جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۸
 |  ۳۰/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
  |   نظرات: يك نظر
515 نفر بازدید

دبیر کل AFC: گزینه‌های زیادی برای ورود بانوان ایرانی به ورزشگاه داریم

پرسپولیس نیوز: دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره ورود بانوان ایرانی به ورزشگاه اعلام کرد که گزینه های زیادی روی میز خود دارند.

به نقل از «رویترز»، کنفدراسیون فوتبال آسیا که ۴۷ عضو دارد و فدراسیون ایران نیز اعلام کردند که برای ورود بانوان به ورزشگاه های ایران با فیفا همکاری می کنند تا به صورت دوستانه این قضیه حل شود.

داتو ویندسور جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در مصاحبه خود در رابطه این قضیه گفت: باید تمام خواسته ها برآورده شود. فوتبال یک ورزش فراگیر است. زنان و مردان در ایران فوتبال بازی می کنند به همین خاطر باید همه توانایی تماشای بازی ها در ورزشگاه داشته باشند.

وی افزود: ما به قوانین داخلی کشورها احترام می گذاریم اما می خواهیم فوتبال ترویج داشته باشد. حضور بانوان ایرانی در فینال لیگ قهرمانان آسیا سال گذشته امری خوب بود اما شرایط کنونی متفاوت است و سناریوی مختلفی دارد. گزینه های زیادی روی میز است ولی هنوز نمی دانیم که چه مسیری را انتخاب کنیم. ما برای پیشرفت حوزه بانوان در آسیا می خواهیم یک زن عربستانی را به عنوان عضو جدید کمیته AFC انتخاب کنیم تا به موضوع بانوان در فوتبال بپردازد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “دبیر کل AFC: گزینه‌های زیادی برای ورود بانوان ایرانی به ورزشگاه داریم”

 1. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۶

  ۰

  آقای داتو ویندرسون جان !!!!
  اینا فکر میکنن با ورود بانوان در ورزشگاه ها ، ، اسلام و آرمان های انقلاب به خطر میفته خخخخخ
  خودت پاشو بیا مشکلو حل کن خخ

آمار بازدید:

بازدید امروز: 43515 بازدید

بازدید دیروز: 52333 بازدید

بازدید کل : 12910029 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر