است که مدیر برنامه‌های قطبی عکس خروج او از کشور در تاریخ ۲۷ اردیبهشت را به یک روزنامه داد و طبعاً خبر دیدار و مذاکره برای حضور در پرسپولیس صحت ندارد.

خلیلی به هواداران گفت: برانکو بعد از چند سال در یک زمین بیابانی یک درخت کاشته و حالا وقت چیدن میوه‌های آن است و دلیلی ندارد که الان بحث رفتن او مطرح شود.

مدیر تیم پرسپولیس همچنین در ادامه صحبت‌هایش با هواداران اعلام کرد: کسی یا کسانی که چنین اخبار کذبی را منتشر می‌کنند پرسپولیسی‌ نیستند و به دنبال حاشیه‌سازی هستند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “خلیلی به هواداران پاسخ داد/ برانکو گزینه اصلی پرسپولیس است، ۱۱ سال است قطبی را ندیدم”

 1. شهریار گفت:

  ۳

  ۱

  با زیر پای برانکو را خالی کردن و همسو شدن با عرب منفور هواداران خواهی شد. برانکو به تو اطمینان کرد در شان شما نیست خاله زنک بازی

 2. omid گفت:

  ۲۰

  ۰

  آقای خلیلی همه ما جنابعالی رو دوس داریم ولی اشتباه نکن نرو طرف عرب و رفقاش نکن این کارو باخودت دارن بهانه ها میارن برانکو رو بیرون کنن دستشون رو شده تو نرو طرفشون حیفته پرفسور باید بمونه گرفتی؟؟؟ دیگه جواب چیه!!! یک کلمه ما همه نوکرشیم وظیفمونه پولش جور کنیم چشم جواب اینه

 3. Adel گفت:

  ۲۰

  ۱

  به خاطر یه صندلی با عرب هم سو نشو جناب خلیلی . از دو ماه پیش جنگ کاشانی و عرب با برانکو شروع شد . دست مدیریت مزخرف پرسپولیس واسه هوادار رو شده ، لطفا تو آتیش عرب و کاشانی خودت رو نسوزان

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16322 بازدید

بازدید دیروز: 41289 بازدید

بازدید کل : 15582276 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر