شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۴/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱:۲۹
  |   نظرات: يك نظر
842 نفر بازدید

فنونی زاده: ایران فقط ۱۰ دقیقه فوتبال بازی کرد/ کاش کامبوج را یک هیچ می‌بردیم

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است تیم ملی برنامه خاصی در دیدار با بحرین نداشت و ویلموتس باید برای دیدار با عراق از اشتباهاتش درس بگیرد.

مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت فوتبال ایران درباره علکرد تیم ملی در دیدار با بحرین که با باخت شاگردان ویلموتس همراه شد اظهار کرد: این شکست نتیجه، خوابیدن در باد ۱۴ گلی بود که تیم ملی به کامبوج زد. کاش آن دیدار را یک بر صفر می‌بردیم تا بازیکنان الکی مغرور نشوند.

وی افزود: عیار تیم ویلموتس در این دیدار مشخص شد و نشان داد که تیم ملی هنوز جای کار دارد. بحرین صاحب توپ و میدان بود و مالکیت بازی را بر عهده داشت. ایران فقط در ۱۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم فوتبال بازی کرد. نه پاسکاری خوبی از تیم شاهد بودیم و نه برنامه خاصی برای حمله وجود داشت. بازیکنان نتوانستند توقعات را براورده کنند و برای بازی‌های بعد کار سختی خواهیم داشت.

پیکسوت فوتبال ایران در این خصوص ادامه داد: بحرین تیم درجه ۲ این گروه است و هنوز با عراق بازی نکرده‌ایم. ویلموتس باید فکری به حال تیمش بکند تا ما در همین مرحله غافلگیر نشویم. الآن تنها روی کاغذ تیم اول آسیا هستیم و باید با برنامه‌تر از دیدار با بحرین بازی کنیم. به نظر من تغییر در قلب خط دفاع و بازی ندادن به پورعلیگنجی یکی از دلایل اصلی باخت تیم ملی به بحرین بود. امیدوارم سرمربی بلژیکی از اشتباهاتش درس بگیرد تا در بازی‌های بعد برنده زمین، ایران باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “فنونی زاده: ایران فقط ۱۰ دقیقه فوتبال بازی کرد/ کاش کامبوج را یک هیچ می‌بردیم”

  1. ششلول گفت:

    ۰

    ۰

    اگر چه ویلموتس اشتباهاتى داشت، از جمله اینکه پورعلى گنجى و احمد را از ابتدا بازى نداد و حاج صفى و کریم را زودتر تعویض نکرد. ولى خدا را شکر کى روش هم دیشب به سختى شکست خورد تا طرفداران متعصب او کى روش را به رخ نکشند.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13120 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24404996 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر