چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۲
بالا داخلی سه
 |  ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
  |   نظرات: ۶ نظر
1,816 نفر بازدید

طالقانی: درگیری‌های بازی استقلال خوزستان – پرسپولیس طبیعی و سطح پایین بود!/ اینکه هواداران بخواهند مدام انتقام‌ بگیرند, شایسته نیست

پرسپولیس نیوز: رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان معتقد است درگیری‌های که بین هواداران استقلال خوزستان و پرسپولیس در بازی روز گذشته رخ داد, طبیعی بود و سطح پائین بوده است.

عبدالکاظم طالقانی درباره حواشی بازی روز گذشته (پنج‌شنبه) تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس و درگیری‌های شدیدی که بین هواداران دو تیم در ورزشگاه غدیر اهواز به وجود آمده بود, گفت: اتفاقاتی که در این بازی‌ رخ داد, جای تاسف دارد, همیشه می‌گوییم تماشاچیان زمانی که به ورزشگاه می‌آیند, باید بیایند و از دیدن یک بازی لذت ببرند. چه در ورزشگاه آزادی و چه در ورزشگاه غدیر, انتظار می‌رود که تماشاگران خودشان را کنترل کنند و از بازی لذت ببرند که متاسفانه در بازی ورزشگاه آزادی (دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر) مقداری درگیری بوده که البته نه به شدت کلیپی که پخش کرده بودند و آن کلیپ صحت ندارد.

وی درباره کلیپ یاد شده, توضیح داد: یک کلیپی را تهیه کرده‌ بودند که در آن هواداران پرسپولیس علیه تماشاچیان خوزستانی‌ شعار می‌دهند که آن صحت ندارد, این را یقین داریم که صحت ندارد ولی در بازی هفته دوم در ورزشگاه آزادی برخورد‌هایی وجود داشته اما آنقدر شدت نداشته که بخواهند انتقام‌گیری کنند. حتی اگر بحث انتقام‌گیری وجود داشته کمیته انضباطی باید به آن رسیدگی کند. اینکه هر بازی بخواهند انتقام بازی قبل را بگیرند, این اصلاً شایسته مردم ما و تماشاگرانی که فقط برای دیدن بازی به ورزشگاه می‌آیند, نیست, چون قطعاً یک تعداد تماشاگر‌نما هستند که می‌خواهند نظم ورزشگاه را بر هم بزنند و اجازه ندهند که بقیه از بازی لذت ببرند.

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان در خصوص اینکه آیا ممکن است در بازی‌‌های بعدی نیز این اتفاقات رخ بدهد, تصریح کرد: خیر, تمهیداتی که نیرو‌های بازدارنده در این بازی هم انجام دادند, بسیار منطقی و خوب بود, مخصوصاً نیروی انتظامی که به خوبی برنامه‌‌ریزی کرده بود. تشکر می‌کنم از استاندار خوزستان و همه دستگاه‌‌های مراقبتی که با تلاش‌شان باعث شد در این بازی اتفاق خاصی رخ ندهد. درگیری‌هایی که در ورزشگاه رخ داد, در سطح خیلی پائین بود و نیرو‌های امنیتی به خوبی از درگیری‌های شدید‌تر جلوگیری کردند.

طالقانی در پاسخ به این سؤال که آیا تعداد نیرو‌های امنیتی در ورزشگاه کم نبوده است, گفت: خیر, تعداد نیرو‌ها به اندازه کافی بوده و در درگیری‌ها مسلط بودند. زمانی که ۲ نفر درگیر می‌شوند نیرو‌ها باید به نحوی کار کنند, که امنیت برقرار شود که فکر می‌کنم به خوبی این کار انجام شد, چون در درگیر‌ی‌ها احتمال صدمات زیاد است.

وی راجع به درگیری‌های بازی پرسپولیس و فولاد خاطرنشان کرد: اتفاقات بازی قبل آنقدر شدید نبود و درگیری‌های بازی دیروز هم طبیعی بوده است. سوءاستفاده برخی‌ها که اهل فوتبال نبودند و فقط می‌خواهند فضای جامعه را خراب کنند, قطعاً در این اتفاقات و این تحریکات دست داشته‌اند که البته موفق نبودند, هرچند که اگر تماشاچیانی هم نمی‌توانند احساسات‌شان را کنترل کنند, باید از ورود‌شان به ورزشگاه جلوگیری شود. باید این افراد شناسایی شوند و برخورد قانونی با آنها شود.

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان راجع به آمار مصدومان و خسارتی که به ورزشگاه غدیر اهواز زده شده است, گفت: هنوز آماری از مصدومان نداریم و درباره خسارت نیز باید از اداره کل ورزش استان سؤال کنید, چون ورزشگاه در اختیار ما نیست.

وی درخصوص اینکه امسال استان خوزستان ۴ تیم در لیگ برتر دارد, یادآور شد: این کار را سخت می‌کند اما بابت داشتن این پتانسیل خوشحال هستیم. به هرحال دارندگی است و برازندگی (باخنده)

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال به کجا رسید, عنوان کرد: درباره کی‌روش باید از تاج سؤال کنید اما چیزی که تا الان ما از آن مطلع هستیم این است که ایشان با ما قرارداد دارد, انشالله. بحث‌های نهایی را تاج باید اعلام کند.

وی درباره اینکه آیا قرارداد کی‌روش امضا شده است, گفت: اینکه قرارداد امضا شده یا خیر را نمی‌دانم اما توافقات نهایی انجام شده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “طالقانی: درگیری‌های بازی استقلال خوزستان – پرسپولیس طبیعی و سطح پایین بود!/ اینکه هواداران بخواهند مدام انتقام‌ بگیرند, شایسته نیست”

 1. حمید گفت:

  ۱۲

  ۲

  برشرفتون لعنت که راس بگید…..آشغالی عوضی ..شما آدمید ؟ به خدا که نیستید ..غلط میکنید هوداری گاوتون شعار خلیج عرب میدن …..غلط میکنید سنگ پرتاب میکیند سمت بازیکنا و تیم پرسپولیس ……..وحشیاااااا…گاوید گااااااااااااااااو……مرده شور هرچی استقلال و استقلالی رو هم بردن

 2. hamid گفت:

  ۰

  ۰

  نظرش بد نیست اما کامل صحت ندارد دارند گل روش میکنند.اهواریها پرچم آتش زدندباید مجازات شوند.ما هواداران پرسپولیس یک قدم کوتاه نمی آییم.الان چندسال است در اهواز این اتفاق میافتد اگر مسوولین پرسپولیس عرضه دارند باید بگویند دراهوار بازی نمیکنند درتهران که سنگ پرانی نبست.باریکنان اصلی پرسپولیس پرسپولیس را تنها گذاشتن و رفتن اما درمورد اهواز کوتاه نمیان وکرنه دیگر پرسپولیس وورزش مهم نیشت نردم آنقدر بدبختی دارند که فکر پرسپولیس هم نبستن.این همه بازیکن قرمز وابی وزرد وسبز رفتن خارج یک ریال به جیب مردم نرفته است.

 3. متین گفت:

  ۱۴

  ۰

  خیلی عادی بود اصلا چیزی نشد که فقط باید پنج شش نفر میمردن تا جدی میشد

 4. می گفت:

  ۸

  ۰

  ۱.اگردربازی پرسپولیس وفولادفحاشی وتوهینی شده چرا ناظر بازی گزارش نداده؟
  ۲.اگر فحاشی وتوهینی شده چرا فولاد شکایت نکرد که هیچ وگفتن هیچ توهینی به مانشده؟
  ۳.اگر اون کلیپ ساختگی بود چرا باشگاه پرسپولیس وفولادشکایت نکردن؟
  ۴.اگراون کلیپ ساختگی بود چرا این دوتیم یه بیانیه صادر نکردن تا وضع به اینجانکشه؟
  ۵.اگر واقعا توهینی درآزادی نشده چرا قبلش گزارشگر مسابقه توجیح نشد؟
  بله از ماست که برماست واقعا چرا گذاشتیم کاربه اینجابکشه؟

 5. ع.م. گفت:

  ۷

  ۱

  به هر حال به هدف خودتون رسیدید و با یک بازی کثیف و دفاعی خشن، جلوی پرسپولیس رو گرفتید.
  از نظر شما، باران سنگ هم در شهر شما طبیعیه. ولی فقط برای پرسپولیس. در مقابل شیشتقلال ، شما مثل موش هستید و توی یک کیسه آبی. شما لیاقت داشتن چهار تیم رو ندارید. کاش نظارت بیشتری روی تیمهایتان داشتید.

 6. ایرانی گفت:

  ۸

  ۱

  دهنت ببند تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده بود…..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 44545 بازدید

بازدید دیروز: 55820 بازدید

بازدید کل : 11236811 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر