دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
  |   نظرات: ۲ نظر
1,686 نفر بازدید

طارمی: خمارلو خیریت را به من نسبت داد فردوسی پور دامن زد!/ وسط بازی می گویند بی غیرت!

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: متاسفانه پندار خمارلو کلمه خیریت را به من نسبت داد و عادل فردوسی پور هم به آن دامن زد و به همین دلیل وسط بازی به من می گویند بی غیرت و خیریت.

مهدی طارمی مهمترین سوژه دیدار ایران و چین بود زیرا این بازیکن هم برای تیم ملی گلزنی کرد و هم با دریافت کارت زرد بازی با ژاپن را از دست داد. دیداری که یکی از مهمترین بازیهای تیم ملی در چند سال اخیر است و بدون شک نبود طارمی می تواند زوج طلایی تیم ملی را در جام ملتها تحت تاثیر قرار بدهد.

طارمی در خصوص بازی با ژاپن که آن را از دست داد و پاس گلی که سردار به وی داد و همچنین مسائل مختلف صحبت کرد که متن آن را در زیر می خوانید:

ظاهرا از برد تیم ملی خوشحال هستی و از دریافت اخطار خیلی ناراحت…

به هر حال برد تیم ملی باعث شادی مردم شده و از این بابت هم خیلی خوشحال هستم. در مورد اخطار هم که فکر نمی کنم حقم بود.

چرا؟

من در قطر بازی می کنم و داور چند بازیکن تیم ما را می شناسد. اصلا فکر نمی کردم که داور در آن صحنه اخطار بدهد. متاسفانه شدید سر خوردم و به بازیکن حریف برخورد کردم و اصلا نشد که خودم را کنترل کنم.

و بازی بعد را هم از دست دادی…

بله. بازی را از دست دادم و طبیعی است که ناراحت باشم ولی به هر حال بچه های تیم ملی هستند و ما دارای بهترین بازیکنان هستیم.مطمئنا فرقی نمی کند من باشم یا بقیه. امیدوارم بازی را ببریم و به فینال برسیم.

در بازی قبل که با هم صحبت کردیم اشاره کردی که دوست دارم سردار باز هم گل بزند ولی او امروز در یک موقعیت خوب به خودت پاس داد. نظرت در مورد آن صحنه چیست؟

واقعا ما دوست داریم هم تیمی هایمان گل بزنند. این یک مساله واضح و مسلم است ولی در شرایط خاص به هم پاس می دهیم. من هم فرصت داشته باشم مطمئنا به بقیه بچه ها و از جمله سردار پاس می دهم. اما می خواهم صحبت دیگری هم داشته باشم.

چه صحبتی؟

در یک تورنمنت که چند بازی برگزار می شود ممکن است من و یا سردار و یا هر بازیکنی یک یا چند فرصت از دست بدهیم و این یک مساله طبیعی است ولی اینکه بعد از بازی ها این همه هجمه وارد کنیم که مثلا این اتفاق افتاد یا فلان شد اصلا کار درستی نیست!۳-۴ بازی دندان روی جگر بگذارید و بعد از آن اگر اتفاق بدی افتاد هر چه خواستید به من بگویید! متاسفانه شرایط طوری است که وسط بازی یکی به من می گوید خاک بر سرت و یکی می گوید بی غیرت و یکی می گوید خیریت!

ظاهرا خیلی ناراحتی…

این مسائل روی بازی کردن من و بقیه بچه ها تاثیر می گذارد. اصلا همه این چیزهایی که می گویند من هستم ولی آخرش چه؟ نمی دانم چگونه بگویم خدا از پندار خمارلو نگذرد گفت خیرت و این حرف را به من نسبت داد و عادل فردوسی پور هم به آن دامن زد و امیدوارم چنین اتفاقی رخ ندهد و ما کاملا موفق شویم فقط از همه می خواهم این ۲ بازی را دندان روی جگر بگذارند تا مسابقات تمام شود.

و صحبت آخر؟

از همه کسانی که از ما حمایت کردند تشکر می کنم و امیدوارم در بازی با ژاپن بچه ها شادی را به مردم هدیه کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “طارمی: خمارلو خیریت را به من نسبت داد فردوسی پور دامن زد!/ وسط بازی می گویند بی غیرت!”

 1. ۴و۶ گفت:

  ۰

  ۰

  طارمی باید برگرده
  مقصر مدیران بودن که قوانین بلد نبودن
  ضمنا میخواست تا اخر فصل بمونه نذاشتنش دستور از بالا بود که طارمی بیرون کنید مدیرعامل وهیات مدیره هم گفتن چشم

 2. ali گفت:

  ۰

  ۰

  خیریت هم از سرت زیاد آقای بی غیرت.
  تو بدترین شرایط تیمو ترک کردی که خودت باعث محرومیتش شدی…
  باید بهت بگن خریت نه خیریت..
  مظلوم پرسپولیس که همه الان براش شاخ شدن.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 25884 بازدید

بازدید دیروز: 42197 بازدید

بازدید کل : 20438887 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر