دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۲:۲۶
  |   نظرات: ۳ نظر
2,415 نفر بازدید

رضاییان: مقابل پرسپولیس با تمام توان بازی می‌کنیم / ۱۰ درصد متعلق به مهمان است اما امکان دارد تغییر کند

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت:‌در بازی با پرسپولیس برای اینکه حق تیم‌های دیگر ضایع نشود با تمام توان بازی خواهیم کرد.

تیم فوتبال پارس جنوبی در این فصل در رده دوازدهم جدول قرار گرفته و دغدغه‌ای برای سقوط یا کسب سهمیه ندارد. با این حال بازی تشریفاتی این تیم مقابل پرسپولیس با توجه به جدول لیگ تعیین کننده سرنوشت قهرمان مسابقات است.

بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در مورد این مسائل گفت‌وگو کرد که در زیر آن را می‌خوانید.

بازی با پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

بازی خوبی با پرسپولیس انجام می‌دهیم زیرا نتیجه تلاش سایر تیم‌ها از جمله سپاهان، استقلال و پدیده به نتیجه بازی ما با پرسپولیس مربوط می‌شود و ما هم جوانمردانه و با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم. اما برخی نیز پیش‌داوری می‌کنند و حرف‌هایی می‌زنند که در شأن تیم ما نیست.

 نتیجه بازی با پرسپولیس هیچ تأثیری در سرنوشت این تیم در لیگ ندارد شاید طبیعی باشد که مقابل پرسپولیس خیلی محکم بازی نکنید.

همانطور که گفتم ما به بازی جوانمردانه و اصول جوانمردی و اصول ورزش در فوتبال احترام می‌گذاریم بنابراین با تمام توان به میدان می‌رویم. همانطور که دیدید بازیکنان پارس جنوبی مقابل تراکتورسازی هم به گونه‌ای بازی کردند که انگار می‌خواهند سهمیه آسیایی بگیرند.

 اما پرسپولیس تیم قدرتمندی است که دو دوره قهرمان لیگ برتر شده بنابراین شکست پارس جنوبی نباید خیلی غیرطبیعی باشد.

بله، پرسپولیس شانس اول قهرمانی لیگ است اما ما مقابل پرسپولیس کم نمی‌گذاریم و وجدان و اعتبار خودمان را زیر پا نخواهیم گذاشت. با تمام توان مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد و بازی جوانمردانه را معنا می‌کنیم.

 در بازی پنج‌شنبه چند درصد از ظرفیت ورزشگاه را به هواداران پرسپولیس اختصاص می‌دهید. با توجه به اینکه احتمال دارد پرسپولیس قهرمان لیگ شود؟

طبق قانون ما همان ۱۰ درصد از ظرفیت سکوها را به هواداران میهمان اختصاص می‌دهیم اما ممکن است با توجه به شرایط تغییراتی هم در ظرفیت تماشاگران میزبان و میهمان در ورزشگاه ایجاد شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “رضاییان: مقابل پرسپولیس با تمام توان بازی می‌کنیم / ۱۰ درصد متعلق به مهمان است اما امکان دارد تغییر کند”

 1. همیشه سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  حرف جدیدی نیس همه جلوی پرسپولیس شیر میشن /از پس همه بر اومدیم به لطف خدا از پس شماهم برمیاییم

 2. همیشه سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  باید هرکی میتونه بره ورزشگاه رو از پرسپولیسیا پر کنیم!!!

 3. پسر پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  با تمام توانتان بازی کنیدو هرچه دارید رو کنید.
  این تیم از این جام ها نگرفته و نمیگیره. اگه عرضه داشت که حتما داره نون بازوی خودشو میخوره.
  پدران تبانی در فوتبال ایران خودشون میدونن که نه پرسپولیس این کارس،نه تارتاری که مال همین مکتبه. اگه پرسپولیس این کاره بود که لیگ پانزدهم با راه اهن باید این کار رو میکرد. مثال برای اثبات حقانیت ما فراوانه. و برا رسوایی هوچی ها هم فراوان: آبشارهای حنیف ، گل های خنده داری که فروزان برا استقلال میخورد. و جدیدا هم که گند کاراش در اومده.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19930 بازدید

بازدید دیروز: 34296 بازدید

بازدید کل : 24263324 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر