شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۰:۰۶
  |   نظرات: ۳ نظر
1,635 نفر بازدید

فرزاد حاتمی: تارتار مرا که سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارم کنار گذاشت تا به نتایج دلخواهش برسد!

فرزاد حاتمی مهاجم پارس جنوبی جم، گفت: به نظرم، علی دایی و امیر قلعه‌نویی باید برای امثال مهدی تارتار کلاس مردانگی برگزار کنند.

فرزاد حاتمی، درباره کنار گذاشتن خود از پارس جنوبی جم، اظهار داشت: نیم فصل دوم با اصرار مهدی تارتار به پارس جنوبی پیوستم. با وجود این که گل و پاس گل دادم اما به بازی گرفته نشدم تا این که مصدوم شدم. زمانی که مصدوم بودم بازیکنان دغدغه مسئله مالی داشته و می‌گفتند که تمرین نکنید.

وی افزود: تارتار ۵ روز به ۵ روز به بازیکنان قول می‌داد که مطالبات‌شان پرداخت شود اما قولش الکی بود. او ۳۰ درصد پولش را گرفته و ۵۰ درصد دیگر را به صورت چک دریافت کرده است. بازیکنان به این جمع‌بندی رسیدند که تمرین نکنند اما می‌توانید از آنها بپرسید که به تک تک آنها گفتم که بیایید تمرین کنید اما بچه‌ها قبول نکردند. فردای آن روز به محل تمرین رفتم و دیدم بازیکنان می‌خواهند تمرین کنند، من هم با آنها تمرین کردم. در ادامه تارتار مرا در لیست ۱۸ نفره بازی با پیکان قرار نداد. من برخورد خاصی نکردم اما امروز در تمرین تارتار حرف‌های نامربوطی به من زد که نتوانستم سکوت کنم. به تارتار گفتم چرا مرا در لیست ۱۸ نفره قرار ندادی؟ او پاسخ داد نظر کادر فنی بوده است. به سرمربی پارس جنوبی گفتم که چطور برای بازی با سپیدرود مرا به زور به لیست بردید و حتی بازی کردم اما این بازی در لیست ۱۸ نفره قرار نگرفتم؟ به اعتقاد من موضوع فنی نبود و به همین دلیل به تارتار اعتراض کردم که منجر به جر و بحث ما شد.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی خاطر نشان کرد: به صورت تارتار نگاه کردم و به او گفتم من مقابل آدم‌ها حرفم را می‌زنم و پشت سر صحبت نمی‌کنم. به تارتار گفتم که شما علاوه بر دوره‌های مربیگری باید دوره‌های مردانگی را سپری کنید. علی دایی و امیر قلعه‌نویی باید برای امثال تارتار دوره مردانگی و غیرت را برگزار کنند. بازیکنان سایپا پول نگرفتند و دایی همرنگ بازیکنان شد تا پشت آنها بایستد اما تارتار این کار را نکرد.

حاتمی تصریح کرد: تارتار فکر بازی‌های آینده را می‌کند. او سابقه بازی در پرسپولیس را دارد و خودش را پرسپولیسی اصیل می‌داند. تارتار باید هم بیاید امثال حاتمی را که سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارد، کنار بگذارد تا راحت‌تر به نتایج دلخواهش برسد.

وی در پایان عنوان کرد: آقای تارتار، شما ۸۰ درصد پول‌تان را گرفته‌اید و به بازیکنان وعده داده‌اید، با وجود پیشنهاداتی که داشتم به پارس جنوبی رفتم چون تمرینات این تیم در تهران بود و دوست داشتم کنار خانواده‌ام باشم، این در حالی است که چند پیشنهاد دیگر نیز داشتم. در ۴ ماه گذشته یک ریال هم نگرفتم و هیچ وقت غر نزدم فقط خواستم با این صحبت‌ها مردم را در جریان بگذارم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “فرزاد حاتمی: تارتار مرا که سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارم کنار گذاشت تا به نتایج دلخواهش برسد!”

 1. چابهار پرسپولیسته گفت:

  ۰

  ۰

  در تایید صحبتهای سجاد متاسفانه توی این چند سال که تیمهای دیگه زورشون به پرسپولیس نمیرسه از این اتهامات واهی به سرورشون میزنند و متاسفم برای این سیستم که جلوی این هوچی گیری ها را نمیگیرند.
  پرسپولیس این چند وقت اخیر تحلیل رفته ولی باز هم زورشون نمیرسه پس مجبورن به این حربه ها دست بزنند.
  بخش حقوقی باشگاه بایستی خیلی محکم در مقابل این صحبتها واکنش نشان بدهد

 2. پسر شجاع گفت:

  ۰

  ۰

  وای خدا دارم سکته میکنم.این کی دم شده.آخه عوضی اولا ک گنده تر از تو توی ایران توی حسرت گل زدن به ما مونده.سپاهان رفت و برگشت با ده تا مهاجم تراز اول نتونستن گل بزن که پورغاز گل زد براشون بعد از تو بترسیم؟؟؟

 3. sajad گفت:

  ۰

  ۰

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این همونی نبود که ۲ سال پیش که توی ترتر بود گفت همه ایران بسیج شدن تا پرسپولیس اول بشه؟!! مگه به قول خودت فوتبالو لجن برنداشته؟؟ خوب چرا داری تو این لجنزار شنا میکنی و پول در میاری؟!!!!!
  اقای گل لیگ و گنده تر از اوناشم تو اسیا نتونستن به ما گل بزنن بعدش از تو ترس داشته باشیم؟!!!!!!!!!! اگه میخاست تو گل نزنی که نیاز به اینکارا نبود، راحت با هزار روش دیگه میتونست نسختو بپیچه که !!! من متاسفم بخاطر ضعف کمیته های اخلاق و انظباطی که به قدری دارن منفعل و ملاحظه کار عمل میکنن که دیگه بازار اتهام و افترا رو رونق دادن ، ۳ ساله از زمانیکه داریم توی ایران و اسیا خدایی میکنیم هر سگ و شغالی برامون عوعو و زوزه میکشه تا بلکه نقش یه اپوزیسیون رو به خودش بگیره و یه دست و کفی براش بزنن ، متاسفم برای مسولین فوتبال مملکت

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11813 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24403689 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر