دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
بالا داخلی سه
 |  ۱۷/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷
  |   نظرات: ۶ نظر
5,772 نفر بازدید

فتاحی: پرسپولیس جریمه می‌شود!/ زمان برگزاری دربی نیازی به بررسی ندارد

پرسپولیس نیوز: رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر گفت:می‌خواستیم بازی را لغو کنیم ولی به احترام هوادارانی که به ورزشگاه آمدند بازی را برگزار کردیم.

سعید فتاحی در مورد صحبت‌هایی که درباره لغو بازی امروز پرسپولیس و پدیده مطرح شده بود، گفت: طبق اساسنامه سازمان لیگ و همچنین فیفا و AFC تبلیغات دور زمین برای سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال یا فیفا و AFC است. با توجه به اینکه ورزشگاه آزادی به‌غلط تبلیغات گرفته بود ما به باشگاه اعلام کردیم که جمع شود ولی خودداری کردند. این حق باشگاه است نه‌فقط باشگاه پرسپولیس بلکه همه باشگاه‌ها؛ ۸۰ درصد درآمد تبلیغات محیطی برای باشگاه‌هاست و به‌خاطر همین ما باید از حق باشگاه‌ها دفاع کنیم. می‌خواستیم بازی را لغو کنیم ولی به‌احترام هواداران  بازی را انجام دادیم، با این حال پرونده را حتماً به کمیته انضباطی فرستادیم و پرسپولیس جریمه می‌شود.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره زمان برگزاری دیدار دربی در ۱۰ فروردین‌ماه گفت: زمان برگزاری دربی بررسی لازم ندارد و شما خبرنگاران این موضوع را مطرح کردید. استقلال هم به ما نامه‌ای نزده است. ما با مصاحبه کار نداریم ما با نامه و مدرک کار داریم. برنامه لیگ ۳ ماه قبل از شروع لیگ اعلام شده است، فینال حذفی و سوپرلیگ هم اعلام شده است. طبق قرعه‌کشی قرار بود دربی در عید برگزار شود. بازی فولاد و پرسپولیس هم با هماهنگی‌هایی که انجام دادیم ۲ ساعت زودتر و از ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “فتاحی: پرسپولیس جریمه می‌شود!/ زمان برگزاری دربی نیازی به بررسی ندارد”

 1. علی گفت:

  ۱

  ۰

  فقط یکی مثل افشین پیروانی میتونه جواب این مردک رو بده

 2. Hji گفت:

  ۱

  ۰

  این دیگه چی میگه،تو رو بخدا یکی پیدا بشه به این محل بزاره،فتاحی فاسد پاتو اندازه گلیم نداشتت دراز کن کاری نکن پات حوال گردنت بشه

 3. صادقلو۶ گفت:

  ۲

  ۰

  بزن از پشت بزن سعید فتاحی از روبرو بزن ولی اینو بدون شیر هر چی زخمی تر خطرش واسه تیم تو و فدراسیون و… بیشتر

  تو که انتخاب تیمت هم به آدم نرفته به درد همین کارا میخوری

 4. اسد. گفت:

  ۵

  ۰

  بهردلیل که خودشان می تراشند؛ پرسپولیس را جریمه می کنند. خیلی عجیبه !جناب رئیس !به چه فکر می کنید؟ مطمئن باشد اگر دنبال رشد فوتبال و اخلاق ورزشی هستید ؛ راهش این نیست .

 5. sajad گفت:

  ۶

  ۱

  ببین تو رو خدا !!! دیگه چون مستقیم روشون نمیشه بگن پرسپولیس چرا داره میبره دارن غیر مستقیم تیمو جریمه میکنن! باشه اقا قول میبدیم نبریم تا صدای همه ایران بخابه !

 6. Morteza گفت:

  ۲۶

  ۰

  این چی میگه؟
  بلاخره تبلیغات مال سازمان لیگ است یا مال باشگاه هاست؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15543 بازدید

بازدید دیروز: 63232 بازدید

بازدید کل : 11083993 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر