یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۸
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  |   نظرات: ۷ نظر
1,575 نفر بازدید

قنبرپور: اتفاقات اهواز برنامه‌ریزی شده بود/ همین که سلامت برگشتیم، خدا را شکر می‌کنیم

پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همان زمانی که به اهواز رسیدیم یکسری تمهیداتی را اندیشیده بودند تا جو را برای ما مسموم کنند و کارشان را هم عالی انجام دادند.

مصطفی قنبرپور در مورد اتفاقاتی که قبل از بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس و در حین این بازی رخ داد، اظهار داشت: با توجه به اینکه در جریان بازی هفته گذشته ما با فولاد یکسری اتفاقات روی سکوها رخ داد، یک گروهی تمهیدات خاصی را تدارک دیده بودند تا از زمانی که ما به اهواز می‌رسیم فضا را بسیار مسموم کنند که در این امر بسیار موفق بودند، البته ورود ما به اهواز با تلاش یگان ویژه و نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت کامل برای تیم همراه بود  که جا دارد از آنها تشکر کنم. اتوبوس تیم تا هتل خیلی خوب اسکورت شد اما در مسیر متاسفانه سنگ یا اشیای دیگری به اتوبوس تیم پرتاب شد که خوشبختانه به فردی آسیب نرساند. قطعا چنین اتفاقی نمی‌تواند بی‌دلیل باشد اگرچه نمی‌خواهم قضاوت کنم.

وی افزود:واقعیت امر این است که در خود ورزشگاه و از قبل از بازی اتفاقاتی رخ داد  که باعث شد مه نتوانیم بازی عادی خودمان را انجام دهیم. سنگ‌هایی  به داخل زمین پرتاب می‌شد که من در طول ۳۰ سال حضورم در ورزش دومین بار بود می‌دیدیم. اتفاقا اولین بارش هم در اهواز و جریان بازی تیم‌مان با استقلال اهواز شاهد بودیم. شما دیدید در بازی ما در نیمه اول دفاع راست نداشتیم و در نیمه دوم هم دفاع‌چپ و هافبک چپ‌مان مجبور بودند برای اینکه سنگی به سرشان برخورد نکند به میانه میدان بیایند. در چنین شرایطی واقعا نمی شود فوتبال بازی کرد چرا که تمرکزی برای بازیکن نمی‌ماند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من نه برای مردم اهواز بلکه برای جامعه ورزش متاسف هستم که چنین مسائلی را در فوتبال حرفه‌ای شاهد هستیم. تقریبا دو سال پیش هم مشابه این اتفاق را در اهواز شاهد بودیم و الان باز هم تکرار شد که جای بس تاسف دارد. این اتفاقات به ضرر ورزش اهواز و جامعه ورزش است و تاثیرات منفی حتی در فرهنگ جامعه‌مان خواهد داشت. در کل باید خدا را شکر کنیم که با شرایط موجود  سالم و سلامت به تهران بر می‌گردیم و کسب یک امتیاز هم در این جو ارزش داشت. بار دیگر تاکید می‌کنم ماموران یگان ویژه و نیروی انتظارمی نهایت تلاش خود را برای برقراری امنیت برای تیم ما در بیرون ورزشگاه انجام دادند و در حین بازی هم باز تلاش‌شان را کردند اما یکسرس از قبل برنامه‌ریزی کرده بودند که جو را به این شکل درست کنند و به هدف شان هم رسیدند. به نظر من باید این افراد را پیدا کرد و با آنها برخورد جدی کنند.

قنبرپور در پایان گفت: من همه اتفاقاتی را که در اهواز رخ داد را به مدیریت محترم باشگاه انتقال خواهم داد و تصمیمات نهایی را آقای گرشاسبی خواهد گرفت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “قنبرپور: اتفاقات اهواز برنامه‌ریزی شده بود/ همین که سلامت برگشتیم، خدا را شکر می‌کنیم”

 1. قلندری گفت:

  ۰

  ۰

  اگه عرضه داشتی وقتی شیشه ماشینو می شکنن می فهمیدی تو نقشه ای و نباید اجازه میدادی بازی برگزار بشه. آدم خوبی هستی ولی باهوش و تیز نیستی. اونقدر رو دست بخوری که با انواع حاشیه امتیازات را از پرسپولیس بگیرن. دو هفته بعد تو آبادان هم این برنامه ها را داریم. لا اقل از هموطنان عرب زبان حمایت کنید بیانیه بدید معذرت خواهی کنید.

 2. علی گفت:

  ۴

  ۰

  اگه عرضه داشتید اجازه نمی دادید بازی انجام بشه تا دو امتیاز مفت از دست بره همونجا بازی و نیمه تمام میکردین تا بشه بعدا حکم گرفت ،الان روضه خوندن فایده نداره

 3. M.T گفت:

  ۲

  ۰

  وقتی شیشه ماشین بازیکنان شکست باید می فهمیدی که باید واکنش مناسب انجام دهی تا بازی برگزار نشه و یا اینکه همه راجع به جو موجود حساس بشن تا اون اتفاقات نمی افتاد و مامورین بازرسی ها رو دقیقتر انجام می دادن اما وقتی گفتی همه چی گل و بلبله باید این جوری اسیب ببینیم . شما ادم خوبی هستی ولی اینکاره نیستی .با یک ممیز گرمیت میشه و با یک ارزن سردی . جای افشین خان پیروانی خالیست.

 4. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۵

  ۰

  حسن زاده باید حداقل چهار بازی اونارو محروم کنه تا در بازی برگشت با فولاد شاهد این قضایا نباشیم!!!!

 5. نصیر گفت:

  ۴

  ۰

  خود باشگاه پرسپولیس چرا باید بده حمله به اتوبوس اتفاقی بود!!!!!!!!

 6. پرسپولیس گفت:

  ۷

  ۰

  درآمد ما از ایرانسل دوبرابر استقلاله، اونوقت استقلال سه برابر ما هزینه میکنه و مربی و بازیکن میخره!!!!!!!!!این چه مملکتیه!! این چه برنامه ریزیه!!! این چه مدیریتیه! هرکه برسه بیت المال رو میخوره…

  این وسط نکونام چی میگه!!! هرچی میخواد ، بهش میدن، اونوقت علی کریمی و سپیدرود رو به لجن کشیدن

 7. محمدی گفت:

  ۴

  ۰

  جناب آقای گرشاسبی انتظار داریم به صورت جدی از حق پرسپولیس دفاع کنین. چند تا حرف کلیشه ای ما را قانع نمیکنه. اولین کار شکایت به فدراسیون و کمیته انضباطیه‌ دوم برخورد قاطع با متخلفانی که نقش لیدر را بازی میکنند و…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 48315 بازدید

بازدید دیروز: 63056 بازدید

بازدید کل : 5127634 بازدید

افراد آنلاین: 37 نفر