چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۴/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  |   نظرات: يك نظر
1,434 نفر بازدید

فنونی‌زاده: حضور حسینی در ترکیب پرسپولیس موهبت است/ خدا کند کالدرون ترکیب را تغییر ندهد

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با اینکه این تیم در بازی‌های گذشته کم گل خورده است اما حضور سید جلال حسینی در ترکیب سرخ‌پوشان یک موهبت است.

مرتضی فنونی‌زاده درباره بازی پرسپولیس با فولاد که با برتری یک گله شاگردان کالدرون به پایان رسید، اظهار کرد: نیمه اول با تک گل ترابی پرسپولیس برنده شد. ضربه او هم به تیرک خورد و من فکر می‌کنم بازیکنان تیم هنگام زدن ضربات پنالتی استرس دارند. در کل این سه امتیاز خیلی به درد تیم می‌خورد ولی نیمه دوم پرسپولیس به عقب آمد.

او ادامه داد: تا به حال ندیده بودم فولاد انقدر روی هوا بازی کند. باید بگویم یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس هم سید جلال حسینی بود که همه توپ‌های اول را زد. بازیکنان به طور کلی بدون اشتباه بازی کردند. نیمه اول پایاپای بود اما در نیمه دوم مالکیت با فولاد بود اما آن‌ها هم نتوانستند موقعیت خطرناکی ایجاد کنند. بازیکنان پرسپولیس هم می‌توانستند در ضد حملات گل‌های بیشتری بزنند. خوبی بازی این بود که پرسپولیس سه امتیاز را گرفت و به صدر نزدیک شد. بعد از آن مساوی مقابل ماشین‌سازی، این برد خیلی حیاتی بود.

فنونی‌زاده درباره حضور حسینی هم گفت: ما در بازی‌های قبلی خیلی گل نخوردیم اما به طور کلی حضور حسینی در ترکیب تیم یک موهبت است. خدا کند در بازی‌های بعدی کالدرون در ترکیب تیم تغییراتی ایجاد نکند. همچنین امیری هم نسبت به بازی‌های قبلی بهتر بود و اصطلاحا روز خوبش بود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا خلا کامیابی‌نیا در تیم احساس می‌شود یا خیر توضیح داد: بله خلا او کاملا حس می‌شود. کامیابی‌نیا خیلی مثبت بازی می‌کند. او گل‌ می‌زند، توپ حریف را خراب و بازی‌سازی می‌کند. اگر او، حسینی، عالیشاه و رسن در ترکیب باشند خیلی خوب می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “فنونی‌زاده: حضور حسینی در ترکیب پرسپولیس موهبت است/ خدا کند کالدرون ترکیب را تغییر ندهد”

  1. فواد گفت:

    ۰

    ۰

    آقاسیدک هست انگارتیم آرامش خاصی بهش تزریق میشه….

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22951 بازدید

بازدید دیروز: 50553 بازدید

بازدید کل : 19486538 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر