جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶
 |  ۱۶/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
  |   نظرات: ۱۹ نظر
2,811 نفر بازدید

عرب: براساس وعده وکیل برانکو، تلاش می‌کنیم عمده مطالبات او را پرداخت کنیم/ صحبت از مهندسی نتایج ناشی از خرافات یا توهم است

پرسپولیس نیوز: ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد، صحبت از مهندسی نتایج،‌ ناشی از خرافات یا توهم است.

ایرج عرب درباره زمزمه‌های پیوستن برانکو ایوانکوویچ به تیم فوتبال الاهلی عربستان اظهار داشت: صبح روزی که برانکو به کرواسی رفت، جلسه‌ای با او درباره مسائل آینده باشگاه و لیست بازیکنان برای فصل آینده داشتیم. برانکو لیست بازیکنان مورد نظرش را به ما ارائه و درباره مطالباتش با امور مالی باشگاه صحبت کرد. او عدد قطعی طلبش را پذیرفت و باشگاه هم بحثی در این باره نداشت. قرار شد مطالبات برانکو در چند روز آینده به صورت حضوری پرداخت یا به حسابش واریز کنیم.

وی ادامه داد: پس از رفتن برانکو، مسائل حاشیه‌ای مطرح شد. وکیل او نامه‌ای به باشگاه ارسال کرد که ما باید مطالبات برانکو را ظرف دو هفته پرداخت کنیم. نمی‌توان به شایعات توجه کرد. وقتی دو هفته فرصت هست، امکان ندارد که می‌گویند ۱۰ روز دیگر برانکو با باشگاه دیگر قرارداد می‌بندد. بر اساس وعده دو هفته‌ای وکیل برانکو تلاش می‌کنیم بخش عمده مطالبات را پرداخت کنیم. مشکلات مالی را نباید کتمان کرد. ما قراردادها را ابتدای فصل با دلار ۴ هزار تومانی بستیم، اما دلار الان ۱۵ هزار تومان است. مثلاً اگر ۸۰۰ هزار یورو در آن زمان ۳ میلیارد تومان باشد، الان خیلی افزایش یافته است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه عدم پرداخت‌ها ناشی از سهل‌انگاری نیست، تصریح کرد: باید به تعهدات‌مان پایبند باشیم، اما اگر خللی ایجاد می‌شود، به خاطر این است که درآمد حاصل از اسپانسر از قبل بسته شده و ما تلاش خود را می‌کنیم. در سه روز تعطیلی، تمام تلاش خود را می‌کنم و روزی ۱۰۰ تلفن جواب می‌دهم. شاید سهل‌انگاری بخشی از آن باشد، اما عمده مسئله، مشکلات اقتصادی، درآمد ثابت و هزینه‌های رو به افزایش وحشتناک است.

عرب که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد، در مورد استعفایش از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: استعفا به این معنا نبود. مسائل مالی و حاشیه‌ای به باشگاه فشار می‌آورد و با وزیر ورزش و جوانان درباره این فشارها صحبت کردم. او گفت که باید با قدرت به کارم ادامه دهم و من هم همین تصمیم را گرفتم. این صحبت‌ها بیشتر حاشیه‌سازی بود تا اینکه واقعی باشد.

وی درخصوص نقش کانون هواداران در حاشیه‌های اخیر فوتبال ایران گفت: نباید روی کانون هواداران تا این حد مانور دهیم. این کانون باید وظیفه جزئی مانند ساختن و هماهنگ کردن شعارها را داشته باشد. باید اصولی چون شماره‌گذاری صندلی‌ها، نصب دوربین‌ها و کنترل الکترونیکی بلیت‌ها در ورزشگاه استانداردسازی کنیم، اما این زیرساخت را نداریم و به کانون هواداران نقش خیلی بالاتر می‌دهیم. به هر کسی که این وظیفه را بدهید، چنین مشکلاتی ایجاد می‌شود.

« افراد حاضر در ورزشگاه باید مشخص باشند.»، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این جمله اظهار داشت: نباید ۵۰ تا ۱۰۰ هزار فرد ناشناخته و غیرکنترل‌شده وارد ورزشگاه کنید و توقع داشته باشید اعضای کانون هواداران، جمعیت را کنترل کند. این کار نادرستی است که اختیار امنیت را به یک نفر بدهید و اینکه آن یک نفر فکر کند می‌تواند امنیت را ایجاد کند یا آن را به هم بزند. رد این صورت کار از دست شما خارج است. این نقش باید کمتر باشد و باید زیرساخت‌ها را درست کنیم.

عرب درباره برنامه باشگاه پرسپولیس برای کانون هواداران باشگاه تصریح کرد: این کانون با ما هماهنگی دارد. اینکه برخی می‌گویند فضای مجازی ما تحت نظارت کانون هواداران است، یک اشتباه است. برای فصل آینده تلاش می‌کنیم شرایط بهتری برای کانون هواداران در نظر بگیریم و ایرادات را برطرف کنیم، اما تا زیرساخت‌ها درست نشود، همین مشکلات پابرجا می‌ماند.

وی درباره حاشیه‌های فینال جام حذفی خاطرنشان کرد: در ایجاد یک درگیری، علت و معلول داریم که باید به علت‌ها بپردازیم. بررسی این موضوع بسیار ساده است و نیاز به کارشناسی و تحلیل ندارد. همه می‌دانند که پرسپولیس قطعاً پرطرفدار است و باید این را در نظر می‌گرفتیم که پرسپولیس هواداران زیادی در خوزستان و استان‌های همجوار دارد. باید ورزشگا متناسبی در نظر گرفته می‌شد که نشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه افزود: جایگاه داماش به عنوان حق مسلم این باشگاه باید خالی می‌بود. باید تعداد هواداران احتمالی این تیم که به ورزشگاه می‌آمدند، پیش‌بینی می‌شد. تعداد کل تماشاگران داماش به ۲۰۰ نفر نمی‌رسید. این اتفاقات به خاطر در نظر نگرفتن ورزشگاهی با گنجایش لازم و خالی نگه نداشتن جایگاه هواداران داماش رخ داد. گفتند قبلاً ورزشگاه بسیار پیشرفته امام رضا (ع) مشهد را برای فینال در نظر گرفته‌اند که کار خوبی بود.

« ورزشگاه فولاد استاندارد است، اما نه منتاسب با شرایط بومی ما. بلکه متناسب با فوتبال اروپا که فاصله کمی میان زمین و تماشاگران وجود دارد.»، عرب با بیان این جمله گفت: دیدیم که ۱۰-۲۰ جیمی جامپ در بازی فینال به زمین آمد. در این صورت شما چقدر می‌توانید نیرو بچینید؟ ۷۰  درصد امنیت ورزشگاه آزادی به ساختار این ورزشگاه مرتبط است. می‌توانید ۸۰ هزار نفر را در آزادی در طول ۲۰ دقیقه تخلیه کنید. پارکینگ‌ها، راه‌های ورود و خروج بسیار خوبی در ورزشگاه آزادی وجود دارد. نیروهای امنیتی باید بخش کوچکی از تأمین امنیت را در دست داشته باشند، نه کل کار.

وی در مورد مطرح شدن مسائلی چون مهندسی نتایج در فوتبال ایران اظهار داشت: اتخاذ تصمیمات خارج از زمین و مهندسی نتایج، یا خرافات است یا توهم. این بحث‌ها واقعیت ندارد، مطرح شدن آن به ضرر ماست و ما را از فوتبال پاک دور می‌کند. شکایت شدیداللحنی در این راستا به کمیته اخلاق نوشتیم و امیدوارم این شکایت یک بار به صورت جدی بررسی و نتیجه آن اعلام شود. فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق باید از هر کسی که اتهام می‌زند، دلیل بخواهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه اگر فرد اتهام‌زننده برای حرفش دلیل نداشت، باید با او برخورد جدی شود، تصریح کرد: اگر کسی ادعایی دارد، باید به دنبال شواهد باشیم. نباید فضای کشور را متشنج و اتهاماتی را به افراد و سازمان‌ها وارد کنیم. نباید ضعف و ناتوانی افراد یا مدیریت را بخواهیم با این مباحث بپوشانیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

19 Responses to “عرب: براساس وعده وکیل برانکو، تلاش می‌کنیم عمده مطالبات او را پرداخت کنیم/ صحبت از مهندسی نتایج ناشی از خرافات یا توهم است”

 1. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  استقلال ۲٫۲ میلیون یورو به شفر و ۵ میلیون یورو استراماچونی میده و با چراغ خاموش وارد بازار نقل و انتقالاتی هم شده ،
  سپاهان بازیکن ۴ میلیاردی میخره ،
  مدیرعامل پرسپولیس هم شبانه روز درباره دادن طلب برانکو مصاحبه میکنه.
  ، دریغ از تعیین تکلیف سرمربی
  ، دریغ از مذاکره با یه بازیکن
  ، معلومه کدام تیم ها حکومتی هستند و حمایت میشن و کدام تیم مردمی هست و تنها هواداراش نگران اون

 2. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اینطور که بوش میاد اینا نمیخوان با برانکو تسویه کنن یعنی اصلا نمیخوان بمونه چون دیگه خیلی داره قهرمان میشه و داره به یه سریا فشار میاد.. بیخود نبود افشین قطبی از فولاد جدا شد.. چقدر ما هوادارا ساده ایم

 3. Kasraaa گفت:

  ۰

  ۰

  اقای عرب جان مادرت جان بچه هات اگر توانایی جذب منابع مالی و حفظ برانکو و جذب بازیکن و تقویت تیم را نداری سریعتر بدون اتلاف وقت استعفا بدهید اجازه بدهید مدیری چون گرشاسبی کار را در دست بگیره .با تیمی که گرشاسبی با اون شرایط سخت بست وسط راه اومدن و کسب دوجام به پای شما نوشته نخواهد شد و نتیجه کار شما فصل اینده مشخص خواهد شد اقای عرب. این تیم و نتایج ان تنها دلخوشی و شادی ما هواداران است ان را از ما نگیر اقای عرب

 4. محسن گفت:

  ۰

  ۰

  اخه چرا اسپانسر خارجی نمیگیرید تا کل مشکل ارزی باشگاه حل بشه چه طور هواپیمایی قطر کل دنیا اسپانسر میشه ولی نمیتونه واقعا اسپانسر پر هوادارترین تیم آسیا بشه به خدا اگه بشه اصلا اسپانسر داخلی دیگه نیاز نمیشه که بخوان سهم یه باشگاهی را بدن به یه باشگاه دیگه

 5. فرشاد گفت:

  ۰

  ۰

  اقای عرب با فراری دادن برانکو فقط ناله و نفرین هواداران را برای خود و خانواده خواهی خرید و در امان و ارامش زندگی نخواهی کرد.تنها دلخوشی هواداران را ازشون نگیر .پولی که باید بدهید را زودتر بدهید که برانکو از پرسپولیس نرود

 6. عشق پرسپولیس گفت:

  ۸

  ۰

  بیاین یبار برای همیشه تکلیفمون رو معلوم کنیم چرا تیممون نباید خصوصی باشه؟ تا چندساله داریم جون میگیریم دوباره مافیای قدرت کیسه کشا و ترترا و شله زردا دارن مربیمون رو فراری میدن. بریم جلو وزارت تجمع و حقمون رو بگیریم

 7. arya گفت:

  ۹

  ۰

  همه فوتبال دوستان می دانند که رقیبان پرسپولیس از حسادت این همه موفقیت پرسپولیس دارند می میرند و همیشه سعی در کمرنگ کردن موفقیتهای پرسپولیس داشته اند. ما همه قهرمانیهای قلعه نوعی با سپاهان و استقلال را دیده ایم که چگونه با کمک داوران امیر قلعه نوعی شد. جدول اشتباهات داوری را هم دیده ایم که تیمهای قلعه نوعی بیشترین سود را برده بودند. خیلی شرم آور است که رقیبان پرسپولیس از روی حسادت ناجوانمردانه بدون مدرک زیر سوال می برند, یکی می گوید معاون وزیر پرسپولیسی است و داوران هوای پرسپولیس را دارند , قلعه نوعی دم از مهندسی جلوه دادن قهرمانی پرسپولیس می زند!!!! ما از قلعه نوعی فقط یک سوال داریم اگر مرد باشد باید جواب بدهد . گرفتن پنالتی ناحق به سود سپاهان آن هم در دقیقه ۱۱۱ هم مهندسی شده بود ؟؟؟ اگر آن پنالتی مسخره گل می شد و سپاهان برنده می شد باز هم می گفتید مهندسی شده است؟؟؟ چرا ناتوانی های خودتان را مردانه قبول ندارید؟؟؟ چرا سعی دارید بزرگی و شخصیت دیگران خدشه دار کنید ؟؟؟ این رسم مردانگی است ؟؟ آیا برانکو در دیگر کشورها که قهرمانی های پی در پی کسب کرده باز هم مهندسی شده بوده است؟؟؟شرمتان باد که مایه ی شرمساری این فوتبال شده اید.

 8. Kasra گفت:

  ۷

  ۲

  دوست عزیز احمق آقای عرب و دارو دستتون شما که در نهایت باید پول برانکو رو بدید چه بره چه بمونه
  پس جور کنید و بدید به موقعش که تیم ضریه نخوره؟؟؟
  چرا پرسپولیس رو خصوصی نمیکنید چرا نمیدید دست هوادارا وقتی از نظر مالی تامینش نمیکنید شماره حساب میدید مردم پول بریزن براتون اونوقت موفقیتهای تیم به اسم وزارت ورزش باشه؟؟؟ما نمیخوایم تیم ما دولتی باشه…
  هر سال به اینجای فصل که میرسیم کارمون میشه استرس و خون دل خوردن سپاهان همه بازیکنا رو داره میگیره با تراکتور
  آقا پول مردم رو بدید وای به حالتون برانکو بره

 9. پسر پرسپولیسی گفت:

  ۱۰

  ۰

  بابا به پیر به پیغمبر این ۲ هفته فرصت فقط بخاطر اینه که بدون شکایت و شکایت بازی بره.

  یکم انصافم چیز خوبیه. شما خودت ظرف یک سال بهترین کارایی رو برای یه شخص یا مجموعه داشته باشی و همه اش بهت وعده بدن که فردا، پس فرداف دو هفته دیگه، دو ماه دیگه و… خداوکیلی سال بعدم براشون کار میکنی؟؟؟

  اگه پولو تا چند روز دیگه بهش دادن و اونم حاضر شد اون قرداد رو اولیه با الاهلی رو نادیده بگیره یعنی خیلی خیلی خیلی خیلی مرده. که با وجود این همه اذیت بازم برگرده.

  خدایا خودت جفت و جور کن. چون از دست هیچ مدیر و رئیسی دیگه کاری بر نمیاد.

 10. مجید گفت:

  ۹

  ۰

  جالبش یه سری پیشکسوت مفت خوره که هر جا پول باشه اونجا هستن وقتی تیم به مشکل میخوره همشون ساکتن ۶ ماه پیش میگفتن پول اصلا برامون مهم نیست حاضریم با هر قیمتی پرسپولیس و بخریم هر روزم مصاحبه میکردن الان که تیم به مشکل مالی خورده همشوت ساکتن اقای پروین پرسپولیس ۷۰۰ میلیارد نمیخواد با ۲ میلیارد کارش راه میوفته

 11. عشق پرسپولیس گفت:

  ۳

  ۱۸

  کم با شعور مردم بازی کنید. برانکو اگه میخواست بمونه که به شما لیست میداد. من به شخصه احترام میزارم به تصمیم برانکو . برانکو فقط جام آسیایی برای ما نیاورد پس طبیعتا سخته دوباره به بازیکنا انگیزه بده ما جام بگیریم. طبیعی بود تو اوج خداحافظی کنه. مطمئن باشین الاهلی رو قهرمان آسیا میکنه. برانکو میدونست با این اوضاع اقتصادی کشورمون بزودی به مشکل میخوره و درست هم فکر کرد. ماهم بهتره با احترام تمام تصمیم پروفسور رو قبول کنیم و اذیتش نکنیم. مطمئنم اگه حمایتی که از برانکو کردیم و از یحیی بکنبم تیممون به مراتب قویتر خواهد شد. مطمئنم یحیی تیمی هجومی خواهد ساخت شک ندارم. فقط همه جوره باید حمایتش کنیم. اگه یحیی هم نشد برا امسال تارتار عالیه

 12. عشق پرسپولیس گفت:

  ۱۰

  ۸

  برانکو رفت شک نکنید. حالا ببینید چطور میراث برانکو رو نابود میکنن. خداروشکر هنوز سرخوشیم بابت جامایی که برامون آورد. تا چندسال اشباعیم از جام. فقط جان مادرتون یحیی رو سرمربی کنید و لاغیر. نرین سراغ آقا قلدره

 13. Morteza گفت:

  ۱۰

  ۵

  لطفا مجددا استفا بده و جاتو با آقای محمد نبی عوض کن. از شما با لیاقت تره

 14. رضاضدکیسه گفت:

  ۱۰

  ۱

  آقای عرب خودتو عرب کردی مدیریعنی کسی که کاری از دستش برمیاد که دیگران نمیتونن اگه اینجور باشه که تو مدیریت میکنی خب منم میتونم مدیر عامل شوم خجالت بکش کم هی بگو در تلاشم در تلاشم از نیم فصل دوم تاحالاهی حرف بلغور میکنی که مطالبات برانکو رو میدم ولی هربار دروغ میدی باز صدگل به جمال برانکو که حاضره باتوی آماتور کار کنه بابا بس کن بدردنخور

 15. پرسپولیس گفت:

  ۱۵

  ۱

  ما بزرگترین و پر هوادارترین باشگاه ایرانیم،ولی خنده دار که حتی نمی تونیم یک میلیون دلار پول مربی بدیم!!!!
  جالبه گشوری که از لحاظ ذخایر نفتی و معدنی جز ۱۰ کشور اول دنیای هستیم.ولی بزرگترین تیم باشگاهی ۱ میلیون دلار پول نداره و هر روز باید گرفتار مشکلات اقتصادی باشه!!!
  مشکل اصلی اینه که فقط از بالا تا پایین کشور هیچکس نمیخواد واقعیت رو بپذیر و فقط شعار میدن و ما هم همیشه دلمون رو به این شعارها خوش میکنیم و معلوم داریم با چه سرعتی به سمت پرتگاه نابودی می ریم!!!
  میگن مشت نشونه خرواره.وقتی نمیتونه یکی از بزرگترین باشگاههای کشور و موفقترین ۱میلیون دلار جور کنه و تو این وضعیت چشش به جیب مردمیه که خودشون گرفتار سخت ترین شرایطن،واقعا تاسف داره که ما با این همه سرمایه مادی چرا امروز به اینجا رسیدیم!!!
  هیچ کسم یکبار از خودش این سوال نمی پرسه؟؟؟چرا ما الان باید توی این وضعیت باشیم؟؟!!!
  همین فردا میان دوباره یک سری وعده بهمون میدن دور از جونمون هممون هر میشیم و یادمون می ره!!!!
  خدا خوش رهم گنه.ما هم بتونیم یکبار برای همیشه یک تصمیم درست بگیریم و کمی عمیق به این مسائل فکر کنیم.تا دیرتر از این نشده و بخوابم که همین اقای عرب شفاف بیاد بگه که این همه در آمد داخلی از اسپانسر و آسیا کجا هزینه شده؟؟؟خوبه که پارسالم محروم بودیم و اول فصل بازیکن نگرفتیم.ولی الان به عالم و آدم گرفتاریم.خدایا خودت میدونی که دلم واقعا برای خودم و باشگاه و تمام علایقم که یکی یکی همش داره نابود میشه میسوزه و افسوس میخورم.چرا؟؟؟

 16. پرسپولیس و بس گفت:

  ۸

  ۲

  با سلام لطفا پیشنهاد من را به گوش آقای عرب برسانیید، برای یک بار هم شده از هواداران خارج از ایران تقاضای کمک مالی کنییددر چند کشور شماره حساب بدهید تا کمک مالی خود را به آن حساب واریز نماییم

 17. Nimaa گفت:

  ۱۵

  ۱

  Jجون مادرت اگر توان جذب منابع مالی و تقویت تیم را نداری وقت را تلف نکن زودتر استعفا بده یکی مثل گرشاسبی و طاهری بیاد که قبل از اتمام لیگ بازیکنان موردنظر برانکو را جذب کرده بودند. شما فقط بلدی امروز فردا کنی و وعده الکی بدی

 18. Adel گفت:

  ۱۶

  ۲

  مهندس برانکو هست که شما مامور شدی که از پرسپولیس بیرونش کنی . هوادار رو احمق فرض نکن آقای عرب

 19. عشق پرسپولیس گفت:

  ۹

  ۹

  دوستان با صحبتهای رییس باشگاه الاهلی دیگه مطمئن شدم برانکو داره میره. این دوهفته رو هم فقط فرصت داده که مطالباتش رو بگیره. نمیدونم چه گندی زدن که برانکو داره میره ولی ما نباید خودمون رو بباریم باید هرجور شده یحیی را بیارن. باید خسارتش رو بدن به پدیده. بهتر از یحیی نداریم. بخدا برانکو داره میره شک نکنید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5173 بازدید

بازدید دیروز: 45196 بازدید

بازدید کل : 14349092 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر