جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۹

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۴/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
  |   نظرات: ۸ نظر
3,398 نفر بازدید

دایی: با اشتباهات خود به پرسپولیسی‌ها گفتیم بیاید و گل بزنید!/ قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران اعتقاد دارد، شکست این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس روی اشتباهات پرتعداد مدافعانش رقم خورده است.

علی دایی پس از شکست ۳ بر ۲ تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در دقایق اول بازی به گل رسیدیم، اما در نیمه اول پرسپولیس خیلی روی خط دفاعی ما فشار آورد و شاید ما در نیمه اول فقط پنج یا شاید ۱۰ دقیقه فوتبال بازی کردیم.

با اشتباهات خود توپ را به پرسپولیسی‌ها دادیم و گفتیم بیاید و گل بزنید!
وی با اشاره به نیمه دوم مسابقه، افزود: متأسفانه امروز روز بد خط دفاعی ما بود و روی سه گلی که خوردیم، اشتباهات بدی را داشتیم. اگر نگاه کنید، براساس اشتباهات خودمان توپ را به آنها دادیم و گفتیم بیایید و توپ را به دروازه ما بزنید. این اتفاقات افتاد و پس از اینکه بازی ۳ بر یک شد سیستم را تغییر دادیم، با سه مدافع بازی کردیم تا با نفرات بیشتری به سمت دروازه پرسپولیس حمله کنیم و یکی از گل‌ها را جبران کردیم. هرچند در نهایت آن توان کافی را نداشتیم تا گل سوم را بزنیم و مساوی بگیریم.

اشتباهات تأثیرگذاری در خط دفاعی داشتیم
سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطر نشان کرد: متأسفانه با عدم تجربه یا هر چیزی که شما اسمش را بگذارید، گل خوردیم و توپ را به پرسپولیسی‌ها دادیم و گفتیم درون دروازه ما بزنید. گل دوم را اصلاً من نفهمیدم توپ چطور از بین پنج مدافع ما به درون دروازه رفت و گل سوم را هم خودمان توپ را به آنها دادیم. بازهم به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. در این مدت خیلی فشار روی آنها بود. ما هر پنج روز یک بار بازی می‌کنیم و این مسئله روی عملکردمان تأثیرگذار است، اما مطمئن باشید اگر خط دفاعی ما مانند بازی قبل بود، بازنده نمی‌شدیم. ما در این بازی اشتباهات تأثیرگذاری در خط دفاعی داشتیم.

به داور اشتباهاتش را گفتم
دایی درباره اعتراضاتی که به داور مسابقه داشت، گفت: داوری که متأسفانه چیزی است که عالم و آدم دیدند. در نیمه اول آقای سیدجلال حسینی با دست توپ را زد، اما داور خطای هند بازیکن ما را گرفت! در فوتبال دنیا هم می‌بینید که بیشتر گل‌هایی که به ثمر می‌رسد، روی ضربات ایستگاهی و کرنر است. در دقیقه ۴+۹۰ معین عباسیان ارسال کرد، شجاع خلیل‌زاده توپ را به کرنر زد و در دقیقه آخر به جای اینکه کرنر ما را بگیرد، نمی‌دانم چطور ضربه کنار دروازه گرفت! فوتبال یکی دو اشتباه است و همان‌طور که ما اشتباه کردیم و گل خوردیم، به داور اشتباهاتش را گفتم.

بعد از اینکه پرسپولیسی‌ها اعتراض کردند و تماشاگران ناسزا گفتند روند داوری عوض شد
وی ادامه داد: داور هم می‌گوید اشتباه می‌شود، اما چطور است که اشتباهات علیه من است و به نفع من نمی‌شود؟ یکی بگوید داور چگونه اشتباه می‌کند. شما ببینید از آنجایی که بعد از گل ما پرسپولیسی‌ها اعتراض کردند، داد زدند و تماشاگران ناسزا گفتند، روند داوری‌ها عوض شد. داور نباید تحت‌تأثیر قرار بگیرد و نگاهی به سکوها داشته باشد. داور باید کار خودش را انجام بدهد. من از این متعجب هستم و سؤال دارم که داور کنار دروازه برای چیست؟ یکی به من بگوید؟! داور کنار دروازه در بازی با نفت مسجدسلیمان و در صحنه‌ای که اصلاً ساموئل سارفو خطایی نکرده و پشت او به قوس محوطه جریمه بوده، به داور می‌گوید و ساموئل را اخراج می‌کنند، چطور در دو قدمی شما به کرنر می‌زنند و کرنر را نمی‌گیرید؟ چرا داور کنار دروازه را گذاشته‌اند که در آخر هم به ضرر ما شود؟

نه پول داریم و نه هوادار اگر داوری هم این‌طور باشد، دیگر هیچ!
سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطر نشان کرد: ما که هوادار نداریم، پول نداریم و چیزی نداریم. اگر داوری هم این‌طور باشد، دیگر هیچ! ما برای این اعتراض کردیم. بعضی چیزها مسلم است که در نیمه اول سیدجلال حسینی با بازیکن ما به هوا پرید و توپ را با دست زد، اما خطای هند بازیکن ما را می‌گیرد. در حالی که همه صحنه را دیدند، داور چهارم هم کنار من صحنه را دید و به داور می‌گوید، اما عمل نمی‌کند.

قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است
دایی در خصوص اینکه امروز خبر آمده بود که باشگاه پرسپولیس طلبش را با او تسویه کرده است، گفت: در عجبم که چگونه چنین خبری به گوشم می‌رسد! ما خیلی وقت است که به توافق رسیده‌ایم تا صورتحساب مالیاتی را به من بدهند و مالیات را تسویه حساب کنند، اما این رقم که گفته‌اند ۳۵۰ میلیون تومان را از شما (رسانه‌ها) می‌شنوم و چنین چیزی نبوده است. پرسپولیس باید برگه تسویه مالیاتی مرا بدهد که هنوز نداده است و حتی قبل از عید هم به اداره مالیات رفته بودیم که کم مانده بود ممنوع الخروج بشوم، به این دلیل که اصل مالیات را داده بودند، اما جریمه‌های آن مانده بود. با این خبری که امروز شنیدم، باید بگویم قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است که ۳۵۰ میلیون تومان بدهند. اصلاً چنین چیزی نبوده است.

باید تا آخر فصل با همین جوان‌ها بازی کنیم
وی در واکنش به این مسئله که زلاتکو کرانچار صحبت‌های خوبی درباره بازیکنان جوان سایپا انجام داده و  سرمربی نارنجی‌پوشان را به دلیل بازی دادن به جوان‌ها تحسین کرده است، گفت: ما بر اساس تاکتیک و نیازمان سعی داریم از بازیکنان جوان‌مان استفاده کنیم. آنها هم خوب کار می‌کنند و مطمئن باشید به جز این بازیکنان جوان، بازیکن دیگری هم نداریم. چهار پنج بازیکن مصدوم تا آخر فصل داریم که به همین دلیل باید تا آخر فصل با همین جوان‌ها بازی کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “دایی: با اشتباهات خود به پرسپولیسی‌ها گفتیم بیاید و گل بزنید!/ قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده است”

 1. محمدرضا ميلان گفت:

  ۷

  ۰

  على دایى اسطوره سایپا و صباباترى!

 2. دبیر گفت:

  ۱۷

  ۲

  آقای دایی اگر سایپا پول ندارد پس کدام تیم دارد؟شرکت سایپا روی دریای پول خوابیده است.

 3. نعيم گفت:

  ۱۹

  ۳

  واقعا خودخواهه وفکرمیکنه ازهمه چیو همه کس بالاتره،اینوبدون پرسپولیس سرورته،واقعا مشهوره ولى محبوب نیست.محبوب بودن لیاقت میخادکه آقاى دایى شمامثل اینکه لیاقت ندارى،على فقط على کریمى

 4. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۱۹

  ۳

  تو از روزی که مربی شدی چه افتخاری کسب کردی…بازیکنات هزارتا خطا کردن و کارت نمیگرفتن ولی دقیقه یک به نادری کارت داد تا سمت چپمون ضعیف بشه…توافق نکردی به جهنم!!!!

 5. saeed گفت:

  ۱۳

  ۳

  فعلا برو تو کار پماد.

 6. همیشه سرخ گفت:

  ۱۴

  ۳

  ناراحتیت از موفقیت های برانکو رو نمیتونی پنهان کنی وقیافه ت تابلو بود /به هر حال کیسه کش کیروش بودی ونمیتونی هم پرسپولیسی باشی هم نباشی /مرسی که نیستی /یادش به خیر /اونروزا که همه داد میزدن ، علی دایی حیا کن پرسپولیسو رها کن!!!

 7. Morteza گفت:

  ۴۷

  ۳

  استادِ ضدِ فوتبال با اختلاف خودتی .
  بعد از گل شانسی دقیقا ابتدایی روی کیروش رو سفید کردی .
  ولی شلیک بشار به قلب ضدفوتبال. باعث شد برنامه هات بهم بریزه.

 8. ارامش گفت:

  ۸

  ۱۵

  سلام متاسفانه الان خیلی هابه اسم هوادارپرسپولیس بهت می تازندبه هرحال این رسم روزگارا تاهستی بهت میزنندوقتی رفتی عزیزوتودل برومیشی دقیق مثل هادی نوروزی تشویق الان به چه دردم میخوره من همه حرفاتوتاییدنمیکنم اماتوازخیلی هاشرافتمندانه تری کاش این کشورچندتامثل شماروداشت زبانت تندهست اماحق گوهستی

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 60279 بازدید

بازدید دیروز: 71065 بازدید

بازدید کل : 9145394 بازدید

افراد آنلاین: 30 نفر