چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۶
  |   نظرات: ۶ نظر
2,125 نفر بازدید

فریادشیران: باید همین امروز عذر کی‌روش را بخواهند و دایی را سرمربی تیم ملی کنند

پرسپولیس نیوز: مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: باید همین امروز عذر کی‌روش را بخواهند و دایی را به عنوان سرمربی تیم ملی در جام جهانی انتخاب کنند.

نادر فریادشیران درباره دلایل سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اسامی تیم ملی  اظهار داشت: کی‌روش از مقامات ورزشی و فدراسیون فوتبال درخواست کرد که علی دایی را به عنوان سفیر دائمی ایران در مجامع ورزشی معرفی کنند اما من پیشنهاد می‌کنم دایی سرمربی تیم ملی شود چون شناخت بیشتری نسبت به بازیکنان و فوتبال ایران دارد. ما هم افتخار می‌کنیم چون دایی یک برند ایرانی هست و از ایشان حمایت می‌کنیم در واقع کاری که ژاپن و امارات کردند و یک مربی وطنی انتخاب کردند. آقای کی‌روش با این لیستی که انتخاب کرد نشان داد که هیچ شناختی از فوتبال و لیگ ایران ندارد.  تا روزی که هدایتی بود لایک و علامت موفقیت به هم نشان می‌دادند، اما حالا حرفهای سال ۹۴ را تازه می‌زند. او همه را به جان هم انداخته، شفر را رو در روی وریا غفوری قرار داده و مطمئن باشید اگر  سیدجلال به الجزیره امارات گل پیروزی را نمی‌زد الان در تیم ملی بود.

وی ادامه داد: دایی تیمش امسال نتایج خوبی گرفت و موفق بود  و اگر به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شود قطعا سیدجلال و وریا غفوری در تیم ملی حضور خواهند داشت. به نظرم دایی برگردد به تیم ملی خیلی بهتر است، با او اگر بهتر نتیجه نگیریم بدتر هم نتیجه نخواهیم گرفت.

فریادشیران افزود:  باید همین امروز عذر کی‌روش را بخواهند و دایی را سرمربی تیم ملی در جام جهانی انتخاب کنند، چون دایی یک چهره بین‌المللی و شناخته‌شده است و روی لیگ‌ و مسابقات ما اشراف کامل داشته است. البته باید ببینیم آقای فردوسی‌پور و برنامه ۹۰ چه واکنشی به لیست تیم ملی و اتفاقات اخیر نشان می‌دهد و نظرشان چیست.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان گفت: چندی پیش رئیس فدراسیون فوتبال از من شکایت کرده بود اما امروز دادگاه رای برائت ما را صادر کرد، ولی همچنان شکایت ما علیه شخص رئیس فدراسیون فوتبال پابرجاست چون ایشان باید ثابت کنند که بنده و آقای مایلی‌کهن معاند و دشمن نظام هستیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “فریادشیران: باید همین امروز عذر کی‌روش را بخواهند و دایی را سرمربی تیم ملی کنند”

 1. مجید گفت:

  ۱

  ۴

  علی دایی پس از مربی گری گذشته در تیم ملی چه افتخاری بدست آورده که سرمربی تیم ملی بشود؟

 2. sasan-23 گفت:

  ۱۴

  ۴

  کی روش کاری کرده که حتی بعد رفتنشم مردم خیلی سخت با فوتبال ملی آشتی کنن و اون با کاراش واقعا تیم ملی از چشم مردم انداخت
  الان همه مردم فقط طرف تیم باشگاهی خودشون میگیرن

 3. عادل گفت:

  ۵

  ۱۲

  خدا شفا بده

 4. علی گفت:

  ۵

  ۱۹

  خفه شو بابا برو بمیر

 5. امید گفت:

  ۱۶

  ۱

  ممنون از ابراز لطف و محبت جنابعالی دایی خوبه ولی تیم ملی کیروش باید بره و یکی بهتر بیارن مربی درحد جهانی بااین پول کیروش والا فلیکس ماگات به کله میاد

 6. امیرمحمد گفت:

  ۱۵

  ۴

  ناز نفست.این دلال رو باید بندازن بیرون….

آمار بازدید:

بازدید امروز: 127815 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86722657 بازدید

افراد آنلاین: 811 نفر