جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰
  |   نظرات: ۱۹ نظر
3,796 نفر بازدید

علی دایی: پرسپولیس به‌جای دروازه‌بان، بزن‌بهادر دارد/ داور دو پنالتی ما را نگرفت

پرسپولیس نیوز: علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به درگیری‌های پایان بازی گفت که پرسپولیس به جای دروازه‌بان، بزن بهادر دارد.

علی دایی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر, در نشست خبری گفت: به عقیده من بازی خیلی سختی داشتیم. با این حال فکر می‌کنم نیمه اول نسبت به نیمه دوم موقعیت آنها بیشتر از ما بود. موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. گلی که پرسپولیس زد، سالی یک بار در فوتبال اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به اخراج محمد دایی اظهار داشت: ببخشید، داور در آن صحنه باید پنالتی می‌گرفت که نگرفت و همین مسئله باعث شد برادر من اعتراض کند و داور هم او را اخراج کرد. اگر تصمیم درست گرفته می‌شد، این اتفاق رخ نمی‌داد. یک اشتباه رخ داد تا اشتباه دیگری رخ بدهد. متأسفانه حق تیم‌هایی مثل ما را به راحتی می‌خورند. داور حداقل دو پنالتی مسلم را برای ما نگرفت. حق ما در این بازی خورده می‌شود. فکر می‌کنم از لحاظ فوتبالی بهتر از آنها بودیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: در نشست خبری روز گذشته برانکو گفته بود که تیم ما مشکل مالی ندارد و وضعیت سایپا از پرسپولیس بهتر است، در حالی که اصلاً اینطور نیست و تیم ما با ۱۰ میلیارد بسته شده است. با همین شرایط هم اکنون در بین تیم‌های بالای جدولی هستیم. از بین تیم‌هایی هم که شرایط مالی خوبی داشتند، شاید ما چهارم یا پنجم باشیم.

دایی در خصوص درگیری‌های پایان بازی گفت: تازه در زمین خودمان بازی می‌کردیم. متأسفانه می‌گفتند بیایید در ورزشگاه آزادی بازی کنیم که هم زمین را به آنها بدهیم و هم سکوها را و همه چیز را. متأسفانه برخی ناداوری‌ها و ظلم‌ها در حق ما می‌شود که نمی‌دانم چه چیزی بگویم و کاری از دست من بر نمی‌آید.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به این مسئله که گویا دروازه‌بان پرسپولیس (رادوشوویچ) مقصر درگیری‌ها بوده است، خاطرنشان کرد: دروازه‌بان پرسپولیس نه، دروازه‌بان ذخیره پرسپولیس. او بزن بهادر بود که داشت داد و فریاد راه می‌انداخت که با بازیکن ما این کار را می‌کرد. در زمین هم شروع کننده درگیری شجاع خلیل‌زاده بود که بازیکن من قسم می‌خورد او فحش مادر و ناموس داده است. این اتفاق هم برای اولین بار نیست و شما ببینید چند بار از این اتفاقات افتاده است. با این حال داور در آن صحنه هم به بازیکن ما کارت داد. بعد از آن هم شجاع خلیل‌زاده، منشا و رادوشوویچ، دروازه‌بان ذخیره پرسپولیس بود که به درگیری‌ها ادامه دادند. ما که نمی‌توانیم در زمین بایستیم و پرسپولیس و تیم‌های دیگر ما را ببرند و بگوییم دست‌تان درد نکند که ما را بردید. متأسفانه باید بگویم اگر داور بازی در زمین حق را می‌داد، این اتفاقات رخ نمی‌داد.

دایی در پاسخ به این سؤال که آیا رادوشوویچ با او هم درگیری شده است، گفت: نه، من آمدم دیدم که سر و صدا شده است. برگشتم و گفتم چرا داد و فریاد می‌کنید، به رختکن برو که خودم هم برگشتم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا رادوشوویچ به نحوه خوشحالی بازیکن سایپا اعتراض کرده بود، اظهار داشت: اصلاً به آنها ربطی ندارد. بازیکن من گل زده و هر طور دوست دارد  خوشحالی می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به این مسئله که اما خودتان هم به بازیکن‌تان پس از شادی گل اعتراض کردید و گفتید به این طرف بیاید، گفت: نه، گفتم که بازیکن تیمم سریع بیاید تا به تیم حریف موقعیت ندهید و تمرکز داشته باشیم. می‌خواستیم دوباره موقعیت ایجاد کنیم. دنبال مساوی نبودیم و تیمم برای مساوی نیامده بود، بلکه آمده بودیم سه امتیاز را بگیریم. شما نگاه کنید که اگر دنبال مساوی بودیم، بعد از گل مساوی به عقب برمی‌گشتیم، اما بچه‌ها را به جلو خواندیم تا برنده بازی باشیم. چون دیگر چنین موقعیتی به وجود نمی‌آمد که از میانه جدول فاصله بگیریم و به بالای جدول برویم.

دایی در خصوص اینکه میزبانی در ورزشگاه تختی حق سایپا بود اما آیا با این کیفیت زمین به ضرر تیم خودش هم نبود، تصریح کرد: مطمئناً به ضرر تیم ماست، اما وقتی ما نه پول داریم و نه هوادار چه کار باید کنیم؟ شما به من بگویید! تیم ما حداکثر با ۱۰، ۱۱ میلیارد بسته شده، اما تیم‌هایی در همین لیگ هستند که بالای ۵۰ میلیارد برای آنها هزینه شده و دارند کار می‌کنند.

وی درباره اینکه اما کیفیت زمین چمن آزادی به هر دو تیم کمک می‌کرد بازی بهتری انجام دهند، گفت: در همین چمن خراب تیم ما بهتر از تیم پرسپولیس توپ را در زمین چرخاند. پرسپولیسی‌ها فقط دل بسته بودند به اینکه توپ بلند بزنند برای منشا یا علیپور که یکی ضربه سر بزند و آن یکی موقعیت ایجاد کند، چون به غیر از این من اتفاق دیگری را شاهد نبودم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

19 Responses to “علی دایی: پرسپولیس به‌جای دروازه‌بان، بزن‌بهادر دارد/ داور دو پنالتی ما را نگرفت”

 1. حرف حساب گفت:

  ۳

  ۰

  توجه کردیداسطوره های مردمی پرسپولیس یعنی علی پروین وعلی کریمی همیشه بااین آقامشکل داشته اندمن که ازاول ازاین آقاخوشم نمیومده واصلاپرسپولیسی قبولش ندارم چه برسدبه اسطوره ما باشد
  فقط علی کریمی

 2. ali گفت:

  ۳۱

  ۵

  آقای دایی متاسفم… متاسفم ک در آستانه ی فینال اینقدر حاسیه درست کردی.نکنه شماهم از فینالیست شدن ارتش سرخ ناراحتی!!! ! اما ب

 3. ابوالفضل پرسپولیسی گفت:

  ۲۲

  ۵

  جناب دایی به اصطلاح پرسپولیسی، اگه در فینال آسیا نتیجه نگیریم، تا ابدالدهر نمی بخشیمت.

 4. ابوالفضل پرسپولیسی گفت:

  ۵

  ۷

  جناب دایی به اصطلاح پرسپولیسی، اگه در

 5. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۳۴

  ۵

  خداوند مارو خیلی دوست داشت که شر تو از سر ما و تیممون کم شد. واقعا متاسفم برات آقای منفور

 6. Perspolis گفت:

  ۲۳

  ۵

  آقای دایی برایت متاسفم که پرسپولیسی بودی و اینطور مقابل پرسپولیس می ایستی

 7. محمد گفت:

  ۲۴

  ۳

  عادت داریم به فرافکنی اقای دایی. خداییش کی فقط داشت زیر توپ میزد؟؟؟؟؟؟

 8. حسام الدین حسام گفت:

  ۲۳

  ۴

  در تمام بازیها قشنگ معلومه دایی ضعف وناراحتی اعصاب داره باید مراجعه کنه به دکتر اعصاب وروان

 9. هوادار گفت:

  ۲۶

  ۴

  آقای دائی ببخشیددیگه زمان این روضه خونی ها گذشته ، ببخشید ………

 10. ع.م گفت:

  ۲۳

  ۵

  از این ده یازده میلیلرد هم به قول خود این دایی، سه چهار میلیاردش مال خودش و دو میلیارد هم مال برادر گردن کلفتشه. بازیکناش هم که نوچه و برده این آدم لات و بی تربیتند. نمونه اش هم کفشگری بی غیرت و اونایی که فحش ناموسی می دن .

 11. ایمان سررشته داری گفت:

  ۲۳

  ۶

  فقط علی کریمی

 12. علی گفت:

  ۲۰

  ۴

  واقعأ متأسفم آقای دایی بعنوان پیشکسوت پرسپولیس بدرقه مناسبی در حساس ترین بازی تاریخ پرسپولیس ازخود نشان دادند .

 13. سید علی گفت:

  ۲۵

  ۴

  بدبخت همین پرسپولیسیا بهت رای دادن که بهترین مهاجم آسیا شدی . فک کردی خبریه

 14. سید علی گفت:

  ۲۰

  ۳

  آب بریز

 15. سرخ گفت:

  ۳۰

  ۴

  باز از این دایی بی همه چیز دفاع کنید
  کثیف تر از این ادم ندیدم
  خودشو می کشه تا پرسپولیس را زمین بزنه
  نمونش اون طلب دروغینش
  کثافت نامرد
  زیرتوپ زن و بزن بهادر خودتی بی شخصیت
  برانکو تو را ادم کرد حالا بی ادبی می کنی به استادت

 16. تیم مردمی گفت:

  ۳۲

  ۴

  هیچ فکر کردید چرا هروقت پرسپولیس با شما بازی داره باید از این اتفاق ها بیافته اقای دایی به نظر من تنها چیزی که باعث این رفتارها می شه حسادت به برانکوست چونکه تا حالا هیچ مربی موفقیت های برانکو رو نداشته میخوان خرابش کنند نمونه اش رسوندن اسناد و مدارک انتقال عالیشاه به دست السدی ها

 17. افشین قطبی گفت:

  ۲۱

  ۴

  خفه شو نمیدونم تو از مربیگری حالیته کجا موفق بودی غیر از یه بار تو سایپا که اونم قهرمانی حق پرسپولیس دنیزلی و اون تیم بدون دفاع و هجومیش بود

 18. sorkhboy گفت:

  ۲۶

  ۴

  تاریخ نشون داده که هرگاه پای منافع دایی پیش کشیده شده، اون مگر خودخواهی و خودپرستی چیزی در برابر خویش نمی بینه. نمونه ها بسیاره؛ داستان های هنگامی که بازیکن بود، داستان اون و کریمی در گزینشی جام جهانی، لابی و دوستی با فدراسیون هنگامی که با هیچ پیشینه ای شد یهو سرمربی تیم ملی و هنگامی که با اون نتایج ناگوار بیرون شد، دگرگون به دشمنشون شد. یا پس از اینکه پرسپولیس رو از کرانچار گرفتن و دو دستی برای بیرون بردن از دل دایی، دادن دست ایشون، باز فدراسیون سوگولی شد. جنس دایی با قلعه نویی یکیه؛ هر دو تا هنگامی که در پرسپولیس یا کیسه نیستند، هرگز از پیروزی های این تیم هاشون شاد نیستند ولی در ظاهر خودشونو هوادار نشون میدن. چیزهایی که امروز دایی از سبک بازی پرسپولیس گفت، ته دل ایشون رو هویدا کرد.
  البته، جهان حرفه ای فوتبال جای دلسوزی برای تیم دوستداشتنی و پیشین مربی یا بازیکن نیست ولی میشه محترمانه رفتار کرد.

 19. عشق پرسپولیس گفت:

  ۲۹

  ۴

  خجالت بکش نمک نشناس. تو واقعا چی از فوتبال یاد گرفتی؟؟ مثلا این همه عربده کشی جلو هواداری که تشویقت میکنه یعنی چی؟؟ واقعا برا شعورت متاسفم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 35782 بازدید

بازدید دیروز: 63782 بازدید

بازدید کل : 2703553 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر