یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۳
بالا داخلی سه
 |  ۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۴:۰۵
  |   نظرات: ۱۱ نظر
3,070 نفر بازدید

عرب:‌ پرسپولیس شانس صعود دارد/ فتاحی برچه اساسی از سهمیه بیشتر سپاهان حرف زده؟

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌دانم سعید فتاحی براساس کدام قانون گفته که اگر هواداران پرسپولیس نیایند بیشتر از ۱۰ درصد از سکوهای ورزشگاه را به هواداران سپاهان خواهد داد.

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص حاشیه‌هایی که باشگاه الاهلی عربستان قبل و حین بازی با پرسپولیس انجام داده بود، گفت: متأسفانه باشگاه الاهلی حاشیه‌سازی را از قبل از بازی آغاز کرد و ما هم اعتراض جدی خودمان را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کردیم. البته می‌دانید که کنفدراسیون فوتبال آسیا به این زودی پاسخ نمی‌دهد اما ما منتظر پاسخ آنها به اعتراض جدیدی که داشتیم، هستیم. آنها هم در بحث بلیت‌فروشی کارشکنی کردند و هم اینکه بازیکنان‌شان وقتی به ما گل زد رفتار دور از بازی جوانمردانه انجام داد و ما همه این موارد را به صورت مکتوب اعلام کردیم و پیگیر آن هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس چقدر شانس صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را دارد اظهار داشت: فعلاً دو بازی دیگر مانده و ما در این دو بازی باید پیروز شویم. اما در حال حاضر همه تمرکز ما روی بازی با سپاهان در روز جمعه است. ما باید در این بازی نتیجه خوبی بگیریم و با قدرت بیشتری مسابقات را ادامه دهیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه اگر تا قبل از هفته بیست و نهم قهرمانی‌شان در لیگ برتر قطعی شود چه برنامه‌هایی برای مراسم جشن قهرمانی در بازی با ماشین‌سازی خواهید داشت، ادامه داد: فعلاً به این مسائل فکر نکردیم اما در صورتی که چنین موضوعی اتفاق بیافتد باید هماهنگی‌هایی با سازمان لیگ انجام شود.

عرب در خصوص اظهارات سعید فتاحی مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر که گفته بود اگر در بازی با سپاهان پرسپولیسی‌ها ۹۰درصد ورزشگاه را پر نکنند صندلی‌های اضافه به هواداران سپاهان داده می‌شود، افزود: قانونی که در این باره وجود دارد این است که ۱۰ درصد از صندلی‌ها به هواداران تیم میهمان می‌رسد اما من نمی‌دانم این قانونی که سعید فتاحی از آن صحبت کرده برای کجا است! البته من امیدوارم که هواداران ما حضور حداکثری داشته باشند و ورزشگاه را پر کنند تا شاهد یک برد خوب مقابل سپاهان باشند اما من نمی‌دانم این قانونی که فتاحی از آن صحبت کرده برای کجا است و کجای قانون چنین حرفی آمده است؟! امیدواریم که سازمان لیگ به قانون ۱۰ درصدی عمل کند و هواداران ما هم به استادیوم بیایند تا در این بازی سرنوشت‌ساز یاور پرسپولیس باشند. برای من سؤال است که فتاحی از کدام قانون در این خصوص حرف زده است؟

مدیرعامل پرسپولیس در پایان در خصوص انتقادهایی که به سهند حبیب‌زاده مشاور او در برخی رسانه‌ها مطرح شد، تصریح کرد: حبیب‌زاده مشاور من است و شبانه‌روز در پرسپولیس زحمت می‌کشد اما متأسفانه برخی رسانه‌ها حواشی ایجاد می‌کنند تا ندانسته در مسیر رقبا حرکت کنند. پرسپولیس مشکلات زیادی دارد و ما تلاش می‌کنیم که این حاشیه‌ها برطرف شوند و امیدوارم که حاشیه‌‌های بیخودی برای ما درست نکنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “عرب:‌ پرسپولیس شانس صعود دارد/ فتاحی برچه اساسی از سهمیه بیشتر سپاهان حرف زده؟”

 1. 36 گفت:

  ۳

  ۰

  شانس دارد اگر شما پول بچه ها وبرانکو رو بدی و روحیشون بهتر بشه

 2. ارتش سرخ گفت:

  ۱

  ۰

  اینارو ول کن جناب عرب فکری بحال تیم کن پول نگرفتن مربی یکساله پولش نگرفته بازیکن پاداش نگرفته خوب معلومه انگیزه ندارن به تیم خودت بچسب رفتی اعتراض کردی یعنی چه مرد حسابی تیم رو جم کن پول بیار نمیتونی برو برو بسلامت تا یکی دیگه بیاد

 3. یه پرسپولیس یه‌بهبهان گفت:

  ۴

  ۰

  فتاحی‌یک‌آدم بیخود وهرزی‌است که غلط زیادی میکند،بایدبیشترازده‌درصدبهشون‌جاداده نشه اونم‌ طبقه دوم.هواداران
  عزیز جمعه را برای زردکها جهنم خواهیم کرد وقلعه رافتح،به‌امیدخداقهرمانیم

 4. 1010364 گفت:

  ۱

  ۰

  بجای اینکه هر روز مصاحبه کنی مشکل مالی رو حل کن بی عرضه با این اسپانسر کیسه کش و به درد نخور قرارداد رو فسخ کن این اسپانسر درامدش از ماست ولی پولاش واسه کیسه نابود کردید تیم رو هم شما و هم اسپانسر ما اسپانسر مشترک نمیخایم اسپانسر ما باید با کیسه جدا باشه تا دیگه از این مشکلات پیش نیاد

 5. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۱

  ۰

  بلیت فروشی دراختیار میزبانه و یک صندلی بیشتر ندید.ضمنا بلیت که در ورزشگاه فروخته نمیشه که مازاد سهمیه بیان داخل

 6. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  بجای اعتراض به حرکات همیشگی عربها لحظه گل زدن به ایران و باشگاههای ایران خصوصا رسپولیس و استقلال آقای عرب به اربابات تو وزارت ورزش بگو خجالت بکشن بازیکن خوب واسه نمایندگان ایران تو آسیا بگیرن تا اینطوری تحقیر نشیم؛ اونا نه تنها بازیکن خوب نمیگیرن بلکه پول و حق سرمربی خوبمون حتی از محل درامد میلیون دولاری تا فینال آسیا که پول خود باشگاست نمیدن!!!!

 7. با افتخار پرسپولیسیم گفت:

  ۲

  ۰

  آقای عرب لطفا توضیح بدهید که چرا اسپانسر مشترک پرسپولیس و کیسه از ۲۱ میلیاردی که متعهد شده به هر کدام از تیمها بده تنها ۶ میلیارد رو به پرسپولیس داده؟.ولی طبق گفته برخی مدیران استقلال تیم کیسه مبلغ قرارداد فصل بعد رو هم از اسپانسر گرفته و پیشخور کرده.
  به نظر من ایرانسل اسپانسر مشترک سرخابیها پول امسال پرسپولیس رو به حساب استقلال واریز کرده.و این خیانت در حق من هواداره پرسپولیسه که به خاطر کمک به تیم مورد علاقم از این اپراتور استفاده میکنم.به نظرم تمامی پرسپولیسیها باید جواب دندان شکنی به این اسپانسر خائن بدن.و مدیران نالایق پرسپولیس هم جواب بدن چطوری وقتی پرسپولیس اینقدر مشکل مالی داره اجازه دادند که تیم رقیب فقط از قرارداد اسپانسر منتفع بشه؟

 8. علی گفت:

  ۱

  ۰

  بازی با سپاهان همه باید ورزشگاه رو پر کنیم و حتی اگه جای خالی بود مدیران ما نباید اجازه بدن بیشتر از ۱۰ درصد به سپاهان بلیط بدن. ضمنا بنظر من هتریک توی لیگ برتر که همه کری دارن و مدعی هستن تاریخساز میشه و مهمتر از لیگ اسیاست . حواسمونو جمع کنیم .

 9. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو نباید جلوی سپاهان برای مساوی بره چون بعدشم شاید در تبریز باختیم و قهرمانی پر. تازه از کجا معلوم که بازی با ماشین و پارس رو از الان بگیم بردیم. پس فقط باید برای برد جلوی سپاهان بریم. تعویضها هم زودتر باشه تا خستگی کمتر باشه. ضمنا کریمی و شریفی برای تعویض بهتر از اسدی هستن.

 10. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  اینهمه مدیره کارنامه دار،نمیدونم چراشماروانتخاب کردن؟چیزى جزحرف زدن بیزحمت انجام بده تیم داره ازهم میپاشه اگه هم عرضشوندارى استعفاء بده ،آقاى وزیرریدى بااین انتخابت،آقایون بایدجلوى وزارت دوباره تجمع کنیم چطوراستقلا ل اینقدرپول داره تازه اینهمه بازیکنم خریده ولى ماکه تازه پاداشم گرفتیم نداریم

 11. علی گفت:

  ۱

  ۰

  ممنون آقای عرب :
  ولی خواهشاً یک حرکتی درباره زمان بازی آخر لیگ قهرمانان بفرمایید تا اینکه اولاً بازی با السد با بازی الاهلی – پاختاکور همزمان باشد در ثانی بازی در ماه مبارک برگزار میشود ترتیبی اتخاذ فرمایید بازی بعد از ساعت ۲۱ باشد نه ساعت ۱۹:۳۰ که هنوز اذان مغرب هم نگفتن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27616 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11465047 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر