پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۵۸
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۹/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱:۰۴
  |   نظرات: ۵۴ نظر
7,336 نفر بازدید

قلعه‌نویی: شاگردانم شرافت و مردانگی را نشان دادند!

پرسپولیس نیوز: امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: باید تشکری از اعضای تیم خودم داشته باشم که واقعاً شرافت و مردانگی را در فوتبال نشان دادند.

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل پرسپولیس درباره این بازی گفت: من باید تشکر از تیمم انجام دهم چرا که مردانگی را در فوتبال نشان دادند. بعدها خیلی ها درباره این فوتبال حرف بزنند. شاید کسی جرات حرف زدن درباره مهندسی نتایج را ندارد اما بعدها مشخص خواهد شد.

* مثال‌های زیادی دارم که می‌توانم بزنم

وی ادامه داد: بعدها خیلی مسائل مشخص خواهد شد و مردم خیلی چیزها را می فهمند. اگر بخواهم در این باره مثال بزنم خیلی زیاد است. قانون برای برخی ها فرق دارد. ما را می زنند، فحش می دهند و هزار کار دیگر اما کسی جرات ندارد آن را گزارش کند.

* شاید من اشتباه می‌کنم

قلعه‌نویی گفت: در بازی قبلی مقابل پرسپولیس برای من خیلی چیزها مشخص شد. من به این جریان تبریک می گویم اما نگاه مردم چیز دیگری است. کسی جرات نمی کند به این مسائل ورود کند. مسائل زیاد است اما حرف زدن دیگر فایده ای ندارد. زور ما به این مسائل نرسید. به تیم داوری هم تبریک می گویم اما امیدوارم کارشناسان داوری بدون ترس واقعیت ها را بگویند. البته شاید من اشتباه می کنم!

* بازیکن پرسپولیس به بازیکن ما فحاشی کرد

سرمربی تیم سپاهان درباره اظهارات برانکو و اینکه از نظر فنی پرسپولیس برتر از سپاهان بود افزود: ما در دقایقی از بازی خوب بازی کردیم اما آن ها هم پرسپولیس هستند. اتفاقات زیادی رخ داده است. شما در جام حذفی بازی‌های پرسپولیس را مقابل ۹۰ ارومیه و سپیدرود ببینید. خیلی چیزها دست شما می آید. البته این نظر برانکو است اما بازیکن آنها به بازیکن ما فحش مادر داد، این گزارش نمی شود. در تهران به سینه ناظر بازی می زنند اما این گزارش نمی شود. حالا شاید من را بابت این حرف ها محروم کنند چون حرف حق می زنم اما ما به خودمان افتخار می کنیم. مردم همه چیز را خیلی خوب متوجه می شوند و اگر نگاه رنگی را کنار بگذاریم مردم خیلی چیزها را قضاوت می کنند.

* وسط زمین خالی بودیم

قلعه‌نویی در خصوص تعویض‌هایش در این بازی هم ادامه داد: در وسط زمین خالی بودیم و تعویض کردیم. بعد هم که ۱۰ نفره شدیم باید تصمیمات را عوض می کردیم.

* محبت‌هایی شامل حال پرسپولیس می‌شود

وی درباره تنش های بین دو نیمکت در این بازی هم تصریح کرد: آنها مصونیت دارند و هر کاری بخواهند انجام می دهند. محبت هایی شامل حال آنها می شود اما کسی هم ورود نمی کند. شما ببینید در بازی با سایپا و پرسپولیس و یا در بازی پرسپولیس و سپاهان چه اتفاقاتی رخ داد و چه رای هایی صادر شد.

*فحش دادند و با لگد زدند، اما اتفاقی رخ نداد!

سرمربی سپاهان درباره اینکه در تله روانی پرسپولیس گرفتار شدید ادامه داد: آنها به ما فحش می دهند اما چیزی نمی شود. با دست حرکاتی انجام می دهند اما اتفاقی نمی افتد. با آرنج به صورت کی روش زدند و با لگد سیاوش یزدانی را زدند اما اتفاقی رخ نداد. این مسائل باعث می شود از نظر روحی روانی پایین بیاییم. ۲ بازیکن ما در این بازی اخراج شدند.

*پنالتی‌زنان ما اخراج شدند و پنالتی ما خراب شد

وی ادامه داد: ۲ پنالتی زن اول ما در این بازی اخراج شدند و با این همه فشار پنالتی ما هم خراب شد اما بحث فنی نمی کنیم. از نظر فنی به بازیکنانم افتخار می کنم. وقتی هواداران تیم ها پرچم ژاپن را نشان می دهند یعنی چه؟ چرا برای سایر تیم‌ها این کار را نمی کنند؟ این مسائل مهندسی شده است و جریاناتی پشت پرده وجود دارد اما می دانید که چه می شود. قهرمانی در لیگ برتر مبارک آنها و رفتن به فینال جام حذفی را هم به آنها تبریک می گویم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

54 Responses to “قلعه‌نویی: شاگردانم شرافت و مردانگی را نشان دادند!”

 1. amir گفت:

  ۰

  ۰

  همیشه دم از چیزایی میزنی که نداری اگر بعضی بازیکنات هم داشته باشن به تو چه ربطی داره اونا دارن تو که نداری

 2. اکبر گفت:

  ۰

  ۰

  ریس فقط خودتی مافیا قلعه مرغی ادم درغ گو .از پیش میگیره از پس نیافته به این ادم میگن فقط خدا میدونه چه کارهایی بر علیه پرسپولیس از اول فصل کرده که جلو قهرمانیش رو بگیره ولی خدا بد جور گذاشت در کوزش . بعد بازیکن میاری داخل چند دقیقه بعد تعویضش میکنی اون موقع هم یازده نفره بود تیمش البته خودش خوب مهندسی شده عمل کرد

 3. پویا گفت:

  ۰

  ۰

  آخه گروهبان قندعلی توکثیف ترین مربی لیگی دهنت رو گل بگیر

 4. مسافر گفت:

  ۰

  ۰

  اگه شرافت اینه که تو ازش دم میزنی آره ما شرف نداریم …..بر بابا حنا تو واسه کسی رنگی نداره دیگه

 5. با گفت:

  ۰

  ۰

  تو رذالت ، مانند تو، مادر نزاده… صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را، تا دگر مادر گیتی چو تو رذل و ریاکار و دروغگو و دارای رذائل اخلاقی بزاید

 6. jamshid گفت:

  ۰

  ۰

  وقتشه که خداداد عزیزی مهدوی کیا شاهرودی میناوند متعصب زریتچه پاشازاده طحامی علی کریمی استاد اسدی علی پروین عابدزاده علی دایی نظلوم محمد مایلی کهن حسین فرکی تو دهانی بزرکی به این مافیای ایران بزنند و طی طوماری خواستار اخراج این کثافت از فوتبال ایران شود و پول فولاد مبارکه را ببندند و باشگاههای اصفهان دزد بازرسی اداری مالی شود و مخکومشان کنند.نسل طلایی فوتبال ایران به ماخیزید دارند حق پرسپولیس مردم را میخورند سعداوی گل محمدی تارتار همگی بلند شوید وصدای فریاد مظلومیت تیم مردم را به گوش حهانیان برسید نردم نیمیرند از ظلم اما شکم این کثافت قلعه نرغی روزبه روز بزرگ میشود.نرگ بر ظلم ظالم در ارگانهای دولتی و دانشگاهها مرگ بر فتاحی تاج و فدراسیون اصفهانی.

 7. ارسلان اقبال گفت:

  ۰

  ۰

  گم شو قلعه مرغی نادان خدا خوب حقتو کف دستت گذاشت باید خودتو بکشی ابله نادان

 8. ساجده گفت:

  ۰

  ۰

  اوسکلا نت بی شرفی و نا مردی رو نشون دادن .
  تا یه پرسپولیسی به دروازه نزدیک میشد خطا میکردین.
  پرسپولیس در میادین دیگه ثابت کرده بازی تاکتیکی بلده این شمایین که فوتبال بازی نمی کنین هی زرت وزرت خطا!
  اه حال آدمو به هم میزنید.

 9. جکس گفت:

  ۰

  ۰

  بابا ولش کنین بابای هوتنه به دل نگیرین.البته اگه هوتن بچش باشه واقعا………..اوخ اوخ برم که علی الان میاد…خخخخخخخخ

 10. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  ۱۲۰ دقیقه تاکتیک بکش زیرش در دستور کارش بوده.اومده درباره نتایج مهندسی شده حرف میزنه.
  آخه بی شرف سپاهان تا این مرحله اصلا به تیم لیگ برتری خورده بود؟
  یا با مهندسی مسابقات بدون برخورد به تیمهای لیگ برتری تا نیمه نهایی بالا اومده بود

 11. رضاضدکیسه گفت:

  ۰

  ۰

  اصلاگیریم حرف تو درست حیف که این کامنت ها دستت نمی‌رسه که بخونی ویکم نظرات مخالفینت روهم بشنوی توفک کن نتایج پرسپولیس مهندسی شده است اما آقای قلعه نوعی خود جنابعالی وتیم همیشه هوادارت این رسم ناجوانمردی رو پایه ریزی کردن توقبل از اینکه ازنظرفنی خوب باشی از نظر جو روانی و آشنایی با حاشیه های لیگ خوب هستی دقیقا میدونی تاکتیک و هزینه درفوتبال ایران زیاد نتیجه نمیده بلکه این رابطه هاست این هیاهوهاست که جواب نمیده ولی چندین ساله دیگه کثافت کاریهات جواب نمیده رو به تهمت و افترا آوردی میگن خیاطی بود که سر راه قبرستون بود هرمرده ی رو که می‌بردند یه سنگ درکوزه مینداخت بعد از مدتها یکی پرسید خیاط کجاست ،یکی گفت خیاط در کوزه افتاد یعنی همان چیزی که خودش واسه دیگران درست میکرد عاقبت سرخودش آمد پس ماهم میگیم عاقبت امیر قلعه نویی در کوزه افتاد

 12. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  هر کی بازیو ندیده باشه فکر میکنه اونا دوبار به تیرمازدن. هند واضح رو براشون پنالتی نگرفتن.سرنگدن کردن علیپور هم بازیکن اونا بود که جلو چشم داور براشون پنالتی نگرفتن.اون همه خطای شدید و جوسازی رو ما انجام دادیم.پنالتی الکی هم برای ما گرفتن.بعد از ۹۰ دقیقه تمام توپ رو دروازه ما بود و ما اتوبوسی دفاع میکردیم…چقدر فرافکنی و دروغ .وقتی با مافیا بازی سه دوره قهرمان لیگ شدین کار اون بالایی وغیرت بچه هاتون بود حالا که میبازی مهندسیه؟ اگه نیازمند وتیر دروازه نبود و بچه های ما ضربات آخر رو با دقت میزدن به نظر حقیرت کمتر از شش تا میخوردی؟!!!

 13. 6قدیم گفت:

  ۰

  ۰

  یک موزماری هست لنگه نداره،اکثراهم کورکورانه ازدایی وتیمش دفاع میکنه تااونو حامی خودش کنه.این نقشه هادیکه کهنه شده جناب اُوجنرال!

 14. 6.4 گفت:

  ۰

  ۰

  عالی بچه ها دمتون گرم.به این قلعه مرغی بگید ککه خوری نکن

 15. حامد گفت:

  ۰

  ۰

  توحذفی قهرمان میشیم تومرداد توسوپرجام بازم بامابازی داری ازالان برو عزابگیرکه قراره جام سومم ازدست بدی وپرسپولیس مثل همیشه قهرمان بشه

 16. شفرخان گفت:

  ۰

  ۰

  تمام بازیهای قلعه نوعی یک سری ادمهای هستند که قلعه نویی انها را ازنظر مالی پشتیبانی می کند تا با زد و خورد وایجاد وحشت مانند چاقوکشی وشکستن شیشه اتوبوس مهمان وفحاشی نتیجه دلخواهرابهدست بیاورد من ماندم با اینکه فدراسیون و وزیر ورزش نیز این موضوع را می دانند چرا اجازه فعالیت به این اقا می دهند و فوتبال را به بیرهایی میکشند

 17. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  این کوتوله گروهبان قندلی را مرحوم حجازی وتعدادی دیگر ازدوستان مایلی کهن واعظ اشتیانی و فرهادمجیدی و…خب میشناسند فکرنکنم این اقا معنی معرفت شرافت مردانگی را بداند چون عامل تمام این ناهنجاریها توسط افراد این اقا انجام می پذیرد چه ان موقع که در استقلال بود حتما یادش نرفته موقع نظری کتار گاو که چاقو کشی شد چهموقعی که در تراکتور ویا ذوب اهن بود

 18. اریا گفت:

  ۰

  ۰

  ,این بنده شیطان خیلی فشار روشه
  لیگ که از دستش رفت
  جام حذفی هم با وجود خرید فدراسیون بابت هفتاد به سی
  خرید داور،عجیبترین پنالتی تاریخ جهان
  تو زمین خودشون باختن
  خب طفلی گناه داره خخخ اخی طفلی

  رییس مافیا کیه؟
  دو جام داده فنا کیه؟

  ادمین بچاپ لطفا

 19. مرتضی 42 گفت:

  ۰

  ۰

  قلعه مرغی اینقدر فشار اومده که از درد نمیدونی چطور تخلیه کنه مردحسابی تمام داوریا به نفع تو بود داور مونده بود توپ با دست بندازه تو گل پرسپولیس . مافیای فوتبال برو تیم تو جمع کن که بدجور زیر پرسپولیسی.
  لطفا داماش گیلان دست کم نگیرد بچه ها فقط فقط برای برد مثل همیشه به کمک خدا و هواداران

 20. Radin1367 گفت:

  ۰

  ۰

  خدایا شکرت
  آب سربالا میره
  کثیف ترین مربی تاریخ یعنی قلعه مرغی…
  اومده از فوتبال پاک حرف میزنه…

 21. جانا پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  وای ددد،بابا تو دیگه کی هستی،روتوبرم قلعه مرغی
  میدونی چرا پنالتی گل نشد؟چون خدایی هست که نمیذاره حق کسی ناحق بشه کجای اون حرکت پنالتی بود؟
  میدونی چرا اون سرتق گل بخودی زد؟چون خدا آگاه وناظر به همه چی هست،با اون مصاحبه میخواست پرسپولیس رو زمین بزنه که خودشو تیمش کله پا شد.حالا بماند که با زمین بازی چه کرده بودید،پرسپولیس روزمین کار میکنه هی سر میخوردن،برعکس سپاهان که بزن زیرش وسانتر بودهمش،
  آخه مرد ناحسابی با این اراجیف میخوای قهرمانی های پرسپولیس رو لوث کنی؟!عرضه داشتین پرسپولیس چندتا مساوی کرد نتونستین بیاین بالا،چون از بالا پرت میشدین پایین بخاطرسرگیجه گی،کدوم بازیا رو داورا برا پرسپولیس درآوردن؟همین بازی رو برو قشنگ مثل پسرخوب تماشا کن تا حساب کار دستت بیاد،تو اصفهان تیمو دفاعی چیده بود آق پسر،البته حق داشتی اگه اون کارو نمیکردی ۶تایی میشدی ،درپایان میدونی چرا پرسپولیس همش قهرمان میشه؟چون خدا و دعای هوادارای عاشق وبرانکو وآق کریم وغیرت بازیکنا رو داره،قلعه مرغیان برو حالشو ببر،مافیا وهوجی گری وباند بازی وبازیکن حریف رو خریدن وفصل بعدش تو تیمت بودن تامام شد.

 22. فضل حسینی گفت:

  ۰

  ۰

  قلعه مرغی یه ذره شرف داشته باش

 23. ابراهیم گفت:

  ۰

  ۰

  بچه ها به دل نگیرید، خداییش خیلی خیلی بهش فشار اومده…

 24. پسر پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  دو روز پیش بود که در جواب جمله ایشون که گفته بود”لطف کردیم و ۳۰ درصد دادیم” نوشتم که: روز بازی معلوم میشه که کت تن کیه و جوابت رو تو زمین میدیم.و آرزو کردم در شب قدر خدا بزاره تو کاسه هرچی دروغگوِ. چون سر سوزنی به عدالت خدا شک ندارم.

  الانم فقط میتونم بگم که این آقا هر وقت خودش میبره لطف خدا و پیامبر و ائمه بوده که هواشو دارن و هر وقت تیمش واقعا مستحق باخته مهندسی و تبانی و …
  سلطان تبانی این حرکتا دیگه سالهاست فیلمشون سوخته.الانم نگران عناوینت هستی که دارن یکی پس از دیگری توسط پروفسور فوتبال “سر برانکو ایوانکوویچ” از بین میرن .

  راستی ایشون حرف های چند سال ایمان موسوی و جواد نکونام رو یادش هست دیگه؟؟

 25. mhmd10 گفت:

  ۰

  ۰

  بگو که تمام قهرمانیهایی که تو لیگ اوردی هم مهندسی شده بود چرا نمیگی..میرفتی بازیکن حریف رو میخریدی تا تیمت قهرمان شه اینارو بگو..داستان عیسی اندو ..ابراهیم توره ..و چنتای دیگه اینارو بگو…اره مردم از مدتها قبل همه چیز رو میدونستن در مورد شما..پس زر مفت نزن..

 26. ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  چی زدی عمو .جنسش خوب بوده .خخخخخخ

 27. علی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  فکر کردی خدایی وجود نداره
  چرا خدا هست همه چی رو میبینه
  وقتی داور پنالتی رو گرفت گفتم خدا میبینی دارن چکار میکنن چند ثانیه بعد توپ رو بیرون زد
  بله آقای قلعه نویی شما با این کاراتون هیچ وقت قهرمان نمیشید

 28. ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  چی زدی عمو .جنسش خوب بوده معلومه.خخخخخ

 29. سلمان گفت:

  ۰

  ۰

  اگر حرف مردم ملاک باشه و حرف مردم رو قبول داری پرسپولیسیها که هیچ طرفدارای تیمی که چند تا جام براشون اوردی هم تورو مافیا صدا میکنن اگر حرف مردم برات ملاکه و عکس العمل مردم من جمله اوردن پرچم ژاپن ناشی از حقایقی مثل مهندسی بازیهای پرسپولیسه ببین تو چیکاره ای که همین مردم دوباره میگم پرسپولیسیها هیچی طرفداران استقلال هم فحش ناموست میدن ببین پس تو چی کاره ای؟در پایان خوبه آدم آب رو اونجاییش بریزه که داره میسوزع.

 30. پرسپولیس ام شدید گفت:

  ۰

  ۰

  بی نامووووووووووووووووس

 31. محمدرضا ميلان گفت:

  ۰

  ۰

  هوتن دیگه پست نذاشته؟؟ خخخخخخخخخ

 32. حسام گفت:

  ۰

  ۰

  دوست داشتنی ترین استقلالیی هستی که میشناسم,بهتم احترام میزارم چون جلو استقلالم که میرسه مثه مرد میجنگی,اما خدایش شرافتو به گند نکش,این زمین فوتبال بود یا پیست اسکی.دیگه اب نبود بریزی تو زمین با شرررررف؟ اب بستن به زمینو زیره توپ زنییم شد تاکتیک.درسته ابزارشو داری خو مثه ادم ادم بازیو ببر رو هواهو تاکتیکتو به حریف دیکته کن.چرا زمینو به گند میکشبی که ما نتونیم بازی کنیم,اگه زمینو اینجوریش نکرده بودی میشد حرف از شرافتو مردانگی بزنی

 33. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  داور پنالتی مافیایی دقیقه ۱۱۸ تقدیمت کرد مافیا … لابد خود داور باید گلش میکرد. داور وسطو نتونستی بخری داور پشت دروازه خریدی

 34. Kasra گفت:

  ۰

  ۰

  هییییییییس خفه هیچ حرفی برا گفتن نداشتی
  برو آماده شو برا سال بعد ۱۲۰ دیقه بدون موقعیت گل بودی فقط یه پنالتی که اشتباه هم بود…
  خسته نباشی برو تلاش کن برا سال بعد…بدوووو
  تا همدلی ما توی پرسپولیس هست دیگه مافیا و هوچیگری جواب نمیده
  بیشتر از این خودتو ضایع نکن
  تو توی بازی بودی نشنیدی وقتی گزارشگر خودتون گفت شب افسانه ایه پیام نیازمند بود امشب
  و تماااام…

 35. 6 اتیشه گفت:

  ۱

  ۰

  ک ث ی ف ترین بی و ج د ا ن ترین مربی لیگ رو بهتون معرفی میکنم قلعه

 36. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  گروهبان قندلی افتخار کیسه خخخخخخخخخخخخخخخخ.
  هیچکی مث مایلی کهن تو رو سرویس نکرد

 37. محمدی گفت:

  ۰

  ۰

  خدا را شکر حق به حقدار رسید. امروز پرسپولیس عالی کار کرد.

 38. پرسپولیس57 گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس بایدازاین بی ناموس شکایت کنه همه هجمه هاعلیه مارواین بیشرف درست کرد

 39. پرسپولیس افسونگر آسیا گفت:

  ۱

  ۰

  خودش سردسته مافیاست ، از مهندسی حرف حرف میزنه مشکل از بچه های مااست که اگر دقت می کردند اونها را شیش تایی می کردیم

 40. م . ن گفت:

  ۰

  ۰

  باشه بابا .. دل ما هم به حالت سوخت ! به رییس کارخونه مبارکه سفارش میکنیم از کار بی کارت نکنن ، اخه بی انصاف در کل نود دقیقه داخل قوطی بودین ، پنالتی ناحقت هم که عرضه نداشتی گل کنی ، دیگه چی میگی !!؟

 41. Ahmad گفت:

  ۰

  ۰

  این بنده خدا خیلی فشار روشه دسته خودش نیست باید یجور توجیه کنه.اخه یکی نیس بهش بگه تیمه تو که دسته تیمهای عربیه سالهای قبلو از پشت بسته ! تیمت فوتبال بازی نکرد .شانس اوردی با یه گل باختی .برو بزرگترتو بیار

 42. لرستانی گفت:

  ۰

  ۰

  با مهندسی و هماهنگی نتونستی پرسپولیسو ببری گروهبان فندقلی

 43. hamed گفت:

  ۰

  ۰

  ببین براتومهندسی کردن نتونستی استفاده کنی کجاش پنالتی بود یه مشت وحشی وبی تودهن فرستادی توزمین که بجنگن یافوتبال کنن آقایی که دم ازاهل بیت میزنی اعمال ورفتارتودرست کن شایداهل بیت به کمکت بیاد.

 44. عسی گفت:

  ۰

  ۰

  پس خاک عالم برسر این مردانگی
  قلعه نویی موجود عجیبیه بخدا

 45. msa گفت:

  ۱

  ۰

  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  قلعه مرغیییی. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ. بازم شروع کردددد وای وای وای وایی. الان اینقدر نکیر و منکر میچینه تا بگه من خوبم. آخه مردک پنالتی برات گرفتند به ناحق. اخراجم انتظار داری بازیکنت میره کله و جمجمه رو میکوبه زمین اخراج نشه؟ اون ایران گوریان هم که به داور فوش داد و اخراج شد. به ما چه. بازیکن بی ادب مث خودت تربیت کردی دودش رفته تو چش خودت ما باید پاسخگو باشیم.؟ در عوض برو رفتار و ادب و مردانگی و تربیت صحبت کردن رو از برانکو یاد بگیر خاک بر سر.
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  پیشاپیش نایب قهرمانی شاش زرد را تبریک میگم به همه هوادارن اصفهونی. و در آخر:
  سپاهون قهرمون شدس خدا میدونه که حقشست به لطف داور و فدراسیون و تاج و کفاشیان قهرمان شدددسسس… چییی؟ یعنی بازم نشدسسسس. ای خاک بر سرت قعله مرغی

 46. منم آرش گفت:

  ۰

  ۰

  عجب….

 47. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی شرافت دارید شما مخصوصا کیروش وحشی و یزدانی بی ادب خیلی شرافت دارن.. چه مهندسی مثلا شده بود؟؟؟ یه پنالتی که براتون گرفتن.‌ بازیکن خودتونم توپو گل کرد.. بازیکناتونم سر وحشی بازیشون کارت گرفتن چون حقشون بود.. شماها یادتون رفته که خدا جای حق نشسته

 48. پرسپولیسی اصیل گفت:

  ۰

  ۰

  رو که رو نیست….
  رئیس کل مافیا ، دست پیش گرفته ای که پس نیفتی؟
  یه نگاه به آمار بازی بکن مهندس!! بعد دنبال پیدا کردن بهانه بگرد.
  هروقت می بری فوتبال زیبا و پاک است و اهل بیت به مددتان آمده و هر وقت می بازی نتایج مهندسی شده است!!!!!
  خواهشا تو یکی دیگه از فوتبال پاک حرف نزن که مضحکه خاص و عام میشی مهندس!!!!

 49. زنده باد پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  چرت نگو مرتیکه دروغگو از تو کثیف تر تو این فوتبال نیست

 50. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  آقا تیم خودت افتضاح بود از مهندسی حرف نزن لطفا! پنالتی رو گل میکردین بازی تموم بود!
  تو زمین خودتون ۹۰ دقیقه تو قوطی بودین و هیچ کاری نتونستین بکنین! حالا بازم با مظلوم نمایی می خوای بگی که جامو ازت گرفتن؟!

 51. hhh گفت:

  ۰

  ۰

  همین رو کم داشتیم که این مرتیکه از شرف و مردانگی بگه. از چیزی که نداره

 52. کارن گفت:

  ۰

  ۰

  عمو ریدی برو جمش کن . مهندس تویی بقیه ادات رو در میارن

 53. سید علی گفت:

  ۰

  ۰

  شما پنالتی رو گل میکردی مهندسی ردیف میشد

 54. سید علی گفت:

  ۰

  ۰

  خخخخخخخ

آمار بازدید:

بازدید امروز: 36650 بازدید

بازدید دیروز: 41054 بازدید

بازدید کل : 25802561 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر