شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۵۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۷/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
  |   نظرات: ۴ نظر
814 نفر بازدید

قلعه‌نویی: نتوانستم خودم را برای قبول سرمربیگری تیم ملی قانع کنم/ در سپاهان هم برای منافع کشورم تلاش خواهم کرد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: پیشنهادی جدی و نهایی برای قبول مسئولیت تیم ملی کشورمان داشتم، اما نتوانستم خودم را قانع کنم تا این پیشنهاد را بپذیرم.

امیرقلعه‌نویی که یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان بود، با انتشار مطالبی در صفحه شخصی‌اش توضیحاتی را درباره عدم قبول سرمربیگری این تیم ارائه کرد:

او در این باره نوشت:

«هیچگاه از جنگ فرار نکرده‌ام و از پذیرفتن چالش‌ها شانه خالی نکردم. پیشنهادی جدی و نهایی برای قبول مسئولیت تیم ملی کشورمان داشتم اما نتوانستم خودم را قانع کنم تا این پیشنهاد را بپذیرم. با اینکه مثل همیشه در شرایط پیچیده فدراسیون و سخت تیم ملی به عنوان گزینه مربیگری انتخاب شدم، اما از فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و آنهایی که فارغ از رنگ‌ها و حب و بغض‌ها حمایت کردند تشکر می‌کنم. همچین عذر مرا بپذیرید، چون قرار نبود سربازی برای وطن حق الناسی را به گردن من بیندازد که در برابر مردم اصفهان شرمنده شوم. سرمربیگری تیم ملی بزرگترین افتخار است، اما بپذیریم که باید به قرارداد حرفه‌ای و اخلاقی‌ام متعهد باشم. در سپاهان هم برای منافع کشورم تلاش خواهم کرد و برای مربی آینده تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. دوستدار ایران و مردم آن هستم و خواهم بود.»

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “قلعه‌نویی: نتوانستم خودم را برای قبول سرمربیگری تیم ملی قانع کنم/ در سپاهان هم برای منافع کشورم تلاش خواهم کرد”

 1. مهری حیدری گفت:

  ۰

  ۰

  یحیی گلمحمدی از تو بهتره ، تو برنامه زنده چرا اینطوری لحن بد حرف میزدی ، جا نزدن دیگه

 2. سهام گفت:

  ۳

  ۰

  بسه سیاه بازی از خدات بود مدیر عامل زردک ها اجازه بهت نداد خودت و جر دادی که بشی چرا تو ای دوسه هفته حرفی از حق الناس نزدی هر کاری کردی تابش اجازه نداد آخه تو چی بین کارا ببین فدراسیون به چه روزی افتاده

 3. صبا گفت:

  ۷

  ۰

  از کی تا حالا منافع ملی دوست شدیبگو اونجا لیگ ایران نیست داوران برات سوت بزنن شما هم آدم کارهای بزرگ نیستی

 4. مسافر گفت:

  ۱۱

  ۱

  گربه دستش به گوشت نمیرسد میگه بو میده …برو بابا خودتی ….دیدی اگه بیای باید خودتو کادر فنید بازی کنید گفتی نرم سنگین تر باشه ماهم میگیم تو که راست میگی ولی اونجای آدم …..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15807 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24407683 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر