دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۷
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵
  |   نظرات: بدون نظر
474 نفر بازدید

شفر: اگر نتیجه دربی را می‌دانستم برای پول بیشتر جای دیگری می‌رفتم/نگران بازی با پرسپولیس نیستم

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نگران رویارویی با پرسپولیس نیستم و شاید برنده دربی شویم.

وینفرد شفر در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که در این دربی هستیم در تمرینات کار می‌کنیم و همه چیز را آماده می‌کنیم.

*بازی آسانی نداریم اما شاید دربی را ببریم

وی ادامه داد: شایدبتوانیم برنده شویم اما مشخص است که بازی آسانی نداریم. هدف ما بردن در این بازی است.ما تمرین می‌کنیم تا تیم آماده شود. باید ببینیم شرایط چگونه می‌شود.

* نگران دربی نیستم، همان طور که نگران السد نبودم

شفر در مورد اینکه با توجه به نتایج استقلال آیا اولتیماتومی به او داده شده یا خیر گفت: من مربی‌ هستم که هیچ وقت نمی‌ترسم، هیچ وقت نگران بازی با السد نبودم و نگران دربی هم نیستم. ۵۰ هزار تماشاگر ما را حمایت می‌کنند و بیرون هم هوادارانی داریم. باید بجنگیم و با صد درصد وجود تلاش کنیم و ببینیم شرایط بازی چگونه می‌شود.

* ووریا برای دربی آماده می‌شود

سرمربی استقلال در مورد اینکه ووریا غفوری در پست وینگر خوب بازی نکرد و بهتر نیست او دوباره به دفاع راست برگردد گفت: در بازی با ذوب‌آهن به عنوان وینگر گل زد و بعد به تیم ملی دعوت شد. در اردوی آخر تیم ملی هم که حضور داشت مریض شد و چند روزی نتوانست بازی کند و برای دربی آماده می‌شود.

*باقری مریض شده است

شفر در مورد وضعیت فرشید باقری گفت: او مریض شده است.

* انتظار دارید مربی پرسپولیس بگوید که نمی‌بریم؟!

وی در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها می‌گویند برنده بازی می‌شوند شما چه صحبتی در این مورد دارید، عنوان کرد: فکر می‌کنید مربی چه باید بگوید. او که نمی‌تواند بگوید نمی‌بریم. ما هم همین صحبت را می‌کنیم و امیدوارم در پایان برنده شویم. دو دربی قبلی با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید که هر دو دربی هم خوب بود.

* رده دومی را به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم

سرمربی استقلال در رابطه با اینکه پرسپولیسی‌ها اعلام کردند در رده دوم هستند اما استقلال در رده یازدهم است، تصریح کرد: بله خوب است تبریک می‌گویم.

*منچسترسیتی هم با گواردیولا چهارم شد

شفر در مورد اینکه دلیل فراز و نشیب تیمش چیست، اضافه کرد: بازیکنان زیادی به تیم ما اضافه شدند و باید خودشان را کامل پیدا کنند، منچستر سیتی هم در ابتدای حضور گواردیولا که تغییرات زیادی داشت ابتدا در رده سوم و چهارم بود. ما نیاز به زمان داریم و با این تغییرات نمی‌توانیم در ۴-۳ هفته یک تیم درجه یک درست کنیم. من دو سال قرارداد دارم و تیم را قدم به قدم جلو می‌برم. ما تیم را جوان کردیم و طبیعی است که می‌خواهیم پس‌فردا برنده باشیم. ما نمی‌توانیم فقط با بازیکنان جوان به میدان برویم و ترکیبی از جوانان و باتجربه‌ها را به میدان می‌فرستیم و برای ساختن تیمی قوی در آینده کار می‌کنیم.

* بی پاسخی به ادعای آلزایمر شفر از سوی مدیر رسانه ای

خبرنگاری از او سوالی پرسید مبنی بر اینکه اظهارنظرش بعد از بازی با نساجی و فراموش کردن مهم‌ترین بازی فصل استقلال مقابل پرسپولیس، باعث شد یک روزنامه این مسئله را مطرح کند که او آلزایمر دارد. در واکنش به این سوال مدیر رسانه ای استقلال مانع پاسخگویی شفر به آن شد.

* نمی‌خواهم استقلال خراب شود

شفر در مورد اینکه درست است که شما چند بازیکن جدید آورده‌اید اما چقدر فرصت می‌خواهید تا تیم موردنظرتان را بسازید، گفت: من یک تیم جدید با بازیکنان جدید می‌سازم. دو راه داریم؛ اول اینکه بازیکنان جوان را به داخل میدان بفرستم تا بعد از ۶ بازی در مسیر باخت قدم بردارند. من می‌دانم که چه کاری باید انجام بدهم. به هر حال گاهی تیم ممکن است دچار افت شود، اکنون تیم اجمان که در امارات است دچار افت شود و تیام فقط یک گل زده است؛ بنابراین باید بگوییم او چرا خوب بازی نمی‌کند. سجاد آقایی و صیادمنش باید قدم به قدم وارد میدان شوند. گاهی ممکن است یک ساعت بازی کنند. من باید تیم را آماده کنم و می‌دانم که چه کاری باید انجام بدهم. نمی‌خواهم تیم خراب شود. من بهترین کار را برای استقلال و هواداران آن انجام می‌دهم. بعداً در مورد این تیم می‌توانیم صحبت کنیم و می‌گوییم این تیم همان تیمی است که مربی در موردش می‌گفت.

*صیادمنش و اقایی را برای تیم اصلی آماده می‌کنیم

سرمربی استقلال در مورد اینکه می‌تواند بگوید استقلال در پایان فصل چه جایگاهی خواهد داشت، گفت: صیادمنش و آقایی مدتی از تیم بیرون بودند، به خاطر اتفاقی که برایشان افتاد (محرومیت) در ۴-۳ بازی در کنار ما نبودند. بعد برای آنها تمرینات اختصاصی گذاشتیم. می‌خواهیم آنها را برای تیم اصلی آماده کنیم و بعداً می‌توانیم در این مورد صحبت کنیم.

* ما بهترین هواداران را داریم

وی در مورد اینکه هواداران استقلال صبور نیستند، افزود: این صحبت درست نیست، هواداران استقلال می‌دانند که باید صبر کنند، می‌دانند که ما تیم جدیدی را می‌سازیم و می‌خواهیم بازیکنان در قالب تیمی قرار بگیرند. بحث شخص نیست. ما روی این موضوع کار می‌کنیم.

* شاید ۵ هوادار بگویند که صبر نمی‌کنند، اما استقلال ۲۰ میلیون هوادار دارد

شفر در مورد اینکه به منصوریان فرصتی داده نشد و هواداران استقلال اصلاً صبور نیستند گفت: نه این صحبت اصلاً درست نیست، باور کنید ما بهترین هواداران آسیا را داریم. در مورد ۲۰ میلیون هوادار صحبت می‌کنیم، شاید ۵ نفر بگویند ما صبر نمی‌کنیم اما هواداران ما می‌دانند که ما داریم تلاش می‌کنیم و با صد درصد وجودمان به داخل زمین می‌رویم.

* اگر نتیجه دربی را می‌دانستم جای دیگری می‌رفتم

سرمربی استقلال در مورد اینکه پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی چیست گفت: اگر می‌دانستم جای دیگری می‌رفتم و پول خوبی درمی‌آوردم، امیدوارم بازی خوبی انجام شود.

*در مورد برخی پست‌ها تا فردا تصمیم گیری می‌کنم

وی در مورد اینکه هنوز ترکیب اصلی‌اش را نشناخته، گفت: در مورد یکی دو پست باید به جمع‌بندی برسم که تا فردا در موردش تصمیم‌گیری می‌کنم.

* شما می‌دانید احترام یعنی چه؟

در پایان مصاحبه خبرنگاری باز هم بحث مطرح شده در مورد آلزایمر شفر را مطرح کرد که سرمربی استقلال از این مسئله بر افروخته شد و در جواب گفت: شما احترام می‌دانید چیست؟‌لطفا تمامش کنید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 31035 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5174724 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر