سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
  |   نظرات: بدون نظر
1,242 نفر بازدید

شیری: ۲ قهرمانی در ۴ ماه؟ انتخابم خوب بود / امیدوارم برانکو در پرسپولیس بماند

پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم پرسپولیس گفت: از طریق رسانه‌ها در جریان وضعیت برانکو هستم اما از ته دل دوست دارم او بماند چون به پرسپولیس و فوتبال ایران کمک زیادی کرده است.
مهدی شیری در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی و احتمال جدایی برانکو از پرسپولیس صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

در دو هفته موفق شدید دو قهرمانی به دست بیاورید. در باره دبل کردن در قهرمانی صحبت کن.

خدا را شکر که اتفاق خیلی بزرگی رخ داد چرا که ۲۰ سال قبل پرسپولیس  موفق شده بود دبل کند و هیچ تیمی بعد از آن نتوانست این کار را انجام دهد. این یک موفقیت بزرگ است و من به همه هواداران و بازیکنان پرسپولیس  این موفقیت را تبریک می‌گویم.

 تو در نیم‌فصل به پرسپولیس  اضافه شدی. فکر می‌کردی در چهار ماه بتوانی دو قهرمانی به دست بیاوری؟

همه چیز به تصمیم خوبی که گرفتم برمی‌گردد. چرا که فکر می‌کنم یکی از بهترین تصمیمات زندگی من حضور در پرسپولیس بود و خوشحالم که اینجا هستم.

 فکر می‌کردی که در این مدت کم به دو قهرمانی با ارزش برسی؟

شرایط پرسپولیس به گونه‌ای است که هر بازیکنی اینجا می‌آید جاه‌طلب می‌شود و همه دوست دارند در پرسپولیس  جام بگیرند و قهرمان شوند. خدا را شکر که توانستیم دو قهرمانی به دست بیاوریم و از طرفی در لیگ برتر هم برای سومین سال متوالی قهرمان شدیم و اینها همگی نشان از شرایط درخشان پرسپولیس  دارد.

به نظر می‌رسد فقط افسوس پرسپولیسی‌ها برای قهرمان نشدن در لیگ قهرمانان آسیا است.

بله، واقعاً حیف شد که امسال حذف شدیم اما شک نکنید برای فصل آینده همه تمرکز خودمان را برای قهرمان شدن در آسیا می‌گذاریم. البته کار خیلی سختی است اما شدنی است و می‌توانیم قهرمان شویم.

 این روزها بحث ماندن یا رفتن برانکو از پرسپولیس باعث نگرانی هواداران شده است. تو در جریان این مسائل قرار داری؟

من هم از طریق رسانه‌ها در جریان این مسائل قرار گرفتم. اما از ته دل دوست دارم برانکو بماند چرا که او در این مدت به پرسپولیس  و فوتبال ایران کمک زیادی کرده است و همه ما امیدوار هستیم که او با ما در پرسپولیس بماند.

حسین ماهینی هم که برگشت و به نظر می‌رسد رقابت جذابی با هم در سمت راست پرسپولیس  داشته باشید.

خدا را شکر می‌کنم که حسین ماهینی برگشت و برای او آرزوی موفقیت دارم. مطمئناً برگشتن حسین می‌تواند یک رقابت جذاب را به وجود بیاورد و این مسئله به سود پرسپولیس خواهد بود چونکه در این شرایط این مسئله می‌تواند سمت راست پرسپولیس را بیمه کند.

 محافظت از قهرمانی خیلی سخت است و حالا فکر می‌کنی بعد از سه فصل قهرمانی می‌‌توانید فصل آینده هم روند خوبی که داشتید را ادامه دهید؟

به نظر من کار هر سال سخت‌تر می‌شود. شاید قهرمان شدن سخت باشد اما حفظ قهرمانی سخت‌تر است. امسال تیم‌های خوبی در لیگ حضور داشتند و دیدید که تیمی مثل پدیده هم برای اولین‌بار سهمیه گرفت. مطمئناً سال آینده کار از این سخت‌تر هم می‌شود. همه تیم‌ها به دنبال جذب بازیکنان خوب هستند اما من به این پرسپولیس امید دارم و بازیکنان به خصوص در هفته‌های آخر خیلی با هم هماهنگ شدند و این نوید وجود دارد که فصل آینده شرایط ما هم خوب باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20173 بازدید

بازدید دیروز: 30220 بازدید

بازدید کل : 24066394 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر