شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۳۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  |   نظرات: ۸ نظر
4,845 نفر بازدید

ریز پاداش سرخابی‌ها در AFC؛ درآمد ۷ میلیاردی پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس نیوز : تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس با صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پاداش قابل توجهی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت خواهند کرد.

 تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس با پشت سر گذاشتن رقبای خود در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند. پرسپولیس در این مرحله مقابل الجزیره امارات به پیروزی رسید و استقلال هم توانست ذوب آهن را شکست بدهد و به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان راه یابد.

در کنار صعود این دو تیم و مسائل فنی و حاشیه ای، می توان به درآمد قابل توجه سرخابی ها از کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت بردها و صعودهایشان اشاره کرد. پرسپولیس از شروع مرحله گروهی تا صعود به مرحله یک چهارم مبلغ ۵۱۰ هزار دلار پاداش گرفته و این رقم برای استقلال ۴۸۰ هزار دلار است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برد در هر مرحله ۵۰ هزار دلار و برای تساوی ۱۰ هزار دلار پرداخت می کند. صعود به مرحله یک هشتم نهایی ۱۰۰ هزار دلار پاداش دارد و این رقم برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی به ۱۵۰ هزار دلار افزایش می یابد.

ریز پاداش پرسپولیس به این ترتیب است:

– برد مقابل نسف قارشی؛ ۵۰ هزار دلار
– برد مقابل الوصل ؛ ۵۰ هزار دلار
– برد مقابل الوصل؛ ۵۰ هزار دلار
– تساوی مقابل نسف قارشی – ۱۰ هزار دلار
– برد مقابل السد قطر ۵۰ هزار دلار
– صعود به مرحله یک هشتم ۱۰۰ هزار دلار
– پیروزی مقابل الجزیره امارات ۵۰ هزار دلار
– صعود به مرحله یک چهارم نهایی ۱۵۰ هزار دلار
– مجموع: ۵۱۰ هزار دلار

ریز پاداش استقلال به این ترتیب است:

– تساوی مقابل الریان؛ ۱۰ هزار دلار
– برد مقابل الهلال؛ ۵۰ هزار دلار
– تساوی با العین امارات؛ ۱۰ هزار دلار
– تساوی مقابل العین؛ ۱۰ هزار دلار
– برد مقابل الریان؛ ۵۰ هزار دلار
– برد مقابل الهلال؛ ۵۰ هزار دلار
– صعود به مرحله یک هشتم؛ ۱۰۰ هزار دلار
– برد مقابل ذوب آهن ۵۰ هزار دلار
– صعود به مرحله یک چهارم ۱۵۰ هزار دلار
– مجموع: ۴۸۰ هزار دلار

به این ترتیب استقلال و پرسپولیس روی هم مبلغی در حدود ۷ میلیارد تومان درآمد کسب کرده اند.

طبق قانون AFC تیم هایی که به نیمه نهایی راه یابند ۲۵۰ هزار دلار پاداش می گیرند؛ تیم نایب قهرمان ۲ میلیون دلار و تیم قهرمان ۴ میلیون دلار دریافت می کنند. البته کنفدراسیون فوتبال آسیا جرایم انضباطی باشگاه ها را هم به صورت تهاتر از پاداش آنها کسر می کند.

علاوه بر این پاداش، کنفدراسیون فوتبال آسیا در مرحله گروهی و مرحله یک هشتم برای سفر تیم های میهمان به کشور میزبان مبلغ ۳۰ هزار دلار کمک هزینه پرداخت می کند. این کمک هزینه برای بازی فینال به ۶۰ هزار دلار افزایش می یابد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “ریز پاداش سرخابی‌ها در AFC؛ درآمد ۷ میلیاردی پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا”

 1. فرهاد گفت:

  ۰

  ۰

  امیدوارم با برداشته شدن محرومیت باشگاه،بازیکنان قدرتمندترین جذب شوند !حضور سروش رفیعی و مرتضی پورعلی گنجی قطعی هستش !امیدوارم قرارداد مهندس محسن مسلمان و بقییه بازیکنا هم تمدید بشه !فقط می مونه جذب یک مهاجم نوک،یک هافبک وسط،یک دفاع راست !واقعا اگه محرومیت برداشته بشه،پرسپولیس یک تیم بسیار قدرتمندی خواهد شد!

 2. افشین گفت:

  ۰

  ۰

  سلام هوادارا شک نکنید حق پرسپولیس رو دوباره میدن به استقلال تا کیسه بازیکن سطح بالا بخره چرا ما نباید بازیکن مثل تیام و جباروف داشته باشیم مگه خون اونا رنگینتره…..اینا تو نقل وانتقالات امسال بریزوبپاش دارن اونچنانی و اونوقت برعکس پرسپولیس با وجود محرومیت خرید بازیکن…….. داریم بازیکنای خوبمون هم از دست میدیم.

 3. amirreza گفت:

  ۰

  ۰

  سه سال ماصدرجدول بودیم امثال میخوان ازقصدماروضعیف کنن.

 4. amirreza گفت:

  ۰

  ۰

  بچه هابیاین بریم تجمع کنیم جلوباشگاه.این گرشاسبی میخوادپرسپولیسونابودکنه.بچه هاازمن بهتون گفتن بود.مافصل بدبااین اوضاع تولیگ پنجم هم نمیشیم.تمام بازیکنادارن میرن ولی این گرشاسبی دوماهه داره فقط وعده میده ولی دوتاازبهترین بازیکنامون رفتن ازوقتی این اومد.ماامثال هدفمون قهرمانی توآسیابایدباشه ولی ایناهمش دارن بازیکن میفروشن.چی میشدمحرمی روبدنیم فصل بدمیفروختن.باهیچکدومشونم مذاکره نکردن واسه تمدیدقرارداد.ای خدا.عجب گیری کردیم ازدست این اسکول‌.خدابهمون رحم کنه.اگه امثال رامین رضاییان بود طارمی بود سروش بوداین بازیکنام حفظ میکردن بخداالان قهرمان اسیامیشدیم.این نسل طلاییروازبین بردن.حیف….

 5. hamid گفت:

  ۰

  ۰

  تف به عدالتی که در جهان حکمفرماست.اگر شهرستانیها قوی شوند بی عدالتیها کمتر میشود .من طرفدار ذوب نیستم.اما ورزش باید عمومی باشد.چرا ما شهرستانیها نباید استادیوم صدهزار نفری تو شهرمون داشته باشیم و لذت ببریمم.مگر سر بایرن مونیخو نبریدند.مطمین باشید هموطنان تهرانی تاج به این داور پول داده بود حتی خود قلعه نوعی هم شاید نقش داشت.مافیای ایران مافیای انارات مافیای اسپانیا.ورزش دنیا به خصوص فوتبال کثیف شده است.

 6. جعفر گفت:

  ۰

  ۰

  اقای گرشاسبی اسمتو گذاشتی مدیر تو این چند ماه در امد داشتیم پرا با بازیکنان تسویه حساب نمیکنی ؟چرا فقط در مورد باز شدن پنجره نقل و انتقالات حرف میزنی .باشگاه طارمیو فروخت پولش چی شد.پاداش قهرمانی لیگ چی شد ؟شما نه تنها طلب بازیکنارو ندادی بلکه پاداش هایی از سال قبلشون مونده .افتخاری هر هفته داره پاداش میده اصن میدونید پاداش چیه ؟اگه نمیتونین تو وزارت یا دولت نفوذ کنید پس خواهشا نمونید .وزیر که پسر خاله ی افتخاری نیست که این همه پول داره میاره تو باشگاه افتخاری که ۱۰۰ در صد از جیبش نمیده که .شما فکر یه چیز دیگه هستید ما فکر ی چیز دیگ

 7. Persepolis boy گفت:

  ۰

  ۰

  امیدوارم گرشاسبی با این پولا ی بازیکن سطح بالا جذب کنه برای خط حمله، منشا که بهترین تیمش قبل پرسپولیس پیکان بوده و واقعاً نمیشه روش حساب کرد؛ سروش هم برای هافبک گزینه ارزون و خوبیه

 8. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  دقت کردید تمام عناوینی که کیسه در این فصل کسب کرد با کمک داوران بوده:
  قهرمانی جام حذفیشون که با نابود کردن صنعت نفت توسط فغانی در نیمه نهایی حذفی بدست اومد
  صعودشون به یک چهارم آسیا که با نابود کردن ذوب ّآهن توسط داور عمانی بدست اومد
  تولیگ برتر هم که طبق آمار نود با کمک داورا سوم شدن
  یعنی اگه بخواهیم منصفانه در نظر بگیریم اگه کمک داورها نبود کیسه سهمیه آسیا هم نمیگرفت!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 14764 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24406640 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر