دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۸/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
  |   نظرات: بدون نظر
977 نفر بازدید

راهنمای خرید بلیت دربی پرسپولیس – استقلال

پرسپولیس نیوز: بلیت‌های دربی روز یکشنبه تماماً به صورت اینترنتی فروخته می‌شود.

بحث بلیت فروشی اینترنتی چند سالی است که در فوتبال ما راه افتاده است و هر سال به شکل جدی‌تری دنبال می‌شود و از ابتدای فصل کنونی اعلام شده دیگر بلیت فروشی حضوری وجود خارجی ندارد و کلیه تماشاگران باید با مراجعه به سایت مربوطه اقدام به تهیه بلیت کنند.

در دیدار هفته گذشته پرسپولیس مقابل صنعت نفت هم عده‌ای از تماشاگران که بلیت اینترنتی تهیه نکرده بودند پشت در ماندند تا مشخص شود این بار عزم جدی در این خصوص وجود دارد.

این موضوع در دربی ۹۰ هم که روز یکشنبه برگزار می‌شود وجود دارد و از چهارشنبه ۲۷ شهریور سایت مربوط به بلیت فروشی این بازی شروع به فروش بلیت‌ها کرده است.

قرار بود بلیت‌فروشی از ساعت ۱۲ آغاز شود اما چون ترتیب فروش بلیت بر اساس صندلی‌ها مشخص نبود، آغار فرآیند فروش به تاخیر افتاد.

ضمناً برای کنترل بیشتر نسبت به هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس در بازی روزی یکشنبه مقرر شد که تنها ۵۷ هزار بلیت الکترونیکی برای بازی داربی فروخته شود که البته این تعداد بلیت تنها برای هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس در نظر گرفته شده و سهمیه پیش‌بینی شده برای ارگان‌ها و باشگاه‌ها از محل ۲۱ هزار صندلی مازاد در ورزشگاه آزادی خواهد بود.

هواداران این دو تیم برای خرید بلیت شهرآورد باید به سایت https://www.pin90.ir مراجعه کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 1717 بازدید

بازدید دیروز: 32776 بازدید

بازدید کل : 24277887 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر