دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۵۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۷/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
  |   نظرات: يك نظر
1,015 نفر بازدید

رضایی: هواداران گلزنی‌های علیپور رافراموش نکنند/پرسپولیس از فشار خارج شد

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت فوتبال ایران گفت: توهین به بازیکنی مثل علیپور در شان باشگاه بزرگ و پر افتخار پرسپولیس نیست و هواداران باید به او فرصت دهند.

در یکی از بازیهای حساس هفته نوزدهم لیگ برتر پرسپولیس در اهواز موفق شد با تک گلی که از روی نقطه پنالتی در نیمه اول به دست آورد، فولاد را شکست دهد تا در یک قدمی صدر جدول قرار گیرد.

رحمان رضایی در خصوص این بازی اظهار داشت: هر دو تیم فوتبال خوب و زیبایی به نمایش گذاشتند، اما حق پرسپولیس برای پیروزی بیشتر از فولاد بود و اگر بازیکنان پرسپولیس در چند نوبت با دقت بیشتری عمل می کردند، تعداد گلهای این تیم به مراتب بیشتر می‌شد.

وی اضافه کرد: این یک بازی ۶ امتیازی بود و پرسپولیس از این فرصت نهایت استفاده را برد تا جایگاهش را در کورس بالای جدول تثبیت کند.

ملی پوش سابق کشورمان بیان داشت: وقتی لیگ تا این حد فشرده می‌شود و تیم‌های زیادی در بالای جدول رقابت می‌کنند، مهمتر از هر چیز ۳ امتیاز بازی است و پرسپولیس توانست این آورده بزرگ را با خود از اهواز به تهران بیاورد.

کارشناس فوتبال ایران تصریح کرد: این نتیجه پرسپولیس را تاحدودی از فشار خارج کرد تا ادامه کارشان تا نیم فصل را در فضایی آرام تر دنبال کنند.

رضایی در خصوص بی مهری برخی از هواداران پرسپولیس نسبت به علیپور بیان داشت: هواداران فراموش نکنندن همین علیپور چقدر برای این تیم زحمت کشیده و چقدر گل زده و آقای گل تیم شان بوده. نباید با علیپور اینطور رفتار شود و این جریاناتی که علیه علیپور راه افتاده در شان باشگاه پرسپولیس نیست.

وی تصریح کرد: باید به علیپور فرصت دهند تا خودش را بازیابی کند و بتواند بار دیگر به همان روند گلزنی بازگردد. قطعا علیپورمی تواند همان بازیکن مفیدی باشد که با گلزنی هایش به تیم کمک کرده و هواداران هم از او رضایت پیدا می‌کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “رضایی: هواداران گلزنی‌های علیپور رافراموش نکنند/پرسپولیس از فشار خارج شد”

  1. فواد گفت:

    ۰

    ۰

    علیپوربرای ماخیلی زحمت کشیده دمشم گرم وهمه ی ماپرسپولیسیااینوخوب میدونیم وحمایتش میکنیم ک برگرده…برمیگردی ب روزهای اوج پسرمابهت امیدواریم……

آمار بازدید:

بازدید امروز: 4121 بازدید

بازدید دیروز: 32776 بازدید

بازدید کل : 24280291 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر