سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۷
بالا داخلی سه
 |  ۱۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸
  |   نظرات: يك نظر
1,039 نفر بازدید

سلیمانی: پنالتی پرسپولیس صحیح بود و تکرار آن شجاعت کمک داور را نشان داد

پرسپولیس نیوز: تیم داوری ژاپنی در طول ۹۰ دقیقه بازی با خونسردی قضاوت کرد و توانست مدیریت خوبی روی بازیکنان دو تیم داشته باشد.

حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان در خصوص قضاوت داور ژاپنی دیدار دو تیم الجزیره امارات و پرسپولیس اظهار داشت: در دقایق ابتدایی نیمه اول، دو تیم سعی کردند که با انجام خطاهای خشن برتری خودشان را به حریف دیکته کنند. داور ژاپنی نیز با اخطارهای به موقع به بازیکنان دو تیم کنترل بازی را به دست گرفت و در ادامه مدیریت خوبی روی جریان بازی داشت.

وی افزود: صحنه شاخص بازی دقیقه ۸۰ بود که مدافع الجزیره توپ دفع شده را روی خط محوطه جریمه با دست لمس کرد و چون خطوط محوطه جریمه هم بخشی از آن است، خطای پنالتی هم به درستی از سوی داور اعلام شد. البته دروازه‌بان الجزیره هنگام زدن ضربه پنالتی توسط منشا یک متری به جلو آمد و کمک داور دوم با شجاعت خطای دروازه‌بان را اعلام کرد و پنالتی هم تجدید شد.

این کارشناس داوری در ادامه توضیحات خود گفت: گل سوم الجزیره هم در وضعیت سالم زده شد و هیچ‌کدام از بازیکنان این تیم در آفساید نبودند. در کل داور ژاپنی با خونسردی کامل بازی را مدیریت کرد و اخطارهایی هم که در طول بازی داده شد، صحیح بودند.

انتهای پیام/

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “سلیمانی: پنالتی پرسپولیس صحیح بود و تکرار آن شجاعت کمک داور را نشان داد”

  1. طوفان سرخ اسیا گفت:

    ۴

    ۵

    ولی خدایی پنالتی نبود تکرارشم خیلی سخت گیرانه بود

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34098 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9385459 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر