جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۲/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰
  |   نظرات: ۴ نظر
2,256 نفر بازدید

عرب: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در دادگاه عالی ورزش دفاع می‌کنند/ با توجه به مستندات طبعاً رأی به سود پرسپولیس خواهد بود

پرسپولیس نیوز: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به مستنداتی که در اختیار سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال وجود دارد طبعاً باید در دادگاه عالی ورزش رأی به سود پرسپولیس تأیید شود.

ایرج عرب در خصوص سفر نمایندگان باشگاه پرسپولیس به سوئیس برای حضور در دادگاه عالی ورزش گفت: ما فردا صبح عازم سوئیس خواهیم شد اما طبعاً این پرونده به لحاظ دفاع ارتباطی به باشگاه پرسپولیس پیدا نمی‌کند و کسانی که مسئولیت برگزاری بازی و صدور رأی را برعهده دارند باید در این زمینه پاسخگو باشند و مسئولیت با آنها است که در این زمینه این موضوع به مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مربوط می‌شود. هرچند که ما هم یک طرف این دعوا هستیم و به عنوان تیم روبه‌روی استقلال به این جلسه دعوت شدیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد:‌ ما پیش از این دو جلسه در فدراسیون فوتبال در همین زمینه داشتیم و مستندات خوبی در این زمینه دیده شده است اما همانطور که گفتم دفاع اصلی مربوط به مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ است که مسئولیت برگزاری بازی را برعهده دارند. ما ان‌شاءالله یک لایحه محکم و قوی ارائه می‌دهیم همانطور که پیش از این لایحه قوی را ارائه دادیم اما باید تأکید کنیم که طرف اصلی حساب این دادگاه ما نیستیم بلکه دفاع اصلی برعهده برگزارکنندگان بازی است. پیش از این کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در این زمینه رأی خود را صادر کرده است و باشگاه استقلال نتوانست توقف رأی را بگیرد اما با وجود اینکه به روزهای پایانی سال نزدیک شدیم و با اینکه مشکلات زیادی در این روزهای پایانی سال وجود دارد اما به دلیل اهمیت موضوع به سوئیس خواهیم رفت تا بتوانیم از حقانیت باشگاه دفاع کنیم.

عرب در پاسخ به این سؤال که اگر رأی تأیید یا رد شود آن زمان این احتمال وجود دارد که تبعاتی با خود همراه داشته باشد، افزود: دقیقاً بحث ما هم همین است و نباید این توقع به وجود بیاید که اگر نمایندگان پرسپولیس دعوت شدند مسئله‌ای در میان بوده است چرا که ما احتمال می‌دهیم اگر در این جلسه حضور نداشته باشیم شاید نبودن ما تبعاتی داشته باشد. اما باید دید که چه کسی مسئولیت برگزاری بازی را برعهده دارد و چه کسی رأی را اعلام کرده است. ما مثل همه باشگاه‌های دیگر تابع فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستیم و پرسپولیس در این رأی صادر شده نقشی ندارد. اما در دادگاه عالی ورزش مسئله دفاع به عهده مسئولان برگزاری بازی و کسانی است که رأی را صادر کردند. هرچند که به هر حال ما حریف روبه‌روی استقلال بودیم و صرفاً به این دلیل به این سفر خواهیم رفت که بهانه‌ای برای نبودن ما در سوئیس نباشد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه چقدر احتمال دارد رأی که کمیته انضباطی اعلام کرده توسط دادگاه عالی ورزش هم تأیید شد، تصریح کرد: با توجه به مستنداتی که در اختیار سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است طبعاً باید رأی به سود پرسپولیس تأیید و شکایت استقلال رد شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “عرب: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در دادگاه عالی ورزش دفاع می‌کنند/ با توجه به مستندات طبعاً رأی به سود پرسپولیس خواهد بود”

 1. yousof گفت:

  ۲

  ۵

  کیسه هوچی هست چاره العین نکرد.برانکو باید بدود سرنربی تیم ملی شود.یک مربی خوب داخلی و چندبازیکن خارجی گلرن خوب نیازداریم این عرب هم اززمانی که اومده گند زده یاد گرشاسبی بخیر.چرا وزیر کیسه ای استعفا نمیدهد چرا وزیر وسازمان تربیت بدنی جلو حق خوریها علیه پرسپولیس در آسیا را نمیگیرد.واقعا مشتی عرب سوسمارخور گوشته گدا شیر شدند هی ایران کرد تو شکم اینبیشرفها.

 2. نصیر گفت:

  ۴

  ۰

  تیم در زمین حاضر نشده و احتمال زیادی رای به بازی مجدد هست…

 3. محمدی گفت:

  ۲۳

  ۲

  درسته که مربوط به سازمان لیگ و فدراسیون است اما اونجا نگین ما تابعیم و هرجور گفته بشه عمل میکنیم!! شما باید دفاع کنین و ادعای استقلال را رد کنین

 4. حمید رضا ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۱۴

  ۹

  بنده که به هیچ عنوان به شما امیدی ندارم فقط دعا کن رای بنفع ما بشه وگرنه باید گورتو گم کنی چون از وقتی اومدی تیم و نابود کردی به دستور وزارت کثیف ۶تقلالی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21057 بازدید

بازدید دیروز: 61865 بازدید

بازدید کل : 4978933 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر