جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۸
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷
  |   نظرات: ۸ نظر
3,006 نفر بازدید

رهبری‌فرد: آقای پروین چرا همیشه باید تو مبلغ قرار‌داد‌ها را مشخص کنی؟!/ فرشاد پیوس و پنجعلی باید یک میلیون بگیرند لیدرت هم همین مبلغ

پرسپولیس نیوز: مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس بعد از جنجال در بازی دوستانه پیشکسوتان پرسپولیس و منتخب ۹۸ علیه سرمربی سابق خود موضع گرفت.

عصر امروز (سه‌‌شنبه) تیم‌های پیشکسوتان پرسپولیس و منتخب ۹۸ فرانسه در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ به سود شاگردان علی پروین به پایان رسید، اما در دقایق پایانی این مسابقه درگیری شدیدی بین بهروز رهبری‌فرد، مدافع تیم منتخب ۹۸ و بهنام طاهرزاده، مهاجم تیم پیشکسوتان استقلال به وجود آمد که باعث شد بازی بعد از همین جنجال به اتمام برسد.

رهبری‌فرد در مورد این اتفاق گفت: وقتی علی پروین امثال کوروش برمک، جلیل‌آزدم و بهنام طاهر‌زاده را که کلاً یک نیمه در پرسپولیس بازی نکرده‌اند در کنار محمد پنجعلی و فرشاد پیوس که سال‌های سال در این تیم بودند و به افتخارات زیادی رسیدند، در یک تیم قرار می‌دهد، نمی‌شود انتظار داشت حرمت‌ها حفظ شود. آقای پروین! چقدر گفتم حرمت تیم پیشکسوتان را نگه دار و اجازه نده هر کسی که از بغل باشگاه پرسپولیس رد شده است، عضو تیم پیشکسوتان شود. آقای پروین! چرا باید بهنام طاهرزاده که کلاً ۳۳ دقیقه پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد یک میلیون از تیم پیشکسوتان حقوق بگیرد و پنجعلی و پیوس هم همین مبلغ یا حتی لیدر و تدارکات تیمت هم همین مبلغ را دریافت کنند؟! آقای پروین! با این کار برای پیشکسوتان واقعی پرسپولیس حرمت نمی‌گذارید.

کجای دنیا سرمربی قرارداد مالی بازیکنان را می‌بندد
وی که بسیار عصبانی بود، یادآور شد: آقای پرون! زمانی که سرمربی پرسپولیس هم بودید شما قرارداد بازیکنان را تعیین می‌کردید و الان هم که یکی مثل سعید شیرینی خواسته شرکت پیشکسوتان را تشکیل دهد باز خودتان را وسط انداخته و پول‌ها را شما تعیین می‌کنید؟! کجای دنیا سرمربی قرارداد مالی بازیکنان را می‌بندد؟ وقتی بازیکن بودم رفتم پیش عابدینی گفتم چرا قرارداد من چهار میلیون تومان است، اما کریم باقری باید یکصد میلیون بگیرد که البته نوش جانش. عابدینی هم گفت، پروین گفته است. آن زمان او حق من را خورد و الان هم با این طور پول تقسیم کردنش حق پیشکسوتان واقعی باشگاه را ضایع می‌کند.

حقوق حمید جاسمیان و لیدر پروین یک مبلغ است
رهبری‌فرد در پاسخ به این سؤال که دلیل درگیری‌اش با طاهرزاده چه بوده است؟ عنوان کرد: در بازی من توپ را کاشتم تا خطا را بزنم که طاهرزاده آمد توپ را شوت کرد. گفتم برای چه این کار را می‌کنی؟ او هم با لفظ بد گفت «حرف نزن». منم از کوره در رفتم و شروع کردم به داد و فریاد بر سر علی پروین که چرا امثال این آدم‌ها را به تیم پیشکسوتان پرسپولیس آورده است. من اصلاً تیمی که پروین قرارداد‌های مالی‌اش را پرداخت کند، قبول ندارم. برای همین هم به این تیم نرفتم. یک بار رفتم دیدم محمد صادقی و حمید جاسمیان در هوای سرد آنجا هستند، پرسیدم شما چرا با این سن و سال و در این هوا اینجا آمده‌اید؟ گفتند؛ نیاییم علی‌ پروین حقوق ماهی یک میلیون تومان ما را قطع می‌کند! واقعاً این انصاف است که حمید جاسمیان با آن همه سابقه درخشان ماهی یک میلیون تومان بگیرد آن وقت لیدر علی پروین هم همین رقم حقوق بگیرد؟!

به اصرار خداداد رفتم
مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من نمی‌خواستم حتی در بازی دوستانه امروز هم شرکت کنم، اما خداداد عزیزی اصرار کرد که بیایم. به‌هرحال می‌دانستم که چه خبر است و دلم نبود بروم. الان هم در اتفاق رخ داده پروین را مقصر می‌دانم که تیم پیشکسوتان را کوچک و بی‌ارزش کرده، چون حرمت پیشکسوتان واقعی را نگه نداشته است. خدا را شکر که منتی از سوی پروین بر سر من نیست. نه او باعث شد به پرسپولیس بروم و نه زمانی که از این تیم رفتم او آنجا بود. فقط در جوانی حق مرا ضایع کرد!

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “رهبری‌فرد: آقای پروین چرا همیشه باید تو مبلغ قرار‌داد‌ها را مشخص کنی؟!/ فرشاد پیوس و پنجعلی باید یک میلیون بگیرند لیدرت هم همین مبلغ”

 1. آرام گفت:

  ۱۳

  ۱۳

  تو در حدی نیستی که اینطور بی ادبانه به آقای پروین بتازی و توهین کنی
  از اولشم یاغی بودی و هنوزم با اینکه سن و سالی ازت گذشته درست نشدی و حرف زدن با اسطوره باشگاه رو بلد نیستی
  متاسفم جناب رهبری فرد

 2. علیرضا گفت:

  ۱۹

  ۶

  یکی نیست به سلطوووووووون بگ خواهشا جام های پرسپولیس رو از تو خونت بردار بزار تو باشگاه اون جام ها اموال شخصی شما نیست و مطغلق به باشگاه بزرگ پرسپولیسه ..شما اگه تو قسمت افتخارات باشگاه اسد پا بذاری میبینی که از هر جامی یکی شو دارن ما نصف جامامون دست سلطوونه

 3. ایمان گفت:

  ۲۱

  ۶

  حرفاش دستن کجای دنیا پیشکسوت های یه باشگاه اینقد قددرت دان والا من درک نمیکنم آقای پروین درسته خیلی برا پرسپولیس کار کرده اما بعضی جاها دیگه خیلی علنی دخالت میکنه
  والا اگه تیم رو بخرن پیشکسوت ها باید فاتحه اش رو خوند چون هر روز دعوایه و یکی میارن که از خودشون محبوب تر نشه و جاشون نگیه واسه همینه که الان یکسره از برانکو انتقاد میکنن

 4. محمد از شیراز گفت:

  ۱۱

  ۲۳

  رهبری فرد دیگه خودتو بیشتر از این نشون نده علی آقا پروین همیشه جاش تو قلب
  پرسپولیسی هاست برو خجالت بکش و بیشتر از این خودتو از چشم هواداران ننداز …

 5. محمدرضا ميلان گفت:

  ۱۳

  ۲۳

  آقاى رهبرى فرد!
  اسم سلطان براى دهنت خیلى بزرگه
  بیشتر از این خودت رو از چشم هوادارا ننداز.

 6. پسر پرسپولیسی گفت:

  ۳

  ۱۹

  ای بابا بهروز کاستاکورتا شما کوتاه بیا.

 7. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۲۶

  ۷

  یعنی خودت نفهمیدی چرا کریم باقری صد میلیون گرفته و تو چهار میلیون…یعنی خودتو هم طراز آقا کریم بوندس لیگایی مقایسه میکردی!!!!! الانم یه عده ای جمع شدن که عموما درامد زیادی ندارن و ماهی یه میلیون بگیرن زمین به آسمون رفته یا آسمون به زمین اومده…حالا اگه تو یه میلیون بگیری و اونی که ۳۳ دقیقه بازی کرده ۸۰۰ هزار تومان بگیره مشکلت حله….هرچند به طور کلی با این موضوع پیشکسوتها و دخالتشون تو امور باشگاه متنفرم اما اینجا حق با پروینه ..

 8. نصیر گفت:

  ۲۹

  ۷

  رهبری فرد مدتی هست آلت دست و آویزیون خبرنگاران استقلالی شده پارسال هم مدتی سیرک برنامه های عادل شده بود…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20414 بازدید

بازدید دیروز: 61865 بازدید

بازدید کل : 4978290 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر