یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۳
 |  ۱۲/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
  |   نظرات: يك نظر
459 نفر بازدید

شکایت خبرنگاران آسیب‌دیده از باشگاه سپاهان

پرسپولیس نیوز: خبرنگاران و عکاسانی که خودروهای‌شان توسط هواداران سپاهان تخریب شده بود، به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کردند.

بعد از دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی که در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد، خودروی خبرنگاران و عکاس اعزامی از تهران توسط هواداران تیم سپاهان به شدت تخریب شد. بعد از حضور عوامل انتظامی و مقام قضایی در صحنه حادثه و طرح شکایت در اصفهان، این بار اهالی رسانه شکایت خود را در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مطرح کردند.

این شکایت علیه باشگاه سپاهان به‌عنوان میزبان مسابقه مطرح شده و خبرنگاران ضمن مطرح کردن موضوع عدم تأمین امنیت توسط باشگاه سپاهان خواهان پرداخت خسارت وارده به خودروهای‌شان، اُفت قیمت و غرامت اموال به سرقت رفته خود شدند.

قرار شده بعد از تعیین دقیق خسارت‌های وارده و تعیین میزان اُفت قیمت خوروها توسط کارشناس قانونی، کمیته انضباطی برای صدور حکم اقدام کند.

گفتنی است، رونوشت این شکایت به ریاست فدراسیون فوتبال، حراست سازمان لیگ، حراست وزارت ورزش و کمیته اخلاق ارسال شده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “شکایت خبرنگاران آسیب‌دیده از باشگاه سپاهان”

 1. سعید گفت:

  ۱

  ۰

  سلام مقصر باشگاه پرسپولیس و مسئولینش هستند…
  باید مدارک حقوقی و مستندات تصویری (فیلم و عکس) وضعیت مصدومان و هواداران بازی با سپاهان رو به فیفا بفرستند. اگر چنین کاری نکنند من شخصا دیگر به ورزشگاه نخواهم رفت.
  بیایید اولین بازی پرسپولیس در لیگ بعدی را تحریم کنیم تا زمانی که باشگاه پرسپولیس به خودش بیاد. اینجوری مسئولین بی کفایت پرسپولیس مجبور میشوند از سپاهان به فیفا شکایت کنند. مشکلات هواداران فقط در اصفهان نبوده است،در شهرهای زیر هم قبلا مشکل بوده :
  – تبریز
  -اهواز

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21665 بازدید

بازدید دیروز: 59877 بازدید

بازدید کل : 12997069 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر