پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۹/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
  |   نظرات: ۶ نظر
809 نفر بازدید

فتحی: خطر کسر امتیاز استقلال را تهدید نمی‌کند/با کمک فیفا یا سفارت ایران پول پروپیچ را می‌دهیم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: بابت طلب پروپیچ خطر کسر امتیاز استقلال را تهدید نمی کند.

امیرحسین فتحی در مورد خطر کسر امتیاز از استقلال گفت: به هواداران استقلال این اطمینان را می دهم که مشکلی بابت طلب پروپیچ استقلال را تهدید نمی کند و با رایزنی هایی که انجام شده و با کمک وزارت ورزش، شخص وزیر، جناب داور زنی، رئیس فدراسیون فوتبال و وزارت خارجه و همچنین سفیر ما در زاگرب مشکلی بابت پرداخت طلب پروپیچ نداریم.

وی افزود: دو کار موازی را پیش برده ایم تا طلب ۴۲۰ هزار دلاری این بازیکن پرداخت شود. باید از پناهی آذر و سایر مسئولان وزارت امور خارجه تشکر کنم که در ۶ ماه گذشته پیگیر حل مساله پروپیچ بودند و همچنین سفیر ایران در زاگرب، طلب پروپیچ اکنون در سفارت ایران در زاگرب وجود دارد و برای حل این مشکل مهدی تاج، وزیر محترم ورزش و سایر مسئولان به ما کمک کردند. همچنین ما به موازات این کار خطیر را هم به زوریخ اعزام کردیم تا با رایزنی با مسئولان فیفا بتواند از محل طلب ۸۵۰ هزار دلاری استقلال از فیفا مطالبات پروپیچ پرداخت شود.

مدیرعامل استقلال که با بخش خبری شبکه سه گفت و گو می کرد گفت: فیفا قول همکاری دارده اما یک درصد اگر فیفا این پول را نپردازد ما از طریق سفارت ایران در زاگرب مطالبات این بازیکن را پرداخت می کنیم لذا هیچ مشکلی در خصوص مطالبات این بازیکن استقلال را تهدید نمی کند. ما تا روز ۱۶ جولای که سه شنبه است فرصت پرداخت پول را داریم و از یکی از این دو راه مطالبات پروپیچ پرداخت می شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “فتحی: خطر کسر امتیاز استقلال را تهدید نمی‌کند/با کمک فیفا یا سفارت ایران پول پروپیچ را می‌دهیم”

 1. پارسا گفت:

  ۰

  ۰

  فقط از خواجه حافظ شیرازی کمک نگرفتن اصلا هم حکومتی نیستن

 2. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  اینه تیم حکومتی

 3. رضا پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ارزو میکنم دربی پاره تون کنیم اخ که برسه

 4. سروش گفت:

  ۰

  ۰

  هواداران کیسه:وزیر پرسپولیسی نمیخایم

  بنظرم امسال رو بی خیال بشیم بهتره با وجود مافیاهای که وجود داره و بی عرضه گی های که در همه سطوح باشگاه میبینیم امیدی نیست

 5. علی گفت:

  ۰

  ۰

  تیم حکومتی کیسه دستگاه پول چاپ کنی داره هیچ وقت یادمه نمیره تیم مردمی مظلوم پرسپولیس چطور تامرز سکته رفت تا پول ژوزه پرداخت بشه، الان هم نوبت برانکو ودستیارانش و بودیمیرهست شما ببینید وقتی نوبت پرسپولیس برسه هیچ کس تکانی نمیخوره ولی خداراشکر که با این همه ظلم ونامهربانی ۴ ساله داریم جام میاریم وخار چشم دشمنانمون هستیم فقط از خدا کمک میخواهیم……..

 6. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ۴۶۰ هزار دلار پروپئچ.۷۰۰ هزار دلار دیاباته.۱۶۰۰۰۰۰هزار دلار سرمربی!!!!
  اون وقت ما نتوانستیم پول برانکو رو بدیم!!!! الان نمی تونیم بشار حفظ کنیم!!!اینم از مهاجمهایی که میخوان برای خط حمله بگیرن!!!
  بعد میگن وزیر پرسپولیسی هستش!!!!اصلا معلوم نیست چه خبره!!!
  بابا یه بازیکن بگیرید ولی درست و حسابی.بعد میگن درآمد پرسپولیس از اسپانسر بیشتر،خوب نباید معلوم بشه کجا داره هزینه میشه؟؟؟
  که ما نمی تونیم یه مهاجم خوب بگیریم!!!!مردیم از بس بازیکن بنجل خارجی جذب کردیم!!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13685 بازدید

بازدید دیروز: 32628 بازدید

بازدید کل : 22233058 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر