شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۰/ فروردین/ ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷
  |   نظرات: بدون نظر
295 نفر بازدید

فنونی‌زاده: مسابقات ادامه پیدا کند پرسپولیس با اقتدار بیشتری قهرمان می‌شود

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوست دارم در صورت سلامتی جامعه، مسابقات لیگ برتر ادامه پیدا کند چون معتقدم پرسپولیس با ادامه پیدا کردن لیگ مقتدرانه‌تر قهرمان خواهد شد.

مرتضی فنونی‌زاده در خصوص ادامه پیدا کردن یا خاتمه فصل نوزدهم اظهار داشت: من فکر می‌کنم ستاد مقابل با کرونا و وزارت بهداشت باید درباره ادامه مسابقات اظهارنظر کنند، اما من به شخصه دوست دارم در صورت سلامتی جامعه مسابقات لیگ برتر ادامه پیدا کند، چون معتقدم پرسپولیس با ادامه پیدا کردن لیگ با اقتدار بیشتری قهرمان خواهد شد.

وی ادامه داد: البته تاکیدم این است که هیچ چیز بالاتر از سلامتی نیست، اصلا لیگ را یک سال برگزار نکنند چه اتفاقی می‌افتد؟ سلامتی ورزشکاران از همه چیز مهم‌تر است، چون فوتبال یک بازی جمعی است و اگر قرار باشد در این شرایط برگزار شود بسیار خطرناک خواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مختومه اعلام کردن لیگ هم تصریح کرد: با این حال اگر قرار بر خاتمه دادن به فصل نوزدهم باشد، مشخص است تیمی که صدرنشین مسابقات شده و با فاصله ۱۰ امتیازی نسبت به تیم دوم جدول قرار دارد، باید به عنوان قهرمان اعلام شود. شما مسابقات را هم نگاه کنید متوجه می‌شوید پرسپولیس بازی‌های آسان‌تری نسبت به مدعیان دیگر دارد.

فنونی‌زاده درباره شرایط این روز‌های پرسپولیس هم گفت: به تازگی در دفتر باشگاه با مهدی رسول‌پناه صحبت می‌کردیم و از شرایط تیم و باشگاه بی‌خبر نیستم. تمرینات نزدیک به یک ماه است که تعطیل شده، اما گل‌محمدی برنامه تمرینی به بازیکنان داده تا در منزل کار را پیگیری کنند و از شرایط مسابقه دور نشوند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 18866 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24410742 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر