چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۴/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
  |   نظرات: ۱۰ نظر
3,516 نفر بازدید

زمان بازگشت برانکو به ایران مشخص شد

پرسپولیس نیوز: زمان بازگشت سرمربی تیم پرسپولیس به ایران مشخص شد.

برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش برای سپری کردن تعطیلات، بعد از بازی پرسپولیس مقابل الجزیره امارات راهی کرواسی شدند تا استراحت کنند.

از طرف دیگر قرار است تمرینات تیم پرسپولیس ۲۶ خرداد ماه آغاز شود و به همین دلیل برانکو زمان بازگشت خود به ایران را ۲۵ خرداد ماه اعلام کرده است.دستیاران برانکو هم همراه با او در این تاریخ وارد تهران خواهند شد.

البته اگر اتفاق غیر مترقبه‌ای رخ بدهد این امکان وجود دارد که زمان بازگشت سرمربی پرسپولیس دچار تغییر شود اما در حال حاضر برانکو زمان بازگشت خود را ۲۵ خرداد ماه جاری عنوان کرده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “زمان بازگشت برانکو به ایران مشخص شد”

 1. حسین گفت:

  ۰

  ۰

  exit این تصورت اشتباه است و بهنام من نیستم قسم میخورم ولی حرف آخرم در متد هواداریت
  تجدید نظر کن همین

 2. Exit گفت:

  ۳

  ۲

  اولا که آقای حسین تو و behnam یک; نفرید فکر نکن خیلی باهوشی.پس جواب دو تا کامنتت رو یک جا میدم.
  معنی اصالت رو من می دونم.لازم نیست بایرن رو مثال بزنی شما.ما هم لیگ ۱۵ نایب قهرمان شدیم اما هوادار پای برانکو وایساد و بازی آخر تیم رو تشویق کرد.از ذوب آهن خوردیم از سپاهان ۴ تا خوردیم از ۴ بازی اول فصل ۳ تا رو باختیم اما پای برانکو وایسادیم.بعد باخت به استقلال منصوریان بازی بعدش ورزشگاه رو پر کردیم.چون روند تیم رو به رشد بود.اما روند الان تیم رو به افته. دلیل نداره از برانکو در همه حال حمایت کنیم..به موقعش حمایت وقتی هم راه رو خطا رفت انتقاد.رفتن چوک و آوردن برادر بی سواد و بی کارنامه برانکو به هیچ وجه قابل توجیح نیست.
  مطمین باش به جدول ۹۳ هم بر می گردیدم .گرشاسبی داره ریشه تیم رو میزنه.منه هودار باید به گرشاسبی فشار بیارم تا نتونه در آرامش پرسپولیس رو بیچاره کنه.این فاز منفی نیست این اسمش مطالبه حق هواداریه!این رو درک کن.
  ضمنا کسی نگفت مسلمان بزرگتر از تیمه.اما میشه مدریت کرد مساله مسلمان رو چون جایگزین نداریم واسش.استقال قضیه وووریا و قاید و حسینی رو کنترل کرد و سرمایه سوزی نکرد اما برانکو لج می کنه و اونقدر لجش رو ادامه میده تا ریشه بازیکن رو می سوزونه
  اما در جواب کامنت دومت که به اسم behnam دادی.به شما ربطی نداره من تفسیر کنم یا نه. من ۳۰ ساله هوادار پرسپولیسم همه بازی های رو دیدم و فوتبال رو خوب دنبال می کنم.خودم هم تا حدی فوتبال رو در حد نیم حرفه ای دنبال کردم و دوست دارم نظر بدم به شما ارتباطی نداره.ثانیا باز هم به شما ربطی نداره که من از سایت خروج کنم.مدیر سایت تشخیص داده نظر من رو منتشر کنه شما می تونی کامنت من رو نخونی.شما مثل من یک عضو سایتی. مدیر سایت نیستی که تعیین تکلیف می کنی.سعی کن این رو درک کنی.!اسم من exit هست و شما حق نداری اسم کاربری من رو مسخره کنی.حداقلش اینه که شهامت دارم و همیشه با یک اسم کامنت میدم مثل شما ترسو نیستم که با چند اسم کامنت بدم .
  ضمناً امسال میبینی که برانکو برای قهرمانی بسه یا نه بعد این کامنت من یادت باشه.کیسه کش هم خودتی .
  تا هوادار ساده لوح و بی دانشی مثل شما باشه که جلوی مدریت بی کفایت گرشاسبی و حاجی بیگی سکوت کنن و به فامیل بازی و برادر بی سواد برانکو واکنش نشون ندن حقمونه که ریشه تیممون رو امثال گرشاسبی بزنن.

 3. BeHnAm گفت:

  ۳

  ۲

  دقیقاً اوضاع از همون وقتی خراب شد که امثال این آقای خروج Exit شدن مفسر فوتبال و منتقد بهترین و موفق ترین مربی خارجی ایران. چه تو تیم ملی چه تو پرسپولیس!
  برانکو خودش تنهایی بسه برای قهرمانی. بقیه بودن بودن، نبودن نبودن. بجز آقا کریم که تاج سره.
  شما هم بهتره از این سایت Exit کنی و اینقدر آیه یاس نخونی. اگرم کیسه کشی و پوست بره پوشیدی که دیگه تکلیفت معلومه … بدو برو سایت خودتون!

 4. حسین گفت:

  ۲

  ۲

  Exit میخوای اصالت رو برات تعریف کنم؟ اصالت یعنی بایرن مونیخ ۳-۱ به فرانکفورت
  باخت توی فینال حذفی المان هوادارش ایستاده تیم رو تشویق کرد و رفت ولی ما ۳ ساله
  آقای فوتبال ایرانیم با برانکو ولی غر و لند امثال جنابعالی تمومی نداره مسلمان و رضائیان
  از تیم بزرگتر نیستند تیم مشکل محرومیت داره امسال شاید نتونیم موفقیت های گذشته رو تکرار کنیم لااقل اگه هوادار پرسپولیسی جدول فصل ۹۳-۹۴ پرسپولیس رو ببین عزیزم
  اون زمان هوادارای پرسپولیس مثل شما ترجیح میدادن فوتبال خارجی ببینند ولی الان خدا رو شکر به لطف عظمت برانکو مفسر اوضاع و احوال پرسپولیس شدید عیبی نداره فاز منفی بده ولی این رو بدون محبوبیت برانکو با این حرفها خدشه دار نمیشه

 5. Exit گفت:

  ۲

  ۲

  ضمناً روضه رو افراد مودبی مثل شما می گن
  چوک رو نتونست نگهداره اوکی(هر چند که این هم به بی کیفیتی گگرشاسبی بر می گرده که متعاقدش نکرد) چرا پانادیچ نیومد پانادیچ حاضر شد کمک مهاجرانی در پدیده بشه چرا کمک برانکو نشد؟چون چرا برانکو برادر بی سوادش رو آورد و فامیل بازیش کرد.مگر برانکو معصومه که نباید ازش انتقاد کرد.

 6. Exit گفت:

  ۲

  ۵

  آقای حسین مودب باش روضه چیه
  من هوادارم حق دارم نظر بدم نگران تیمم هستم به شما چه ارتباطی داره که من نظر میدم یا نه دوست نداری نخون
  من تنها کاری که ازم بر میاد در جهت اینکه که نزارم برادر برانکو تیم رو به قهقرا ببره اینه که نظر بدم تو این سایت .آیا برای نظر دادن باید از شما اجازه بگیرم؟
  شما برانکو پرستها رو سال بعد می بینم.برانکو با نظرات امثال شما اونقدر مغرور شد که رضایان و مسلمان رو پروند و سرمایه باشگاه رو از بین برد.فردا روز برانکو میره و پرسپولیس رو با ربیع خواه برای ما یادگار میزاره
  بعد هم بخش مهمی از موفقیت پرسپولیس به دلیل وجود پانادیچ و مارکو و البته طارمی و رضائیان و سایر بازیکنها بود یک جور می گیید انگار فقط برانکو بوده.تاثیر برانکو بدون طارمی و مسلمان و رضائیان و چوک و پانادیچ رو در یک ماهه گذشته دیدیم.بازی هیا کسالت بار و خواب آور و بکش زیرش
  بعدم هم بله من ۳۰ ساله هواداره پرسپولیس و دوست دارم تفسیر کنم به شما ارتباطی نداره
  شما در جایگاه نیستی که اصالت هوادار رو تعیین کنی.یک عده برانکو پرست ساده لوح کاری می کنن برانکو اون قدر جسارت پیدا کنه که پس فردا پسرش هم بیاره توکادر فنی و زنگ تفریح بشیم

 7. حسین گفت:

  ۷

  ۳

  آقا توی این ماه رمضون میشه رو اعصاب مردم راه نری؟ هر پستی رو باز میکنی شما یه عالمه
  روضه خوندی ، برانکو گناهش اینه که ۳ساله تیم رو تا حدی آورده که همه مفسر فوتبال شدند
  گناهش اینه که یه تیم رو از رده ۸تا۱۲ جدول کرده آقای فوتبال ایران ، حمایت نمی کنید لااقل تخریب نکنید پرسپولیس با برانکو راه خودش رو پیدا کرده و هواداران اصیل پرسپولیس
  قاطعانه ازش حمایت می کنند -یه مورد سرتن چوک رفته مربی پایه ملی شده توی کرواسی
  وقتی نمیخواست بمونه به زور که نمیشد نگهش داشت

 8. Exit گفت:

  ۶

  ۱۰

  بله برانکو به همراه برادرش بر میگردن و من‌خیلی متاسفم که جای پانادیچ و چوک باید شاهد برادر بی سواد برانکو باشیم.در بین دستیاران برانکو فقط مارکو عالیه و حتی مربی دروازه بانها هم نشون داده کیفیت لازم رو نداره.
  یک سوال از دوستانی که میگن برانکو از چوب بازیکن میسازه دارم.دوستان میشه بگید بعد از فصل ۱۵ سال ۹۴ و بعد از جدا شدن اندزه پانادیچ، برانکو از کدوم چوب بازیکن ساخت؟دوستانی که میگن پانادیچ برگشتش مهم نیست بفرماین بعد از رفتن پانادیچ برانکو از کدوم چوب بازیکن ساخت خوشحال میشم جواب دوستان رو بشنوم.
  اما بنده مثال های زیادی دارم که برانکو با به کار گیری‌اشتباه بازیکنها باعث افتشون شد.از بردن فرشاد به دفاع چپ تا بردن رامین به وینگر راست و ماهینی به هافبک دفاعی!بازیکنهایی مثل منشا نعمتی و حتی سروش در پرسپولیس کارایی لازم رو نداشتن و اینا همش مربوط به زمان پسا پانادیچه!اما زمان پانادیچ انصاری به دفاع چپ رفت کمال به هافبک دفاعی و دو بازیکن توانمند رو شد در حالی که مطمینم برانکو این دو رو در پستهای دیگه ای میذاشت.نمیخام بگم برانکو مربی خوبی نیست اما در ارنج و تاکتیک ضعف داره و باید یک کمک خوب کنارش باشه نه برادر بی سوادش.من ۳۰ ساله هوادار پرسپولیسم و دلم میسوزه از این وضعیت.

 9. علی۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۷

  ۱

  امروز توخبرا دیدم احمد میخاد شماره پیراهنش که ۸ رو عوض کنه یعنی خبری در راهه مرتضی پورعلی گنجی همیشه ۸ میپوشه خدایا یعنی میشه؟؟؟مذاکره باترابی و دانشگر ورضا اسدی ادامه داره عالیه

 10. محمدپرسپولیسی۶ گفت:

  ۸

  ۲

  دوستان دیدید درموردمسلمان حق بابرانکوبود……خودش ک قلیونی بود منشاهم قلیونی کرد…..یعنی هم خودش وهم منشا ازپرسپولیس گرفت یعنی ۵۰درصدتیم ضعیف کرد…….آقای مسلمان قدرخودت ندونستی ب تیمتم ضربه زدی برو ب سلامت دیگه ازچشم من یکی ک افتاد خدانگهدار……اگه باشه تیم میبره ب حاشیه پرسپولیس کبیروابسته ب هیچ بازیکنی نیست……فقط براتکو

آمار بازدید:

بازدید امروز: 128270 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86723112 بازدید

افراد آنلاین: 827 نفر