شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۸/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
  |   نظرات: بدون نظر
1,809 نفر بازدید

عیادت بیرانوند از دروازه‌بان جوان پرسپولیس / امیرحسین بیات: نگران بودم که چرا چیزی یادم نمی‌آید

پرسپولیس نیوز: حال دروازه‌بان جوان پرسپولیس بهبود یافته و امروز از بیمارستان مرخص می‌شود. دروازه بان شماره یک فوتبال کشورمان نیز امروز یک شنبه با حضور در بیمارستان عیادت کرد.

امیرحسین بیات، دروازه‌بان جوان سرخپوشان در بازی دوستانه دیروز مقابل چوکای تالش در دقایق پایانی دچار مصدومیت از ناحیه سر شد و زمین را ترک کرد.

پس از آن، او با تشخیص کادر پزشکی و برای مراقبت‌های بیشتر در بیمارستان بستری شد.

بیات درباره وضعیت خود به سایت باشگاه گفت: دیروز بازی دوستانه داشتیم و بعد از برخوردی که با بازیکن حریف داشتم برای دقایقی همه چیز از یادم رفت و خودم خیلی نگران بودم که چرا نمی‌توانم اتفاقات بازی را به خاطر بیاورم.

او ادامه داد: روزهای قبل را خوب به یاد می‌آورم و می‌دانم که دو روز پیش با نساجی بازی داشتیم و من هم روی نیمکت بودم اما هنوز از بازی دیروز چیز زیادی یادم نمی‌آید و فقط اطرافیان به من گفتند که بازی را ۴-۱ برده‌ایم و من هم ۸۰ دقیقه بازی کرده‌ام. این را یادم است که تعداد بازیکنان پرسپولیس به ۱۱ نفر نمی‌رسید و ما دو بازیکن کمکی از تیم حریف گرفتیم ولی چیزی از بازی در ذهنم نیست.

بیات اضافه کرد: بخاطر این موضوع خیلی ناراحت بودم اما پزشکان گفتند که حافظه کوتاه مدت من آسیب دیده و با گذشت چند روز همه چیز به حالت عادی خود برمی‌گردد.

دروازه‌بان جوان پرسپولیس در پایان گفت: از همه هواداران و همینطور مسئولان باشگاه و کادر پزشکی تیم که پیگیر وضعیت من بودند تشکر می‌کنم. افتخار می‌کنم که در چنین خانواده بزرگی هستم و امیدوارم لطف‌شان را خیلی زود در زمین جبران کنم. بیات با تشخیص پزشکان، امروز از بیمارستان مرخص خواهد شد.

گفتنی است؛ علیرضا بیرانوند، امروز یک شنبه با حضور در بیمارستان از دروازه‌بان جوان پرسپولیس، عیادت کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15602 بازدید

بازدید دیروز: 54608 بازدید

بازدید کل : 21009477 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر